Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

  1. Past hour
  2. https://www.tvarenasport.com/kosarka/vesti-iz-kosarke/49816/petrusev-se-i-dalje-nada-povratku-u-nba/news Ne znam da li je dozvoljeno kačiti Arenu ovde, ali ako se tipsnslips shvata ozbiljno, možda može i ovo da prođe.
  3. Nadal bi danas dobio Sinera.
  4. Samo da svima mahnem..
  5. Dal se Siner da se zahvali Mekleodu kad bude drzao govor?
  6. Unistio ga je ruzni danas nakon prvog seta, bas strasan nivo je prezentovao. Drasticno bolji nazalost.
  7. Aposlutno zasluzeno Sinner, bas ozb odgovor na ispusten dobijen mec na RG
  8. Jago i Teo nikako ne smeju da se svrstaju u grupu ovih igraca. Njih dvojica su kada je raspali Nejpir odlucio da mu se ne igra kod nas preuzeli sve u svoje ruke i izvukli sezonu koja je pretila da bude najgora ikada. Naravno i tada su neki nipodistavali ta tri domaca osvojena trofeja, ali vec u narednoj sezoni smo videli da ih nije bas lako osvojiti i da itekako boli kada se ostane bez istih.
  9. Skupljo bi Novak gemove gore nego u petak.
  10. Danas bi Novak dobio Sinera.
  11. Uze seronja na kraju. Vrijeme da se gasi tv, da ne gledam kako se raduje.
  12. Tešin se pobedničkim balon, on i Iga savršen spoj+malo dopinga. Da, pakosna sam 🙂‍↔️
  13. u Australiji mozda Novak ili regenerisani Medvedev ...................... ali kako Sinera hoce sreca na ovom Vimbldonu, prvo mec protiv Dimitrova, pa povredjeni Novak u polufinalu i sada mu je i mreza saveznik na putu do konacnog trijumfa. Ruku na srce, stvarno je trenutno bolji igrac u ovom finalu.
  14. Samo asteroid moze da zaustavi Sinera na USO, ako ovo zatvori kako treba i ne choukuje kao na RGu.
  15. Ovo je sve Mek zamesio
  16. Ovaj upis je esencija ovog topika. 😄
  17. Nema ovdje potrosnje kao na RG. Karlitos je uzeo 1 set sa nekoliko sjajnih poena ali prvenstveno time sto je Sinneru stao servis pri kraju 1 seta pa zabagovao. Mnogo je bolji danas Sinner. Bas ga melje sada
  18. Naprosto se Siner konsolidovao, ponovo su mu servis i ritern na visokom niovu, a Alkaraz pravi sve vise gresaka i servis mu skripi ................ videcemo da li je Siner prevazisao mentalnu barijeru iz prethodno izgubljenog finala koje je zapravo trebao da dobije. U slucaju da Alkaraz ovo izgubi, verovatno ce opet u neku vrstu hibernacije i preispitivanja, kao sto je to bio slucaj i nakon poraza od Novaka na OI, pa cemo opet od njega ocekivati neke dobre rezultate u sezoni sljake. Samo da se iskreno nadamo da ce neko moci da zaustavi Sinera na betonskim Slemovima ..............
  19. Dobacio je do gubitka servisa.
  20. Brutalno Sinner igra, nema ovdje remontade
  21. Teatar apsurda 😂 https://sportal.blic.rs/prica/bizarno-novi-pazar-trazio-da-odlozi-prvi-mec-u-superligi-pa-zakazao-prijateljski-u-istom-terminu-2025071317085351945
  22. Nekako da Alkaraz samo dobaci do petog i opet je sve otvoreno...
  23. Taj izuzetak je veći nego što misliš, a i da nije, zasmetalo mi je ta kuknjave penzioneri su krivi za sve. E pa nisu, rekoh da su penzioneri postojali i glasali i pre Vučića. Svi što se ne prepoznaju u ovom što pišem, a kukaju na život sa sedam kora, penzioneri Im nisu adresa.
  24. Today
  25. Bogami, svaka cast! Svaka cast i sto si postavio ovu predivnu pesmu - Za milion godina . I hvala 🙂 Pevao sam je kao skolarac ( kasnije) Skoro ceo krem tadasnje pop rok scene je ucestvovao. Ja sam bio previse mlad tad da shvatim znacaj i velicinu sto tog dogadjaja sto ove kompozicije. Alal vera !
  1. Load more activity
×
×
  • Create New...