Jump to content

KK Crvena zvezda 2018/2019.


MetalHead

Recommended Posts

Uzasno branimo pick, bekovi Partizana se setaju na polaganja. U napadu nas drze Beron i Faje. Lazic nas po obicaju zakopava, a nista bolji nije ni Rivers, covjek ne moze da se sastavi u ovom finalu. Imamo bas mali broj upotrebljivih igraca, bice tesko iscupati pobjedu.

Edited by Shunsuke Nakamura
Link to comment
Share on other sites

Mi igramo tanku odbranu bas, posebno 1 na 1.
Sa druge strane Partizan igra dobro na obe strane. Kad kažem dobro mislim pametno i koliko im mogucnosti dozvoljavaju. Za sada Trinkijerijeva najbolja utakmica, napadaju tako da nam ogole slabe tacke i forsiraju ono sto prolazi, sa druge strane teraju nas na neka rešenja i da biramo da napad završavaju igraču koje oni žele. Sreća pa smo pogodili dobar broj trojki, posebno sto ih je Faje iznenadio sa 3/3.

Kada bi pritegli sad defanzivu u 3/4 da odemo na 10ak razlike...
I naravno da se raspali Rivers konačno pojavi na utakmici

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Ulicni basketas said:

Riversu je ovo biti il' ne biti da li ostaje za sledeću sezonu ili ne. Zasad ubedljivo vodi ne biti.

 

izasla mu jedna trica iz kosa, ostalo je igrao samo odbranu, do lopte nije ni dosao, bar ono sto sam ja video

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dosta fali Dobric. Osim Bilija i Moa (koji sve raspe u odbrani), niko nije u nekom kos modu. Treba na velikog brata Odza gurati lopte. Lik je cudo. Lazic se raspada. Za vodjenje ekipe u ovim nasim talmicenjima, treba carobnjak a ne trener. Jaramaz dosta nezgodan lik. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...