Jump to content

KK Crvena zvezda 2018/2019.


MetalHead

Recommended Posts

5 hours ago, uini said:

može da se diskutuje da li su perperoglu i faye svojim godinama, kvalitetom i karakteristikama dovoljno dobri za el


tbh na ovaj deo sam mislio. Pogotovo Perperoglu , ma koliko se svi kleli u njegovu spremnost itd. mi je sumnjiv da mu ostaviš lepe pare za sledeću sezonu. Ako će da uzme cut dobro nam došo direktore naš, ali ako ne, mislim da treba te pare preraspodeliti u nekog mlađeg stranca.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

ne treba stratosu sezona u el da bi se prodao sledeće pa da uzme cut. 

 

svakako da stratos u sastavu ima svoje pros and cons. e sad "te pare za mlađeg stranca" .. pa zavisi od imena više nego od godina (:

 

sigurno može jeftinije ako probaš sa nekim novim qmillerom, ovde moram da kažem kako mi tomić ne izgleda kao neko ko želi da se bavi igračem koji tek dolazi u evropu a još je i mlad 

 

ja sam za stratosa, mada nemam pojma ni kako mu je ona povreda (jel bilo official šta je?), ni koliko zauzima prostora u capu 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Mairosu said:

Pa nisam, opet, ni rekao da treba uzeti prvo čeljade sa NCAA. 😄

Samo kažem da sumnjam u stratosov durability factor.

 

znaš šta, ovde ako ne istovaris nekog svog favorita, nisi dovoljno ozbiljan za prelazni rok (:

 

šalu na stranu (što bi cane rekao "i pazi svoju stranu"), jasno je da stratos u svojih 36 ili koliko nije baš sigurica 

 

ne mogu da se setim, osim one non-contact povrede (jel znamo dijagnozu??), da li je imao neki problem tokom sezone?  njegov stil igre je dosta zahvalan u tom smislu. 

 

Edit 

a i nije quincy došao direktno sa koledža ali opet mislim da je i takva situacija za tomića nešto što bi on radije izbegao 

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, uini said:

ne treba stratosu sezona u el da bi se prodao sledeće pa da uzme cut. 

 

svakako da stratos u sastavu ima svoje pros and cons. e sad "te pare za mlađeg stranca" .. pa zavisi od imena više nego od godina 🙂

 

sigurno može jeftinije ako probaš sa nekim novim qmillerom, ovde moram da kažem kako mi tomić ne izgleda kao neko ko želi da se bavi igračem koji tek dolazi u evropu a još je i mlad 

 

ja sam za stratosa, mada nemam pojma ni kako mu je ona povreda (jel bilo official šta je?), ni koliko zauzima prostora u capu 

Apsolutno se slazem,mozemo da nadjemo neku sredinu sa zahtevima vezano za njega,a generalno mu je bolje da smanji platu nego da igra po Chalonima,Trikalama i slicnim  klubovima ispod njegovog renomea.Pritom cini mi se da ga  je atmosfera bas dobro ponela u polufinalu i finalu aba lige,tako da na tom talasu pozitivne energije moze da da i vise od ocekivanog.O njegovom neprocenjivom igrackom iskustvu ne biprevise palamudio.Stratos za manju lovu 1/1.

Link to comment
Share on other sites

@placebo

 

za mene je ta stratosova plata i odraz poštovanja, prema njegovoj karijeri ali i prema onome što je uradio u zvezdi. ako si ga platio za eurocup i borbu za el xy eura, zašto ga platiti manje za igranje u el?? 

 

možda on to tako ne doživljava, ja bih se na njegovom mestu uvredio. 

 

Edit @Mairosu

 

ma zavitlavam se za imena, meni to nije neka zabava 

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

Procitah na par mesta da je moguce da veceras u hali budu "najverniji" i jednog i drugog kluba kao i da ce isto tako biti na sledecoj tekmi kada Partizan bude domacin ali ipak nista od toga...

Edited by Golijat
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...