Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

10 minutes ago, uncletima said:

Bumbar, ili hummingbird, u obraz da me poljubi... Pa jeb'o te 2 piva da popijem kao covek... Ne!

 

Znao sam, ti meni nista ne verujes...
PS. Vrti dupe, vrti dupe... :61:

Jos uvek joj ispada Smoki iz kese?

:lol_2:

 

:61:

Edited by Kronostime
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Šetam kucu i vidim neki matorex od 50+ godina raspoređuje neke čunjeve ispod koševa, dolazi klinac od najviše 9 godina sa valjda dedom (!) i oni piče nešto što liči na individualni trening. Nakon par minuta, pošto puštam kucu da iskopa rupu, dolazi i ne tako mali dečko od možda 14 godina i počinje da šutira. I sad ovaj matorex malog uči neke dribling kombinacije, krosovere oko čunjeva, pa na kraju fedavej (!) na jednom košu, a ovog velikog dečka uči mehaniku šuta, ali tako da šuterska desna ruka ostaje kao nacistički pozdrav u vazduhu na nekih 30 stepeni sa horizontalom, a lopta ide pravolinijski kao raketa ka obruču. I ja sad sve čekam da će matori da objasni malom, trbučnjaci, butine, listovi, lakat unutra, rotacija lopte, putanja, zglob ruke, labudov vrat... ma jok. Matori ga uči da treba hitlerovski šutirati, momak već veliki, kakav bre basket, ne, on šutira, lomi se onaj koš, popušta konstrukcija, šutira pri tom sa nekih 5 metara, pa trice, to zveči, užasno. Za to vreme mali koji ima za svoj uzrast vrlo dobar dribling sa obe ruke, vrti oko čunjeva i baca fejdavej za koji se pre 40 godina slala milicija roditeljima da ih odvedu i vežu za radijator u 29ti. I ništa, eto, kapiram da sam baš omatorio i onda se ispričam sa Lunom, ona kapira da mi nije svejedno pa me lizne malo po ruci i u fazonu hajmo tamo da lovimo male bele pse, ja kažem ajde.

  • Like 3
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, freethrow said:

Šetam kucu i vidim neki matorex od 50+ godina raspoređuje neke čunjeve ispod koševa, dolazi klinac od najviše 9 godina sa valjda dedom (!) i oni piče nešto što liči na individualni trening. Nakon par minuta, pošto puštam kucu da iskopa rupu, dolazi i ne tako mali dečko od možda 14 godina i počinje da šutira. I sad ovaj matorex malog uči neke dribling kombinacije, krosovere oko čunjeva, pa na kraju fedavej (!) na jednom košu, a ovog velikog dečka uči mehaniku šuta, ali tako da šuterska desna ruka ostaje kao nacistički pozdrav u vazduhu na nekih 30 stepeni sa horizontalom, a lopta ide pravolinijski kao raketa ka obruču. I ja sad sve čekam da će matori da objasni malom, trbučnjaci, butine, listovi, lakat unutra, rotacija lopte, putanja, zglob ruke, labudov vrat... ma jok. Matori ga uči da treba hitlerovski šutirati, momak već veliki, kakav bre basket, ne, on šutira, lomi se onaj koš, popušta konstrukcija, šutira pri tom sa nekih 5 metara, pa trice, to zveči, užasno. Za to vreme mali koji ima za svoj uzrast vrlo dobar dribling sa obe ruke, vrti oko čunjeva i baca fejdavej za koji se pre 40 godina slala milicija roditeljima da ih odvedu i vežu za radijator u 29ti. I ništa, eto, kapiram da sam baš omatorio i onda se ispričam sa Lunom, ona kapira da mi nije svejedno pa me lizne malo po ruci i u fazonu hajmo tamo da lovimo male bele pse, ja kažem ajde.

 

Vidi se da je sezona prelaznih rokova kad i klince po hoodu skautiras.:classic_biggrin:

aboyandhisdog2.jpg

 

 

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Kronostime said:

FzdiSlLX0AE_oZT?format=jpg&name=small

 

Za rome je ovo kao da su nasli zetone pored nekog kockarskog aparata.

 

Vidjao sam ih kako obijaju ove bele kontejnere, nekako od dole izvlace flase. I od kako ceo blok baca tu staklo, valjda im je opao procenat onog sto nadju po kontejnerima, pa se dosetili da obiju ove. Manje se cimaju i prevrcu djubre, a prinos bolji. 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

sta li je onda ovo za srbe ili nesto drugo, nebitno.

 

secam se kada 1993 prelazimo granicu sa jugoslavije i madjarske a granicar se smeje i govori nam postrojenim ispred autobusa, "hehe srbi"

 

valjda me je generalizovao sa ekipom koja je svercovala da zaradi ili da prezivi sankcije.

 

okej mi je i jedno i drugo, @Kooineeperk. pametan si momak, i pazljiv generalno, nadam se da ce report uroditi plodom u vidu bana, jer ako ti ovo furas, sta da se ocekuje od vecine.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...