Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

Ja sam pre 10-ak godina bio na jednom lokalnom festivalu hrane,pica i domacih rukotvorina. Tu je bio i veci stejdz gde su se odrzavali nastupi folklornih ansambala,a uvece rok svirke. To vece je jedan od bendova bio "Zbogom Brus Li"..sviraju oni,mi lagano cirkamo. U jednom momentu pevac pocne da poziva dobrovoljce iz publike da im se pridruze gore..i ja se javim :classic_biggrin:
Popnem se ja na stejdz,u publici odusevljenje :classic_biggrin: (ne jer sam pojava,nego zato sto me svi poznaju)

Pita lik (posto smo se upoznali):Crni,sta cemo? A ja,onako solidno janpi,k'o iz topa:Varburg limuzinu,ako znate :classic_laugh:Odsvirali oni,otpevao ja celu pesmu bez promasene reci. Sad..kako je to delovalo po slusne sisteme ljudi,ne znam,ali mogu vam reci da sam se ja osecao dobro..kao rock star!! :lol_2:

P.S.sreca da niko nije snimio ovaj nastup (jos to nije bilo vreme kad je bas svako imao kamere na telefonima)
 

  • Like 7
  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam pre 10-ak godina bio na jednom lokalnom festivalu hrane,pica i domacih rukotvorina. Tu je bio i veci stejdz gde su se odrzavali nastupi folklornih ansambala,a uvece rok svirke. To vece je jedan od bendova bio "Zbogom Brus Li"..sviraju oni,mi lagano cirkamo. U jednom momentu pevac pocne da poziva dobrovoljce iz publike da im se pridruze gore..i ja se javim :classic_biggrin:
Popnem se ja na stejdz,u publici odusevljenje :classic_biggrin: (ne jer sam pojava,nego zato sto me svi poznaju)

Pita lik (posto smo se upoznali):Crni,sta cemo? A ja,onako solidno janpi,k'o iz topa:Varburg limuzinu,ako znate :classic_laugh:Odsvirali oni,otpevao ja celu pesmu bez promasene reci. Sad..kako je to delovalo po slusne sisteme ljudi,ne znam,ali mogu vam reci da sam se ja osecao dobro..kao rock star!! [emoji38]_2:

P.S.sreca da niko nije snimio ovaj nastup (jos to nije bilo vreme kad je bas svako imao kamere na telefonima)
 
Slaviša te dakle, ispoštovao
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...