Jump to content

FK Radnički Niš 2019/20


Constantin

Recommended Posts

1 hour ago, VLADIMIR PERIC VALTER said:

Konstantine, ima li istine u ovome da je Pankov zavrsen?. Da do ponedeljka potpisuje za Zvezdu?.

Da....mislim da je to danas završeno i da smo uspelo da nakamčimo i % od prodaje. Malo ste dali pare....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Lobotomija changed the title to FK Radnički Niš 2019/20
1 hour ago, Markoss said:

Makaric je dobar igrac za domacu ligu. Fino pojacanje. 

Tako ga i ja nešto cenim. Videćemo do kraja prelaznog roka šta će Tončev smisliti i kako će oblikovati tim. Najavio je jači nego prošle sezone. Da vidimo i to čudo.

Pregovaramo sa Kirovskim i još dva golmana, koji su po meni možda i bolji. Moguć je i dolazak Dimitrova iz Vranja, njihov najbolji strelac, Kjeremeh i Đorđević iz Surdulice. Imali bi dva Đorđevića, beka, koji su tokom karijere prošli kroz Zvezdu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Constantin said:

Pregovaramo sa Kirovskim i još dva golmana, koji su po meni možda i bolji.

Završili ste sa Kirovskim. Solidna kinta na ruke, ne bih javno, i plata od 500e mesečno. Ugovor na godinu dana.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Knipex said:

Završili ste sa Kirovskim. Solidna kinta na ruke, ne bih javno, i plata od 500e mesečno. Ugovor na godinu dana.

Neje loso...neje losoo...:18:

 

On 6/1/2019 at 4:52 PM, Constantin said:

Tako ga i ja nešto cenim. Videćemo do kraja prelaznog roka šta će Tončev smisliti i kako će oblikovati tim. Najavio je jači nego prošle sezone. Da vidimo i to čudo.

Pregovaramo sa Kirovskim i još dva golmana, koji su po meni možda i bolji. Moguć je i dolazak Dimitrova iz Vranja, njihov najbolji strelac, Kjeremeh i Đorđević iz Surdulice. Imali bi dva Đorđevića, beka, koji su tokom karijere prošli kroz Zvezdu.

Ja sam vise za Zlatanovica....Kad je bal,nek je s muziku ....

Link to comment
Share on other sites

Zlatanovic je skup, imali su ponudu 600k od nekih Holandjana zimus i odbili. Tesko da ce on za manje od toga da napusti Radnik. Dobar igrac bas. Ja bih ga sutra u Zvezdu doveo. 

 

Vasiljevic je VMS za sirotinju. Prolematican, lenj, vrlo cesto ga mrzi da se baci pa prima neke pacerske golove, itd. Ume da udje u seriju pa da dobro brani, al nije reliable golman. Kirovski je ok resenje, dobar je on golman, al malo cudan lik. 

Edited by Markoss
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Markoss said:

Zlatanovic je skup, imali smo ponudu 600k od nekih Holandjana zimus i odbili. Tesko da ce on za manje od toga da napusti Radnik. Dobar igrac bas. Ja bih ga sutra u Zvezdu doveo. 

 

Vasiljevic je VMS za sirotinju. Prolematican, lenj, vrlo cesto ga mrzi da se baci pa prima neke pacerske golove, itd. Ume da udje u seriju pa da dobro brani, al nije reliable golman. Kirovski je ok resenje, dobar je on golman, al malo cudan lik. 

???

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Markoss said:

Zlatanovic je skup, imali su ponudu 600k od nekih Holandjana zimus i odbili. Tesko da ce on za manje od toga da napusti Radnik. Dobar igrac bas. Ja bih ga sutra u Zvezdu doveo. 

 

Vasiljevic je VMS za sirotinju. Prolematican, lenj, vrlo cesto ga mrzi da se baci pa prima neke pacerske golove, itd. Ume da udje u seriju pa da dobro brani, al nije reliable golman. Kirovski je ok resenje, dobar je on golman, al malo cudan lik. 

Hajde da ti verujem ,al odbiti ponudu od 600 k za nase uslove je neverovatan podatak!?  S obzirom da je u pitanju igrac Radnika, i da tek treba da se dokaze u nekim jacim utakmicama.Ne verujem da ce oni dobiti tu cifru ikada....Jedino ako se desi cudo Radnik eksplodira i Zlatanovic s njim :)

Mislim da je realnija upola cifra i neki procenat od sledece prodaje.Recimo Ovusua su prodali za nezvanicno 400k bez procenata....

Link to comment
Share on other sites

Kirovski iz Zemnuna dobar golman?   Nemojte ko boga vas molim :wink2:

 

Ako će pojačanja da budu on i onaj usporeni Dimitrov iz Vranja onda ništa od ozbiljnog fudbala na Čairu. Zlatanovi bi već doneo ono što treba radničkom i tu treba platiti Novici ili naći neki "bratski" % . Ima par igrača iz prve lige sasvim soldinih koji ne koštaju mnogo i tu Nišlije treba da traže pojačanja, pre svega brzi i prodorni a ne spori napadači.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...