Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

@delgado Cestitke!!!

 

Ty Lue is in Las Vegas and is waiting to hear from the Lakers about the job, per sources. His reps and the Lakers are supposed to talk today about trying to get a deal done. Lue has always been Lakers top choice, per source.

 

Former Lakers great championship coach Phil Jackson also suggested to owner Jeanie Buss that Ty Lue would be a really good coach for the Lakers, per sources.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Kakvi su Ameri majstori da oko nebitne stvari razvuku Markove konake. Ne znam jesam li ja jedini kome ja ovaj Stephan A. Smith zanimljiv lik, kakve god gluposti da prica. Pravi onaj usiljeni humor bez smisla, ali ipak zanimljiv. 

 

I kakve su prilike za 'snithca' hoce li biti dobro naplacen i sta mu je plafon. Ja sam malo skeptican sto se tice njegovog superstar potencijala kao i toga da moze da vodi neku ekipu do dobrog rezultat. Ili mozda kao druga opcija negdje, nesto, evo ne znam? 

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima, dosta sam vas čitao na prethodnom forumu i mislim da je vreme da se i ja priključim ovom PO modu .. Mislim da nema boljeg trenutka od ovog jer je coach Lu skinut sa liste nacionalne službe za zapošljavanje 😂

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Miki28 said:

@delgado Cestitke!!!

 

Ty Lue is in Las Vegas and is waiting to hear from the Lakers about the job, per sources. His reps and the Lakers are supposed to talk today about trying to get a deal done. Lue has always been Lakers top choice, per source.

 

Former Lakers great championship coach Phil Jackson also suggested to owner Jeanie Buss that Ty Lue would be a really good coach for the Lakers, per sources.

 

   Hvala, brate moj, nije mogao lepsi dan biti danas i za kraj ovo kao slag na tortu. Moramo otvoriti posebnu temu za Lua kad bude official, dovodimo Kandzu koji ce mozda i da ispadne od Phillyja i Obrvu i spremamo se 😄

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Ta'veren said:

Ako mu je ovo profil slika na fejsu, bas se potrudio da ga nadjemo.

 

 

 

Bilo bi dosta cudno da mi je ovo profilna na fejsu, mislim jedino mozda da mi je profil sa nekim nickom a ne sa pravim imenom i prezimenom.

A i nema potrebe da me trazite na fb, tu sam ja na forumu svaki dan 

 

3 hours ago, LordOfTerror said:

 

Prakticno najjaci lik ikada, shvatio sam da nema njega nikad ne bih sam ulozio 20 sekundi truda da nadjem top 5/10 tog dana :classic_biggrin:

 

Rekao sam ranije, pa ajd' i sad, meni je nba news&top 10 jedna od online rutina dana (top 10 sam krenuo da pratim jos '90-ih), uglavnom ne idem dalje od ovoga. Mrzi me a i nisam bas zainteresovan za neke detalje, a i kad jesam nemam sta da dodam ovde, a da mi ima smisla na topicu. Nisam previse nalozen da komentarisem kad gledam uzivo, za fantasy me zivo zabole (da prostis), a da ti ne pricam o razglabanju o potencijalnim buducim trejdovima&potpisima, i o draft klasi 2028 :classic_smile: Shodno tome, neke sto redovno pisu pazljivije citam, a preko necijih postova samo proletim. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...