Jump to content

Opozicija u Srbiji - istine, zablude, bojkot i trojanski konji...


Eddard

Bojkot izbora-da ili ne?  

146 members have voted

  1. 1. Da li ste za bojkot izbora koji će se održati sledeće godine?

    • Da
      73
    • Ne
      42
    • Ne znam
      14
    • Ne zanima me
      15
    • Ne želim da odgovorim
      2


Recommended Posts

9 hours ago, Crni Bombarder said:

 

Da,cuvena pozicija prvog coveka kosarkaske organizacije. Uticajna i politicki jaka k'o pozicija predsednika saveta mesne zajednice Donje Brijanje (ili bese Gornje?) Stvarno,kako sam to mogao zaboraviti? 

 

Свеједно...разлика је око 4 км...

 

spacer.png

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Skyglider said:

Ovo je već izvan svake pameti, došli da puštaju "hej hej Đilase vrati pare lopove" ispod prozora gde mu deca žive. Bolesnici. 

Baš...nego, nešto kod nas nema u 3. smeni da dele paketiće....ponestale baklje...ne znam šta je ili ja preko Nišave ne vidim šta se dešava u čaršiju ?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Constantin said:

Baš...nego, nešto kod nas nema u 3. smeni da dele paketiće....ponestale baklje...ne znam šta je ili ja preko Nišave ne vidim šta se dešava u čaršiju ?

Mozda struzu bonsekom onu 5g antenu sto si je slikao danas?:smiley33:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Chaos Is Me said:

Ovo je stvarno strašno, a daleko sam od nekog Đilasovog fana. Kakve sitne duše, kakva duhovna sirotinja, kakvi moralni bogalji...

 

Posle ce da cmizdre da im neko ide na decu kad objave slike Danila sa krimosima, a umeju da udare na Jeremicevu zenu i Djilasovu decu. 

Daleko sam sto ti kazes od njihovog fana, ali ni Koza Nostra nije udarala na porodicu. 

 

 

I dalje cekam neku opciju koja ce se pojaviti i javno zagovarati revansizam, masovna hapsenja i otudjenje imovine. Ove varijante da se prosecan sns debil nakrade koliko 

moze, gazi po ljudima, unizava sve oko sebe a posle mirne duse zahteva posteno sudjenje, imam i ja svoja prava, dok mu zena i tri jubavnice uzivaju u luksuzu, a 12 advokata 

pronalaze rupe u zakonu dok predmet ne zastari nece da moze.  

 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Tamburinjo said:

 

Posle ce da cmizdre da im neko ide na decu kad objave slike Danila sa krimosima, a umeju da udare na Jeremicevu zenu i Djilasovu decu. 

Daleko sam sto ti kazes od njihovog fana, ali ni Koza Nostra nije udarala na porodicu. 

 

 

I dalje cekam neku opciju koja ce se pojaviti i javno zagovarati revansizam, masovna hapsenja i otudjenje imovine. Ove varijante da se prosecan sns debil nakrade koliko 

moze, gazi po ljudima, unizava sve oko sebe a posle mirne duse zahteva posteno sudjenje, imam i ja svoja prava, dok mu zena i tri jubavnice uzivaju u luksuzu, a 12 advokata 

pronalaze rupe u zakonu dok predmet ne zastari nece da moze.  

 

 

Ovo i ja čekam. Prošli put smo bili srećni što su nam skinuli bračni par ludaka sa grbače i što smo izvukli živu glavu, pa smo se opustili i to je prošlo u tišini. Niko nije odgovarao niti vratio pare. Pa se nastavilo po oprobanom receptu, da bi sad mafija zarobila celu državu da je muze dok ne presuši.

