Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

1 minute ago, drperce said:

Lbj bas slab veceras, ako hoce da dobiju seriju mora pod hitno da udje u killer mode inace ce da ih pometlaju Rakete. Od ovih uzimam samo 15 suteva i molim boga da prorade Karuzo, Grin i Kuzma partija mogu samo da uzmu max 2 pobede

 

Jesi gledao utakmicu ili si samo bacio pogled na box score?

Link to comment
Share on other sites

Posto nisam puno gledao box score tokom meca i bas sam se iznenadio kad sam video cifre na kraju. Mnogo je to bolje izgledalo nego sto brojke kaze pogotovu zbog one 2 rampe i stavljanja kornjace na poster sa kucanjem.

 

Doduse popustio je u drugom ali nisam siguran koliko Lebron sad ima snage da isporuci uz ovakvo krljanje...

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, LordOfTerror said:

Posto nisam puno gledao box score tokom meca i bas sam se iznenadio kad sam video cifre na kraju. Mnogo je to bolje izgledalo nego sto brojke kaze pogotovu zbog one 2 rampe i stavljanja kornjace na poster sa kucanjem.

 

Doduse popustio je u drugom ali nisam siguran koliko Lebron sad ima snage da isporuci uz ovakvo krljanje...

To je i problem - bolje je izgledalo,  bice u hajlajtsima itd. Ali ako Lejkersi oce nesto da urade morace LBJ svaku da ide 30+, sto za igraca koji je ove godine bio u najuzem izboru za MVPa ne bi trebalo da bude problem, nema vadjenja na godine kad je spreman bolje nego 99% ostalih igraca u ligi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Verujem da ce Lebron krenuti ozbiljno da trpa od sledece tekme jer da ispadnes od ekipe koju vodi D'antoni bi bio ozbiljan udarac za legacy 😄 One price kako mu je bilo lako na Istoku bi dobile na snazi jer jedne godine ne udjes u PO a sledece ti dovedu najboljeg visokog igraca u ligi i ispadnes od Hjustona.

I da ono drugi najbolji ikada mozda bude jednog dana, za sada je to Medzik

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

dantoni je košarkaški naučnik, ovaj aktuelni izum je za nobela 

 

problem kod njega su in-game odluke kada ne ide sve kako je zamislio, tu krene da se raspada i to će biti najveća uloga hardena (i wbrooka) u seriji, osim da surovo dominira : kada uđu u problem, da uključi dominaciju na 12ipo

 

what better place than here, what better time than now. 

 

Edit zanimljiva izjava hardena, kao da veruje u to što rade i sebe 

 

“I don’t care if you are 7-feet. If you don’t have heart, it does not matter. We got guys who are able to switch and play different positions. It does not matter how tall you are. If you have the heart, you can be out there on the court.” — Harden

Edited by uini
  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Poješće ih Janis sledeće 4, biće prvi MVP koji je preokrenuo 0:3, njegov legasi će tek početi da raste, ispraviće i formu šuta preko noći, naučiće sky hook i slobodna bacanja, biće sve u redu... (čike u belom odvode freethrowa u PM)
Ne može se jurostepom u NBA finals
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Gledam LBJ na konferenciji. Koliko on uvek precizno i objektivno analizira utakmice, mislim da ne pamtim ni jednog igrača koji toliko dobre i koncizne analize basketa radi. Sad u ovim poznijim godinama mi deluje kao neki genijalni trener koji zna bukvalno sve što ima da se zna o košarci, od Nejsmita do Milenka Tepića i koji često pokušava nekakve psihološko-pedagoške tripove sa svojim saigračima koji ga često ne kapiraju, sve pri tome štedeći to svoje izraubovano telo. Bottom-line, jako ga cenim, pre svega pristup prema igri, analitičnost i sposobnost izvlačenja maksimuma pre svega iz sebe. Biće totalno drugačija liga kada se LBJ povuče.

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

lebron je faca na vise nivoa, tu nema zbora

zao mi je sto je i on bio malo naduvenko (a realno nije bilo prilike svejedno) - pa da se matchovao sa nekim greg popovicem i njegovom logikom igre, cenim da bi to bila jos spektakularnija bronova igra, iako ne toliko jaka u brojkama

 

ako neko zahteva pametne igrace, to je bron

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jeste, nije imao najsrećnije trenerer kao mlad, a posle ih je sve prerastao što znanjem, što star-powerom. Nekako ga vidim najbolje sa nekim vintidž Pat Rajlijem ili Filetom Đeksonom. Možda čak neki manijak tipa pokojni Sloun. Imao je doduše Spoelstru, a on je opasan baja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, freethrow said:

 Imao je doduše Spoelstru, a on je opasan baja.

 

ne znam da li u pocetku nisam obracao dovoljno paznju, da li me je forumski vreca gela narativ pomeo ili je ipak spo bio trener u razvoju, sto je i logicno jebiga na pocetku hc karijere - tek cini mi se da sada ipak najvise znae najbolje dae

dragan_nikolic.jpg

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...