Jump to content

KK Partizan 2018/19


Nelson Bighetti

Recommended Posts

6 minutes ago, Ne sam Safete said:

Jedva cekam tekmu, da nas komsije nauce sta znaci fer organizacija, kao sto su mnogo puta do sada uradili i to ne samo nama.

 

Možeš samo da napišeš koji logički sled te je doveo do posta koji si napisao (pošto jeste reakcija na nešto)?

 

Onako, ukratko u crticama?

 

I da li -- ako bude truba organizacija & festival mržnje (što se očekuje) -- je onda razumno da navijači Zvede pišu da ni KKP nije bolje organizovao ili da se osudi to što je de facto loše.

 

Ovo ti je drugi-treći post u istom stilu, gde se konstatacija sama nameće -- nije bitno šta, već ko. To je svakako pogrešno, Pogrešno je i što trolujem temu i dalje, pa se odjavljujem.

 

EDIT: Jasan signal u tome koliko si "skrenuo" ovaj put ti je i to što se tapšeš po ramenu sa Lučiferom. Ako ti taj forumaš deluje kao glas razuma u celoj priči, onda ok.

 

Edited by medobrundo
  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

Bar npr. Coks junior i Branko Lazic nece pevati "Kad si bio dete malo" ili neku slicnu ogavstinu, posto vidim da ti dobro ide relativizacija nesumnjivih pizdarija.
Pevaće Ćoks senior sutra kod Žike Šarenice, al njegova govna koliko vidim nije problem da progutate
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ček,ček, obrisaću post ;)
Obrisao sam svoj prvi post jer sam video sa kime imam posla. A reagovaću na svaku tvoju bljuvotinu, ako ništa drugo barem da ne prodje neopaženo. Da vide i ovi što te tapšu da to nije nivo kome treba svi zajedno da težimo na ovom novom forumu. Ovo je moje drugo i poslednje obraćanje tebi lično.
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Luchifer89 said:
15 minutes ago, Kosjan Willavić said:
Bar npr. Coks junior i Branko Lazic nece pevati "Kad si bio dete malo" ili neku slicnu ogavstinu, posto vidim da ti dobro ide relativizacija nesumnjivih pizdarija.

Pevaće Ćoks senior sutra kod Žike Šarenice, al njegova govna koliko vidim nije problem da progutate

Mislim za Coksa seniora da je vece zlo od Ostoje, koji je i pored naprednjackog backgrounda, ipak inferioran u odnosu na njega sto se tice pokvarenosti, ali i inteligencije i sposobnosti. Zao mi je sto zivimo u zemlji gde su njih dvojica na celu dva najveca kluba. Uveren sam da ce se jos neki zvezdasi sloziti sa mnom. Tako da ces svoje spinovanje i nemustu odbranu da ostavis za nekog drugog.

Edited by Kosjan Willavić
  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Biće blagostanje kad dobijete večeras.
Odustajem od Kuperovog posla.
Izvinjavam se komšijama što sam im mrdao konstrukciju.
Praštajte ako možete, na ignore listu ako vam se obraćanje ne sviđa.
I još jednom - ne branim jebenog zagorca , nego mi smeta vaše licemerje.
Zoltane - banuj me ako treba ,al proluftiraj malo topik svega ti...

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Veceras prvi put gledam Kls ove sezone i ukupno moram da primetim da je rad Trinkijerija ipak nezadovoljavajuc. Jeste tim totalni krs, ali trener njegovog renomea bi ipak morao da ima veci uticaj na ekipu.

 

Partizan moze da odbrani napad samo slucajno. To moze da bude ok u slucaju Canka ili Pere Bozica, ovde medjutim ne.

 

Nadajmo se da ce od oktobra biti dosta bolje, kako u repromaterijalu tako i finalnom proizvodu.

Link to comment
Share on other sites

Utisak je da smo 3 dana igrali, ne bi okrenuli rezultat. Nazalost cak i ovakav sastav u komsinice je dovoljno dobar da nas drzi na odstojanju.

 

Opet ponavljam, nama je potreban kompletan remont ekipe, narocito centarske linije od koje bi valjalo zahvaliti se sve jednom igracu na saradnji. Sem mozda Pecarskog, koji polako pocinje ozbiljno da dobiva lik Baneta Djekica.

Link to comment
Share on other sites

Sto se tice Zagorca ovo je sve normalno i nista me nije iznenadilo, iznenadio me je onaj njegov period na pocetku gde je dobro igrao.

 

Kao neko ko je pratio letnju ligu jos sa Memfisom znam sta pricam i znam sta sam gledao.

 

On je bio na toj letnjoj ligi isti kao veceras, uplasen kao da je izgubio talenat...tamo ima kontru 1 na 1 on se plasi da ide na ulaz, uzimao neke lose suteve itd...umesto da je igrao oslobodjeno i da je divljao on je bio mlak i nikakav, jedan Radicevic koji je tada igrao letnju ligu za Denver je izgledao kao zver.

