Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

Russ jeste da promasuje, ali je npr skinuo ovu sad loptu Davisu s ramena u odbrani, vise puta je imao off skokove i deflectionse. HOU igra lepo i razvlaci te po terenu dok dodju nekako do te trojke. Nije tako igrao ni Golden State, da bas polako seciraju napad za pogadjanje trojke, vise sam i zaboravio ko je takav napad igrao od svih timova.

 

   Lakersi odigrali odlicno poluvreme, povukli i James i Davis i ostali al opet vrlo dostizna i nesigurna +16 razlike. Imao sam utisak da su Lakersi trebali resiti mec do sada, ali nisu. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, delgado said:

Russ jeste da promasuje, ali je npr skinuo ovu sad loptu Davisu s ramena u odbrani, vise puta je imao off skokove i deflectionse.

 

I taj hustle je sve što je uradio, 1 od 8 iz igre, gubi lopte kao na traci i to na toliko glup način da je momentalno otvorio tranziciju Lejkersima i lake poene, zaleće se i srlja, a drugi je igrač ekipe. Nadam se da će Rivers biti klupiran do kraja plej ofa, jezivo tup lik, odigra ponekad nešto, ali češće ukanali ekipu. Daj Meklmora Pringls, jebo te NBA Fićo Čović.

Edited by The Seventh Seal
Rivers preimenovan u Filip Čović.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pocepase nas tricama, Gordon gori vise nego ikad al smo ga prizvali Nakamura i ja opet da se ponovi 😕  a evo sad ubaci i TuckeR. Ocas posla -7 posle tri trice. Kazem ja, ne deluje dobro, mala razlika formirana nakon onakvog utiska, sad je potpuno aktivna tekma. 

Link to comment
Share on other sites

Au, nema ovde spasa. Puci cemo lagano sa ovakvim sudijskim kriterijumom da sviraju sve Hjustonu pa cak i ove presmesne 3pts foulove. Kad smo ovako ladno prsli prednost, ovo moze biti i blowout do kraja za HOU. Odbrana nam je kao zastitni znak, a popucala je ovde opasno, konstantno imaju otvorene suteve 

Link to comment
Share on other sites

Ma dzabe, ovo je kao ne strelistu, samo gledas odakle ce da bupne. Igraju nenormalno, sve ubacuju, skidaju nam i ofanzivne iako to ne bi smelo. James masi 2 bacanja od 3, ne moze nista da probije samo pokusava sutem, ovde stvarno ne vidim spas. Krenuli smo u tekmu sa 4 trojke kifface, doprinos rondoa, evo i kuzma igra fino, vodili smo 22, 16 na ht, i napravili su egal za par min, a mirisalo je celo prvo poluvreme da ce biti brzo egal.

 

   James mi stvarno duuuugo nije delovao ovako matoro i bez vatre. Kao da je digao ruke od kosarke za championship. 

Link to comment
Share on other sites

 Od kad su dosli u ovaj govnjivi mehur nisu jednu utakmicu celu krstenu odigrali. Kad je bolji napad, odbrana ne postoji i obrnuto, nemamo snage za obe strane, niti za sve cetvrtine. Koji je kurac Vogel izeveo Ronda kad se pravila prednost sa njim.

 

 LeBron i Davis ne igraju piknroll 😕 

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...