Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

35 minutes ago, Stex said:

1.Denver je imao 1.5 igraca, Jokica i Dzamala koji odigra dobro ako ustane na pravu nogu...Heris je odigrao u oba pravca dobro ali sam vise ocekivao od njega. Denver je imao par igraca koji su bili koristi i igraci za PO, Jokic, Dzamal, Heris, Milsap i Tori Kreg koji se pofajtao...ostalo je tuga

 

2.U pravu si i nisi u pravu, mozes ti da imas 3 superstara ali to ti nista ne znaci u PO, mozda se raspadnu, odigraju lose, dobiju neku povredu itd itd...imas primer GSW, pa primer Lilarda nakon Oklahome itd itd...ako ti nemas kvalitetnih 7,8 igraca za PO ugasio si.

 

3.Mogu da podele jos jedan max ugovor pored Dejvisa i Lebrona, ostalo pomozi Boze

 

4.Trenutno postoji 5,6 timova koji ce da se bore za prsten sledece sezone, ako ne i vise...nisu Lejkersi jedini tim.

Upravo to, Dzamal je na momente pokazivao veliku klasu, ali to je definicija "dobrog" igraca, ali daleko je to od ol star nivoa, vreme je pred njim. Nisam siguran kako je Heris odigrao dobro u oba pravca kada je Mekolum odigrao PO seriju karijere. 14 poena prosek uz ispodprosecne procente. Cist prosek za igraca od 20 miliona. Videcemo za narednu. Jedino se slazem za Krega da je pokidao. Menjao bih  Herisa, Milsapa, Plamlija, Bartona i njihovih 66-67 miliona sto popunjavaju kep za Dzejmsa i Dejvisa. 1/1.

 

Malo je glupo prognozirati povrede. Svaka ekipa ima nekog igraca ko bi mogao lako da se povredi i od titule nista. Toronto bez Laurija ni u snu ne bi osvojio titulu. Fila, bez Embida. GS-u cak dva igraca. Hjustonu Pol. itd. A Dejvis je prosle godine odigrao citav PO bez problema i to igrao 42-43 minuta prosek. Prethodne dve sezone je propustio po sedam utakmica, ove, ako ne racunamo vreme posle dedlajna je propustio desetak tekmi, kasnije nije igrao, jer je bilo izvesno da ce biti trejdovan. Sto dovoljno govori da je vec fizicki stasao. 

 

Videcemo :), ne znam samo koliko je ljudi znalo u ovo vreme prosle godine da ce Kazins potpisati za GS itd.. Jos ove sezone se deli masa maksimalnih ugovora. Imace Lejkersi sigurno neku bombu na minimalcu. Duga je sezona, bice i otpustanja igraca u februaru. 

 

Edited by Drakaris
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, LayupFromTheMidget said:

Znaci ako se drzimo  kvota situacija je sledeca:
Kajri and KD =>Bruklin
Klej=>GSW
Kemba=>Boston
Kawhi=>Toronto (KLips cekaju iz senke)
i Porz=>Dalas.

Ostali infoi: Al ide iz bostona ali jos se ne zzna gde (Mavs i Kingsi su spomenuti kao mete); Butler hoce/nece kaki. Snitch Rasel se spominje kao 3 star Lal; Beverli hoce 14m/y i WSC ide iz Kingsa.

Za Horforda je pisano da će dogovoriti sa Bostonom, na 3 godine valjda

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Pa Hud nije bio na minimalcu, a i doveden je trejdom. 

Zaboravio sam, svejedno je dat za veoma smesne igrace za koje je pitanje imaju li mesta i u Evropi i dati su pikovi druge runde. 

Edited by Drakaris
Link to comment
Share on other sites

@Miki28  Koliko sad imamo prostora u capu kada se Obrva ocekivano odrekao svoja 4m$ i kada smo poslali ove budjavce ? Imali 30 milki ?

 

  Iskreno, ne bih davao max nikome. D'Lo je dobar decko i dobar igrac, ali potpisao bih ga za nekih 20m$, ne vise.

 

  Ako ima 30m$ -> 10m$ bih odmah spakovao Geeu i zacementirao centarsku/PF liniju sa Lebronom, Kuzmom, Obrvom i Javalom. Ondak 10m$ da se pronadje dobar plej, recimo Kolison iz Indiane, i 10m$ na beka, ako vec ne moze da dodje Danny, dao bih to KCPu imam velika ocekivanja od momka. E onda, Jeff i Korvelier za minimalac. Takodje, Rondo ili Hill.

 

   Daren Collison/Rondo(GHill)

   KCP / Korvelier, jr smith (vetmin)

   LBJ/Jeff

   Kuzma/Davis

   McGee, Tyson (vetmin)

 

   Tako nekako, s tim da bi main seven u PO rotaciji bili Kolison/Backup Play (Rondo, Hill) , KCP, LBJ, Kuzma, Davis i Gee

Link to comment
Share on other sites

Naravno, ali ne verujem da ce Kavaj da napusti Kanadu, sigurno ce ostati da brani titulu. U tom slucaju da se napunimo solidnim role playerima i veteranima i da vozimo.

 

  Svakako smo favoriti no1 sledece sezone. 

Link to comment
Share on other sites

Miki, prica se po internetu da ljudi ne vole sto ti i ja non stop komentarisemo Lejkerse.

 

  Slicno je bilo sa Perom i Vinijem kad su non stop pisali O niksima.

 

   Hoce da nas zavade, ljubomorni su na nase drugarstvo.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, delgado said:

Miki, prica se po internetu da ljudi ne vole sto ti i ja non stop komentarisemo Lejkerse.

 

  Slicno je bilo sa Perom i Vinijem kad su non stop pisali O niksima.

 

   Hoce da nas zavade, ljubomorni su na nase drugarstvo.

Pa mi jos ni poceli nismo da pisemo. Ako dodje Kawhi pa dosadicu i samom sebi koliko ce se pisati.

 

Ej, AD i Lebron i prostor za max igraca ala Kawhi. Ma pakuj.

Opet i da ne dodje Kawhi, 3 odlicna igraca uz veterane, ma pakuj.

 

Bitno da su Woj i Maros kenjali po Pelinki kako ne zna, kako se ima 19 mil $ a o Kembici u Bostonu superlativi. Svaka cast za info oko trejdova ali batica je hejter

 

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Pa ko nam kriv kad ne pisemo o drugim ekipama..

Videli smo da ne vredi ni dodeljivati ekipe kao pre god, 2 (ne znam kad je vec bilo), koje ce gistro forumashi da prate...

Mada sam se ja zanimao jedno vreme sa Celticsima.. Mislim da sam njih izvukao

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Squabbit said:

Pa ko nam kriv kad ne pisemo o drugim ekipama..

Videli smo da ne vredi ni dodeljivati ekipe kao pre god, 2 (ne znam kad je vec bilo), koje ce gistro forumashi da prate...

Mada sam se ja zanimao jedno vreme sa Celticsima.. Mislim da sam njih izvukao

Ja cu Lejkerse. Eto

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Squabbit said:

Mada sam se ja zanimao jedno vreme sa Celticsima

Meni su pali Kingsi. I pratio sam.

 

1 minute ago, Malkolm Brogdon said:

pa ovi Lejkersi mogu da se razmasu po temi.

Sampioni prelaznog perioda. Videcemo ih kad krene Dzinin jebac 0/15 iz igre, Dejvis dobije fantomske bolove i Dzejms odluci da je zajebano potrcati za onim igracem tamo... ene ga tamo... onaj sto polaze u praznom reketu.

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...