Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

  1. Past hour
  2. Нико, карма из а бич.
  3. Zbog ovoga verujem da nema nazad i da samo neko treba da im kaze da su izgubili.
  4. Probaću sutra i ja kod matorog Je l' ti samo iskoče tamo gde su bili (na dvesta i nešto) ili...? Nikad ovo nisam radio 🙂
  5. Znali si koliko dugo su Sipahi i Simon out?
  6. Nekako je sve lepše poslednjih meseci. Sad me vozi taksista i krene u standardnu priču - odakle si, šta si, čime se baviš. Na informaciju odakle sam se oduševi, žena mu je Čarapanka i to je najbolji kraj kako kaže, evo baš na leto će u posetu. E onda nastavi o Albaniji... Hvali zemlju, ljude. Kaže, tamo letuju godinama, krenuli su jer je baš povoljno ali im se toliko svidelo da i dalje idu kod istih domaćina, iako je aranžman poskupeo. Kada su bili prvi put, vlasnik smeštaja im je slao besplatno piće konstantno, a kad su tražili neke kolače, pošto ih nije bilo, njegova supruga naseče jabuke i pospe cimetom, da ih posluži bilo čime. Naravno, ne naplate. Sutradan dođu na ručak, njegova žena napravila kolače, da ne bude kako drugi dan zaredom nemaju. Kaže pošto se ovaj hvali albanskom rakijom, ja mu sad nosim našu šljivu, da vidi šta je prava rakija.
  7. Bajern cele sezone odlican i uglavnom iznad desete pozicije, i na kraju moraju da igraju u PI sa Realom u Madridu i to bez najboljeg igraca i clana idealne petorke EL. Steta za njih, nisu imali nikakve sanse juce. Bas dobri parovi u PO, naravno prednjace Oly i Real. Ocekujem da to ode u pet utakmica. Verujem da ce Pariz zagorcati zivot Feneru u bar jednoj od prve dve utakmice u Istanbulu, ali ipak ocekujem da ce Fener proci na kraju. Pao-Efes bi moglo da prsti, navijacu za Efes, ali dajem prednost Pao. I Monako-Barsa bas ne znam sta da ocekujem, mislim da ce i to u pet utakmica ici.
  8. Definitivno nam treba ozbiljnije ime na poziciji SD kao sto je recimo Zoran Savic, kako bi i mi bili ozbiljan tim sa ozbiljnim imenima i naravno rezultatima i trofejima.
  9. Marko

    NBA 2024-25

  10. Našao ... 😍
  11. Today
  12. Pomenes kamaru igraca a zaboraviš Muhameda Kalona, lika sa najvećom kitom medju fudbalerima. Jeres... Klinsija, bremea i bergkampa ti oprastam. Svetog Nikolu bertija samo hardkor internisti poštuju.
  13. Koliko tuzno kad kazu "istroseni zivoti" 🥺 Ranjen sa 21.god, tuga Svaka cast za govor
  14. Nitkov ti, na sred dvorista instalira svinjac, i ti, pravi domacin, cekas komsiju da to pomete.
  15. Ma da sad može i na Totalu da se nađe N1 / Nova S... Sve se može samo se treba malo potruditi... I na kraju, hvala Šolaku što je prodao SBB, naterao me da napravim listu omiljenih kanala što bukvalno planiram 4, 5 godina, sve od danas do sutra, al me uvek mrzelo...
  16. Da, ali mi niti smo osvojili LS ikad, niti imamo PL titulu 20 godina. Inter je mogao fakat da bude jos uspesniji i imao je famblova, ali ne mozemo da se poredimo.
  17. Mavsi krenuli bez pleja, bojim se da neće ići.
  18. Prozvah Mitchela, a on u produžetku dokazao kako nijesam bio u pravu. Manje loša ekipa ide dalje.
  19. Lagano Trae
  20. Jednocifrena razlika na poluvremenu, a Trejo, DD i Zek kombinovano sutiraju 4/23... Atl lagano u drugom...
  21. Kako bih volio da Spo ovo izgubi. Matori treneri ponekad postanu previše mušičavi, nelogični, skoro pa neuračunljivi. Utakmica se odlučuje i lomi a on drži u igri Mitchela i Highsmitha koji su bukvalno granični abaligaški igrači dok na klupi ima Jaqueza, Roziera, Lovea, pa i Jovića.
  22. Ima na tviteru i tutorijal, ako naletom, staviću.
  23. Efes je znaci nebitna utakmica?
  24. Ovo što igra prvi pik je pomalo i sramotno.
  25. Yesterday
  26. On i ne dovodi igrace. Ovde mi je vaznija informacija da planiraju da ce prihod od karata sa 7 miliona otici na 10 miliona. Sto bi znacilo da planiraju povecanje prihoda od karata za 42,86 posto. Hm, pitam se, kako li ce to da postignu? 😂 Spremite novcanike.
  1. Load more activity
×
×
  • Create New...