Jump to content

KK Crvena zvezda 2018/2019.


MetalHead

Recommended Posts

19 minutes ago, Chucky said:

Koliki bese minimalni timski budzet koji zahteva Evroliga? Zanimalo bi me, ako nekoga ne mrzi da napise, koliko uopste para mozemo inkasirati od Evrolige? Hvala

 

nema tu brate sreće. najviše uzmemo od marketinga i majici

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Chucky said:

Koliki bese minimalni timski budzet koji zahteva Evroliga? Zanimalo bi me, ako nekoga ne mrzi da napise, koliko uopste para mozemo inkasirati od Evrolige? Hvala

 

mislim da je ranije isla prica da je direktan prihod od evrolige nekih milion evra (tv prava, ulaznice, pobede)

Link to comment
Share on other sites

TV prava su bila 200k€, svaka pobeda je 37k€

Ulaznice ne znam kako da sracunam kada tu imas i sezonske i pojedinacne ulaznice. Jedino da se saberu svi prihodi od ulaznica posto izgleda da ABA i KLS malo koga zanima

 

Naravno -kazne za ubacene predmete 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

kada se igra evroliga, proda se mnogo vise sezonskih po mnogo visim cenama nego kada se ne igra. pretpostavljam da ce otici bar 3k sezonskih ovog leta, i samo to ce biti prihod cca 400 k evra + dnevne karte za 17 utakmica. neka bude da cemo imati bar 10 pobeda, to je 370k, tako da ce prihod svakako preci milion evra

Edited by Haggard
Link to comment
Share on other sites

Nadam se da uprava planira da prvog pleja bezecujemo bar za početak sezone ako je preskup da bude pod ugovorom na početku priprema.

Tomić je ionako svima demonstrirao benefit raspoloživosti kompletnog tima od starta u ovoj debitantskoj sezoni za njega  ...a opet šampionskoj za KKCZ.

Naravno da su sada znatno više brojke u opticaju, ali lidera valja imati od starta. Naravno valja nam rešiti i peticu...a da se naslutiti da Rivers ne igra KLS za finu cifru samo da bi tu uzeli još jedan trofej, već da uprava veruje da on još uvek može da isporuči ozbiljan kvalitet. 

Ako nam ne odvuku Berona i Odžo-a nekim masnim ponudama potpuno je opravdano otvoriti se ozbiljnu kintu za lidera tima. 

Sve ostale pozicije mogu da sačekaju da steknemo uvid u eventualne slabosti novog rostera.

 

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

Sta je @mile, blizu realizacije? Ja sam uvek za Kuzmica, da vidimo mozemo li da ga opravimo. Imacemo dva teskasa, i igracemo verovatno tu vintage kosarku sa jakim peticama i dosta spustanja lopte na njih, u suprotnome su nam ovakve petice pucanj u sopstvenu nogu. Ja bih doveo jos pleja i cekao da vidimo gde skripi, ne valja preplatiti igrace samo da bi ih na vreme doveli. Vise sam za doselekciju tokom sezone. Dobar pkej, verovatno lider tima se mora dovesti pre pocetka liga, ostalo niie hitno ako zadrzimo postojeci roster.

Sent from my Micromax A310 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Zalud je to razmisljanje, bogme. Vidis kad dodju ove kljucne utakmice minutaza mu se utrostruci. Meni nije jasno zasto ga ne koriste vise u toku sezone. Vjerovatno ima probleme sa spremom i povredama. 

 

Generalno, on u Realu ne moze imati ulogu nekog od vodecih igraca, ali bi u timu naseg ranga imao veliki usage. Stratos na steroidima.

Link to comment
Share on other sites

Vecina njihovih "specijalaca" bi kod nas bili vodeci igraci sa glavnim ulogama. Oni imaju taj luksuz da plate dobre igrace i da im daju epizodne uloge pa cak i da zaborave na neke od njih, mi nismo takvi burzuji jbg 🙂

Edited by khabib
Link to comment
Share on other sites

Ma naravno. Gledam mjesecima kako ga klupiraju, sutim i sve se nadam da ce da ga pedaliraju. Sa njim bi mogao da se igra i na 4 i 5, recim sa Fajeom u paru. Samo bi vecim poklonom smatrao da se Oli raspadne, a da nam golubom pismonosom posalju Printezisa 😄

Link to comment
Share on other sites

Mogu se naci i manje poznati a dobri igraci, takvog profila, samo je bitno imati dobar skauting.

Nadam se da Tomic tu moze nesto da izbunari, sigurno je i u Hrkljusjakosu bio ukljucen u skauting i pracenje igraca a moramo priznati i da je realno napravio dobar posao sa pojacanjima kod nas za ovu sezonu.

Edited by khabib
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sta znam, uvijek ce neko negdje iskopati igraca koji igra mnogo iznad trenutnog renomea i koji bi se nama bolesno uklopio. U stilu uvijek su bolje na drugom mjestu. 

 

Na temi su se vec pominjali neki igraci tipa Evans iz Darusafake. Po navici, neki letac koji kad se rasiri kao slijepi mis defanzivno, rak rana svakog prelaznog roka. A ja bas mislim da nam takav igrac ne treba. Nego neki pametan, iskusan igrac. Da je srece bilo, takav je bio nas Luka, ko zna sta je od njega ostalo. A Tompkins je jos nivo iznad i zdravog Luke, visi je i jaci, danas moze i na pet u mini intervalima, a ruka meka kao pamuk (ili mu stomak 😄 )

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...