Jump to content

Kosovo, priznati ili ne?


djole

Recommended Posts

Значи дефинитивно ако је судити по овом писму, чувена ЗСО је идеја и продукт запада. Онда ће се то догодити милом или силом. То је једноставно тако у светској политици.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Haradinaj odavno traži ostavku kurtijeve vlade,javljaju se i pojedinci koji kritikuju njegov sukob sa Albanijom i MZ ali i dalje nema neke snage da žešće ustane protiv njegove sulude politike. Ovo polako ali sigurno liči na Miloševića koji je je hteo sve sam i na silu. Jedina sreća suludog kurtija je što je u BG ovaj naš žvalonja koji će uspeti i ovakve zicere da sjebe. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, dzoneee said:

Значи дефинитивно ако је судити по овом писму, чувена ЗСО је идеја и продукт запада. Онда ће се то догодити милом или силом. То је једноставно тако у светској политици.

Juče, prekjuče i mnogo pre sam pisao o tome...uostalom ko od "lidera" na Zapadnom Balkanu ima ujediniteljsku crtu....to sve gorolomnici i štetočine..i manipulatori.

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Constantin said:

Može li neki prevod ? :smiley53:

Nema smisla....


Obracao mu se kao razredni staresina sa spiskom akcija koje su neophodne za dvojku. 
Ja ne znam da li vucicu udaraju klempe na tim sastancima, ali javno se ne secam da su mu ovako srali. 

Edited by Olosh iz Junkovca
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Olosh iz Junkovca said:


Obracao mu se kao razredni staresina sa spiskom akcija koje su neophodne za dvojku. 
Ja ne znam da li vucicu udaraju klempe na tim sastancima, ali javno se ne secam da su mu ovako srali. 

Možda ih stra' gle kol'ka je baglama...

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Malo je kurtiju što lovi Srbe po Kosovu pa je od večeras krenuo i sa nepodobnim Albancima ili kako kažu njegovi fanatici " srpskim špijunima" prvi na udaru sa Baton Hadziju i njegova Klan Kosova pa Berat Buzhala, Fatmir Sheholi, Dafina Demaku i Halil Matoshi. I naravno najveći srpski saradnil Edi Rama. Sutra će pronaći još neprijatelja nema sumnje.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Constantin said:

Ja ne kapiram...da li je Kurti tolika mazga ili ga ipak neko loži da tera priču za pričom, krizu za krizom .


Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 

On barem hoće vojnike da pošalje dok ovaj naš loži klince da mu spašavaju guzicu, ućutkali su mu rakića pa bi sad klince da gurne u prve redove. Samo nisam siguran da kod kurtija važi da deca ispod 14godina ne mogu na sud.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On barem hoće vojnike da pošalje dok ovaj naš loži klince da mu spašavaju guzicu, ućutkali su mu rakića pa bi sad klince da gurne u prve redove. Samo nisam siguran da kod kurtija važi da deca ispod 14godina ne mogu na sud.
Ne znam...čitam na "euronews" izjavu Kurtija da posao policije na Kosovu nije posao ni za jednog evropskog zvaničnika (parafraziram, nadam se tačno) i vrati me u prošlost kad je predsednik Srbije stalno ponavljao "Kosovo je unutrašnje pitanje Srbije, a albanska manjina uživa prava po najvišim standardima" .... pitam se čiji je učenik Kurti bio ? Demaćijev Ili Miloševićev ..

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

Tačno je isti milošević, demaći nikad nije imao vlast ne može de ubaciti u isti koš da kurtijem i slobom. Danas je neku klinku novinarku prevaspitavao kakba pitanja može da mu postavi, naravno odmah je ispala srpski špijun. 

Link to comment
Share on other sites

Danas su iz pritvora u Prokuplju puštena četvorica kosovskih Albanaca koji su privedeni nakon ulaska u Srbiju pre dva dana. Optužili ih za neko paljenje kontejnera pre godini dana na graničnom prelazu. Pošto nije bilo jačih dokaza pušteni su kući, po izjavama kažu da nisu maltretirani i prebijani. 

Link to comment
Share on other sites

On 6/12/2023 at 10:55 PM, Beonegro said:

Budući da je Beonegrica iz Vasojevića, razlika je u tome da su Vasojevići neuporedivo bolji, ljepši i pametniji od nas Bjelopavlića 🥲

 

Molim te ne generalizuj i pričaj u svoje ime. Mada imajući u vidu gotovo istu situaciju u svom domu kontriraću ti sve dok moja Gospođa ne vidi ovu pisaniju.

Pozdrav uz ratni poklik "Bjelopavlići do Titograda!"

Moderacija, izvinjavam se na off topic, može i da se seli.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dvoje voditelja emisije Info magazin na TV Kljan Kosova, Arbereše Špati i Vulnet Krasnići, počeli su emisiju sa flasterom preko usta u znak protesta zbog odluke Ministarstva industrije, privrede i trgovine (MINT) da ukine dozvolu za rad toj televiziji.


dae05659c52313e6ca9e99885abba10b.jpg

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

  • fancy changed the title to Kosovo, priznati ili ne?
  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...