 

Ovo je sve sramotno sta decko radi u poslednjih par meseci, igre su katastrofalne i samo ponasanje...nigde zelje, motivacije da kida u oba pravca, za muda necu da komentarisem...

 

Zagorac je bio nas najveci promasaj ove sezone, ne Jankovici i ostali...od njega se ocekivalo da bude jedan vodja, na kraju je ispao kao najnebitniji kosarkas u Partizanu sto je tuzno.

 

Pokusaj da se opere preko instagrama, mislim kako te nije sramota da bilo sta pricas kad si nevidljiv na terenu, kad si toliko los da je mene sramota umesto tebe...delujes kao amater na terenu ali bitno je da se "peres" preko instagrama, ako ima ljudi koji se na to loze.

 

Svi naravno znamo da ga je taj sut usrao za pobedu, prethodni sutevi za 3 poena nisu bili ni blizu, i mislim se posle tekme ajde mozda je ovo i dobro...kad ono nije nista promenilo.

 

I ja sam grobar, kao i svi navijaci Partizana ali to ne opravdava njega da igra lose..mogu da zamislim na sta ce da lici u Pioniru kad promasi prvi sut.

 

Njegova partija veceras, sve ste vidili...to jest niste mogli da vidite nista, zato sto nista uradio nije.

 

Imamo malo IQ u ekipi i to se oseti, Trink izvlaci max ali to nije dovoljno.

 

Valjda ce da bude bolje sledece sezone....

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Sto se tice Zagorca ovo je sve normalno i nista me nije iznenadilo, iznenadio me je onaj njegov period na pocetku gde je dobro igrao.
 
Kao neko ko je pratio letnju ligu jos sa Memfisom znam sta pricam i znam sta sam gledao.
 
On je bio na toj letnjoj ligi isti kao veceras, uplasen kao da je izgubio talenat...tamo ima kontru 1 na 1 on se plasi da ide na ulaz, uzimao neke lose suteve itd...umesto da je igrao oslobodjeno i da je divljao on je bio mlak i nikakav, jedan Radicevic koji je tada igrao letnju ligu za Denver je izgledao kao zver.
 
Ovo je sve sramotno sta decko radi u poslednjih par meseci, igre su katastrofalne i samo ponasanje...nigde zelje, motivacije da kida u oba pravca, za muda necu da komentarisem...
 
Zagorac je bio nas najveci promasaj ove sezone, ne Jankovici i ostali...od njega se ocekivalo da bude jedan vodja, na kraju je ispao kao najnebitniji kosarkas u Partizanu sto je tuzno.
 
Pokusaj da se opere preko instagrama, mislim kako te nije sramota da bilo sta pricas kad si nevidljiv na terenu, kad si toliko los da je mene sramota umesto tebe...delujes kao amater na terenu ali bitno je da se "peres" preko instagrama, ako ima ljudi koji se na to loze.
 
Svi naravno znamo da ga je taj sut usrao za pobedu, prethodni sutevi za 3 poena nisu bili ni blizu, i mislim se posle tekme ajde mozda je ovo i dobro...kad ono nije nista promenilo.
 
I ja sam grobar, kao i svi navijaci Partizana ali to ne opravdava njega da igra lose..mogu da zamislim na sta ce da lici u Pioniru kad promasi prvi sut.
 
Njegova partija veceras, sve ste vidili...to jest niste mogli da vidite nista, zato sto nista uradio nije.
 
Imamo malo IQ u ekipi i to se oseti, Trink izvlaci max ali to nije dovoljno.
 
Valjda ce da bude bolje sledece sezone....
Rade - poena 0, index -10...
Lepo se izvinio komšijama.
Samo da ne usere nešto večeras na instagramu
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Luchifer89 said:

Rade - poena 0, index -10...
Lepo se izvinio komšijama.
Samo da ne usere nešto večeras na instagramu

 

Osim što si funckionalno nepismen, ne umeš ni jednostavnu statistiku da (pro)čitaš.

 

Retko se desi da neko ima -10 indeks, baš retko. Svako ko vidi tu brojku -- zapitao bi se -- ček, jel moguće? I shvatio bi da ipak nije. Ne i ti, tebi glupost prija.

Link to comment
Share on other sites

 
Osim što si funckionalno nepismen, ne umeš ni jednostavnu statistiku da (pro)čitaš.
 
Retko se desi da neko ima -10 indeks, baš retko. Svako ko vidi tu brojku -- zapitao bi se -- ček, jel moguće? I shvatio bi da ipak nije. Ne i ti, tebi glupost prija.
c7ddac26a37f50c14e7ecc0beca59a42.jpg

O gospode kako sam samo pogrešio...
Index je ipak solidnih -4, +/- 10
Sjebo si me brate, svaka čast.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...