Jump to content

Vesti


Borko

Recommended Posts

4 hours ago, alberto.ascari said:

Čitam dva puta i nikako ne shvatam šta će ovo doneti meni kao navijaču...

 

Skuplje karte i TV prava?

 

Formula 1 and LVMH announce historic 10-year Global Partnership

 

Alialiali zar tebe nije briga kako stoje deonice F1 na berzi? Zar ti je svejedno koliki je Libertijev profit margin? Evo ja se svake noci budim okupan znojem zbog brige da li ce Maffei i drustvo moci ove godine sebi da priusti nove jahte ili ce jadni morati da se voze u proslogodisnjima...

  • Like 2
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

On 9/30/2024 at 7:28 PM, Radoye said:

I zvanicno - Reno gasi program proizvodnje motora za F1:

 

https://www.motorsport.com/f1/news/alpine-to-end-f1-engine-programme-after-2025/10659346/

 

 

Sad je jasno zasto je vaskrsnut Brijatore - da bude stecajni upravnik i spremi F1 tim za prodaju...

Ovi stvarno nisu normalni. Reno, Honda, Toyota malo hoce malo nece da se trkaju. 

A ustvari sve je lova, kao i svuda, a mi se lozimo kao mali 🙊

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Radoye said:

 

Alialiali zar tebe nije briga kako stoje deonice F1 na berzi? Zar ti je svejedno koliki je Libertijev profit margin? Evo ja se svake noci budim okupan znojem zbog brige da li ce Maffei i drustvo moci ove godine sebi da priusti nove jahte ili ce jadni morati da se voze u proslogodisnjima...

Kupiš akcije u FWONA pa i ti počneš da se raduješ kada Liberty ojadi ovce koje daju hiljadarku dolara za najjeftiniju kartu u Vegasu

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Maharaja said:

Kupiš akcije u FWONA pa i ti počneš da se raduješ kada Liberty ojadi ovce koje daju hiljadarku dolara za najjeftiniju kartu u Vegasu

 

Ja sam platio mislim 2018. ili 19. 160 ojra za silver tribinu iza T1 na Spielbergu a prošle godine preko 400, možda i 450. Jbg, kad sam 🐑

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...