Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

1 minute ago, Miki28 said:

Nego sta si mislio pod tim? Statement sezona je Lejkersi kao ozb kandidat za titulu na celu sa tim istim likom. Za to mu treba bar 1 superstar i dobra podrska ili 2 allstara uz igrace zadatka.

 

 

naravno da mu treba pomoć, lebron ima 34+ godina 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, uini said:

 

 

naravno da mu treba pomoć, lebron ima 34+ godina 

Zar to nije lik koji amatere dovodi do finala lige? Lik koji igra sve, cuva sve?

 

Ajde reci mi pored AD i mozda Kyrie, koji allstar bi dosao da igra sa njim? Neko jako ime? Kawhi ni u snovima, KD tek ne bi dosao. Znaci AD ili propast?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, LordOfTerror said:

Daj bre ljudi nemoj da se zajebavamo imam osecaj da se Lebron uvukao nekako u ovaj kostur sa Oklahomom,Portlandom i Denverom stigao bi finala Zapada bez ikakvih pojacanja samo na konto dizanja svog nivoa igre.

Jebeno je sto se na zapadu mora igrat i regularni dio sezone. 

Edited by Miki28
  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, LordOfTerror said:

Daj bre ljudi nemoj da se zajebavamo imam osecaj da se Lebron uvukao nekako u ovaj kostur sa Oklahomom,Portlandom i Denverom stigao bi finala Zapada bez ikakvih pojacanja samo na konto dizanja svog nivoa igre.

 

 Thank you. Gospodine.

 

  Miki, pa nesto mu ne ide, dosao je ECF i trazis mu dolar i dobijes 75 centi hehe

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Miki28 said:

Jebeno je sto se na zapadu mora igrat i regularni dio sezone. To je bas jebeno

 

Fakat.

 

Ali nemojte se zavaravati da je njegovo vreme proslo pogotovu sto ce sada sprziti sve assete koje su Lakersi skupljali 5-6 godina samo da napadne titula, jos sam uveren da je nanjusio krv jer vidi pukotine kod Warriorsa.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, delgado said:

 

 Thank you. Gospodine.

 

  Miki, pa nesto mu ne ide, dosao je ECF i trazis mu dolar i dobijes 75 centi hehe

A ono, naletio na tvrdo, na ozbiljan tim. Ne na neke debilane Derozan Raptorse, Atlantu, osakacenog Bostona pa su to toboz neka finala istoka.

 

Uostalom, Rapsi uzimaju 2 kod kuce. Nista ovo nije gotovo

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, LordOfTerror said:

 

Fakat.

 

Ali nemojte se zavaravati da je njegovo vreme proslo pogotovu sto ce sada sprziti sve assete koje su Lakersi skupljali 5-6 godina samo da napadne titula, jos sam uveren da je nanjusio krv jer vidi pukotine kod Warriorsa.

Ali koga? Evo ozbiljno pitam. Koga vidite u Lejkersima da oce da igra sa njim ako se ispusi za AD?

 

Ja sam za to bio jos prosle sezone jer ki je jasno da se sa njim ne moze cekati razvoj ovih igraca i zato sam bio, posalji sve za Kawhija, dovedi PG13 i da vidimo na cemu smo. 

I opet kasnije isto i za AD, daj sto treba da das, i preko ako treba. Imas Lebrona, nema cekanja.

Edited by Miki28
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, LordOfTerror said:

Daj bre ljudi nemoj da se zajebavamo imam osecaj da se Lebron uvukao nekako u ovaj kostur sa Oklahomom,Portlandom i Denverom stigao bi finala Zapada bez ikakvih pojacanja samo na konto dizanja svog nivoa igre.

 

nope.

 

1 hour ago, Miki28 said:

?

 

sta nije jasno. ako mu sada daju ugovor onda su debili.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Miki28 said:

Ali koga? Evo ozbiljno pitam. Koga vidite u Lejkersima da oce da igra sa njim ako se ispusi za AD?

 

Ja sam za to bio jos prosle sezone jer ki je jasno da se sa njim ne moze cekati razvoj ovih igraca i zato sam bio, posalji sve za Kawhija, dovedi PG13 i da vidimo na cemu smo. 

I opet kasnije isto i za AD, daj sto treba da das, i preko ako treba. Imas Lebrona, nema cekanja.

 

Ni meni nije jasno ko ima zivaca i zeludac da prati sav taj cirkus oko Lebrona ali ce se naci neko ko hoce da validira svoju karijeru kroz rezultate kao Jimmy ili Kemba koji valjda nisu isli dalje od prve runde. 

 

Poenta je ako se uvece u PO nikad se ne bih kladio protiv Lebrona i njegovog intenziteta. Koliko jadan treba da mu bude roster da ga recimo Lillard i McCollum izbace sa ovakivm mentalnim sklopom?

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ima tu nekoliko timova koji bi mogli da ga izbace ako se nekim čudom dovuče do PO.
Pored Blazersa, tu su i Nuggetsi i Rocketsi, o Dubsima je izlišno pričati, a neće ni GM-ovi ostalih PO contendera sedeti skrštenih ruku.
Precenjujete Lebrona u 2020-oj i nadalje, rođaci.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Malo preterujes za Batlera, mogu da kazem da mu je ovo do sada bila najbolja sansa da se njegova ekipa nadje u finalu Konferencije. Ja ovu godinu kao i 2015 smatram njegovim manjim kiksevima. 2016 je vec veliki kiks sto nisu ni izborili PO, ali ni taj Cikago tesko da bi bio za vise od prve/druge runde na Istoku.

 

Do ove godine, nijedna ekipa za koju je igrao Batler nije bila kalibar za dalje od druge runde sem za Cikago u poslednjoj Tibsovoj sezoni. Mozda eventualno znak pitanje za domete Cikaga u PO od pre dve godine kada se povredio Rondo u situaciji kada su brejknuli Boston dva puta i vodili 2:0 u seriji. Vasington za njih svakako tada nije bio bauk. 

Edited by Ta'veren
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...