Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

2 hours ago, uini said:

sta li je onda ovo za srbe ili nesto drugo, nebitno.

 

secam se kada 1993 prelazimo granicu sa jugoslavije i madjarske a granicar se smeje i govori nam postrojenim ispred autobusa, "hehe srbi"

 

valjda me je generalizovao sa ekipom koja je svercovala da zaradi ili da prezivi sankcije.

 

okej mi je i jedno i drugo, @Kooineeperk. pametan si momak, i pazljiv generalno, nadam se da ce report uroditi plodom u vidu bana, jer ako ti ovo furas, sta da se ocekuje od vecine.

 

2 hours ago, uini said:

....

recimo, kod mene u kraju je 90% onih koji preturaju po kontejnerima belo k'o sir, cesto i vrlo fine pojave u smislu manira, siromasni ljudi, koji, nesrecom sto zive ovde, nemaju sta da jedu.

 

da li da ih zovem romi?

 

Nema u mom upisu nista rasisticko sto pokusavas da mi napakujes.

 

Ja ovde ne generalizujem vec pominjem konkretnu ekipu koja je aktuelna u mom kraju, vrlo dobro ih znam. Cak do te mere da sam jednom prilikom kad sam iznosio neke silne kartone od novog namestaja, odmah ubacio kod njih u vozilo, i rekao im da obavezno svrate i sutra jer cu imati jos dosta toga. 

 

Da su japanci, napisao bih "Vidjao sam japance... za njih je ovo super". 

 

Ako nesto nisam, onda nisam rasista ni sovinista. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Enivej, sretnem jednog dragog prijatelja posle stoosadmedesitristamiliona godina i na zvucnjaku przi: You could be mine... Dobro je, u sebi viknem - na pravom sam mestu. Prodje ta stvar, E sad cu ja jednu za tebe da pustim...
 



Dobro, hvala, ali zasto te ja asociram na njih?

Pa, ti si oduvek bio, Metallica, Slayer - sirov...

OK, nemoj vise da me objasnjavas... pffffft!

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, RatzenStadt said:

@Kronostime , jednog dana, kad se stabilizujem, mentalno i finansijski, uzimam aflu159 sa crvenim koznim sedistima i 100V vuferom, idemo kroz centar NS-a uz neki bass boosted trance/hardstyle pojacan do daske, pa nek se okrecu pokondireni malogradjani i ljubomorne duse 🤣

 

 

 

 

Za Alfom se okrecu samo automehanicari, a od pripadnica zenskog roda njihove cerke.

:default_coffee:

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...