Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

Ovo je sad ili nikad šansa za Rocketse ako se Durant ne vraća do kraja serije. Opet, za Dubse više nema photon mana (ko je igrao Age of Empires kao klinac zna :)), sada moraju da zbiju redove, a splash braća da pokažu zašto su zaradili status koji imaju.

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, SunZero said:

ako Hjuston ne moze da nadskakace Greena i fuckin Kevon Looneya ni ne zasluzuje vise od ovoga, CPminus3 nikako da odigra nesto, sada kada se Durant povredio eto mu sanse da se iskupi u win or go home tekmi

 

paul ima 34 god. mislim da se previše očekuje od njega, bez obzira što je to jedan spektakularan igrač bio a i traje.

njegova uloga u rocketsima je praktično osigurač za hardena, da sprovede nekakav minimum igre ako ovaj nije na terenu ili je samo fizički tu prisutan.

 

kapiram ja svu tu naprednos' statistike, gledao sam pre 4-5 dana prvi put onaj moneyball da bih bolje razumeo brogdona (na pola filma sam hteo da ga zovem i pitam alo bre rođače šta je ovo), međutim, mislim da je d'antoni plus morey i ko god je tu faktor, previše osiromašio i sveo paulovu igru a samim tim i skratio opcije hjustonu.

 

ja razumem da se oni drže nekog gameplana pa i 80% tekme ali u plej ofu ponekada moraš da pustiš igrače da improvizuju, kreiraju nešto po svom osećaju, jer je često taj osećaj ispravniji od najbolje nacrtane šeme. a svakako je manje predvidljiv.

 

i harden je nekako istreniran kao dart vejder, kod njega nema više osećanja i radosti za basketsportom. bar je ja ne vidim. cenim da mu skinu od plate za onaj jedan pokušan i pogođen midrange po tekmi.

 

odoh u golemu digreiju ali hoću da kažem kako godine plus ta predestinacija u igri hjustona čine da paul ne bude toliko koristan koliko bi mogao. tako bar meni izgleda.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, uini said:

 

kapiram ja svu tu naprednos' statistike, gledao sam pre 4-5 dana prvi put onaj moneyball da bih bolje razumeo brogdona (na pola filma sam hteo da ga zovem i pitam alo bre rođače šta je ovo), međutim, mislim da je d'antoni plus morey i ko god je tu faktor, previše osiromašio i sveo paulovu igru a samim tim i skratio opcije hjustonu.

 

 

Godine manje više, ali ovo stoji. Što bi rekao Džejlen - Hjuston je "one trick pony" 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bobby Axelrod said:

Naravno da ne mogu da kupe skok kad D Antoni izvede na Lunija i Greena Takera kao centra i Gordona kao cetvorku.Cirkus.Brada sinoc u zadnjoj cetvrtini 1 sut.

 

4 šuta, 3 pogodio, 7 poena

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Evo i nekog poetic justica ili ti karme za Houston. Prosle godine je bila obrnuta situacija imao si 3/2 i pao je cp3 sada je njima pao Kd, po mom misljenju Kd ove sezone je 3x bitniji za seriju od Cp3 prosle. Tako da ako ne igra Kd obe sada ili nikad jos sudije da ih pokradu u 7 i karma je odradila ceo krug.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, gggggggg said:

pao je i iguodala u cetvrtoj utakmici kada su vodili sa desetak razlike. sa njim bi bilo 3-1 i nikakav chris paul ne bi pomogao houstonu.

To ljudi nekako uvek zaborave ili se prave blesavi,ali su zato odusevljeni kako je Iggy ponovo "vaskrsao"

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Evo i nekog poetic justica ili ti karme za Houston. Prosle godine je bila obrnuta situacija imao si 3/2 i pao je cp3 sada je njima pao Kd, po mom misljenju Kd ove sezone je 3x bitniji za seriju od Cp3 prosle. Tako da ako ne igra Kd obe sada ili nikad jos sudije da ih pokradu u 7 i karma je odradila ceo krug.

 

morali bi da ih kradu i g6 i g7 da se dodje do tog karmickog poravnanja , setimo se u najmanju ruku awkward kriterijuma u prvoj utakmici i dozvoljavanja Kleju da glumi Zazu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da ovo moze da proizvede kontraefeket kod Hjuston, vec juce kad je GS poceo da igra napad sa dosta kretnji gubili su se dosta pa se desavalo da Thompson ostane sam na trojici.

 

Njima je celokupna defanzivna filofozija usmerena protiv ''feed the midrange troll'' taktike. Gde ostali igraci GS samo stoje i cekaju sta ce ovaj da uradi, ako promasi lako se i defanzivni skok osigura...

 

Uopste se ne bih zacudio da GS dobije 20 razlike ako Klay i Stef suterski jako udju u utakmicu a demoni Hardena i Cp3 su vec dosli po svoje.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, SunZero said:

 

morali bi da ih kradu i g6 i g7 da se dodje do tog karmickog poravnanja , setimo se u najmanju ruku awkward kriterijuma u prvoj utakmici i dozvoljavanja Kleju da glumi Zazu

0-27

 

 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, SunZero said:

 

morali bi da ih kradu i g6 i g7 da se dodje do tog karmickog poravnanja , setimo se u najmanju ruku awkward kriterijuma u prvoj utakmici i dozvoljavanja Kleju da glumi Zazu

To vec Hjuston mora da radi, moraju sami sebe da stite, prvi nameran ulaz u doskok, sledeci napad vratis.
Ako puste kao prosle godine u g7 da se udara po rukama prilikom suta za 3 Hardena, sledeci napad vratis.
Sada ili nikad za Hjuston sto se tice ovog GSWa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

To vec Hjuston mora da radi, moraju sami sebe da stite, prvi nameran ulaz u doskok, sledeci napad vratis.
Ako puste kao prosle godine u g7 da se udara po rukama prilikom suta za 3 Hardena, sledeci napad vratis.
Sada ili nikad za Hjuston sto se tice ovog GSWa.

 

da kada bi bilo dozvoljeno uzvratiti batine kosarkaskoj farseloni

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...