 

Ovog puta, bez lustracije od vrha piramide do poslednjeg forumskog bota, i to da stoji napisano u programu stranke, moj glas ostaje kod kuće...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Issey said:

 

Ovo i ja čekam. Prošli put smo bili srećni što su nam skinuli bračni par ludaka sa grbače i što smo izvukli živu glavu, pa smo se opustili i to je prošlo u tišini. Niko nije odgovarao niti vratio pare. Pa se nastavilo po oprobanom receptu, da bi sad mafija zarobila celu državu da je muze dok ne presuši.

 

Ovog puta, bez lustracije od vrha piramide do poslednjeg forumskog bota, i to da stoji napisano u programu stranke, moj glas ostaje kod kuće...

A sta sa onima koji su se zakacili sa svojima u SNS pa vec presli u neke stranke SZS?

Sta sa onima iz SNS koji su dobili poslove za stalno i ne postoji zakonski nacin da ih odpustis?Oni ce momentalnonprci u SZS i docekace ih rasirenih ruku garantujem.

Edited by Zvezdarac
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Zvezdarac said:

A sta sa onima koji su se zakacili sa svojima u SNS pa vec presli u neke stranke SZS?

Sta sa onima iz SNS koji su dobili poslove za stalno i ne postoji zakonski nacin da ih odpustis?Oni ce momentalnonprci u SZS i docekace ih rasirenih ruku garantujem.

 

Pusti detalje, što se tangiraš odmah. Jesi se prepoznao možda?

 

Poenta je lustracija lopova i bitangi svih vrsta. Od vrha do dna. Donošenje takvog zakona i njegovo sprovođenje.

 

Naravno da to ne bi bilo moguće sa svakim botom koji je dobio posao preko stranke (ovih sad ili onih pre). Ali ima ih koji botuju full time, a u ugovorima koji su im poklonjeni stoji da im je radna obaveza nešto drugo. Mnogi čak ni ne dolaze na "posao" gde su raspoređeni a primaju platu redovno za rad na terenu za stranku. Sigurno da nastavnika ili vaspitačicu koji su dobili posao preko SNS zakon ne bi kačio...

16 minutes ago, Zvezdinho said:

 

U jebote veliku stvar uradili slikali ih kako prolaze na krov. Sto nisu nesto uradili, smesan klip.

 

A šta da urade? Da ih napadnu? To nikako ne bi izašlo na dobro, jer bi stanari verovatno gore prošli (da li u tuči ili bi možda bili i privedeni zbog napada na likove koje je režim poslao da rade to što rade). Ne bi me čudilo da su ovi naoružani nekim bodežima ili nečim još gorim. Verujem i da ovi likovi imaju upute da ako ih neko izbacuje ne primenjuju silu (bar za sad), jer sumnjam da bi imali problem da se upuste u okršaj sa 10-15 stanara neke zgrade... 

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Zvezdinho said:

 

U jebote veliku stvar uradili slikali ih kako prolaze na krov. Sto nisu nesto uradili, nego ih gledaju kako izlaze na krov,smesan klip.

 

Ako me oči i dalje dobro služe, oni izlaze sa krova. A i u opisu klipa stoji da su ih sprečili da se majmunišu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Issey said:

 

Pusti detalje, što se tangiraš odmah. Jesi se prepoznao možda?

 

Poenta je lustracija lopova i bitangi svih vrsta. Od vrha do dna. Donošenje takvog zakona i njegovo sprovođenje.

 

Naravno da to ne bi bilo moguće sa svakim botom koji je dobio posao preko stranke (ovih sad ili onih pre). Ali ima ih koji botuju full time, a u ugovorima koji su im poklonjeni stoji da im je radna obaveza nešto drugo. Mnogi čak ni ne dolaze na "posao" gde su raspoređeni a primaju platu redovno za rad na terenu za stranku. Sigurno da nastavnika ili vaspitačicu koji su dobili posao preko SNS zakon ne bi kačio...

Nisam se prepoznao ali sam prepoznao sablon

2000 SPS-DSS

2012 G17,DS-SNS

Nije stvar cak toliko u vaspitacicama itd,ima mnogo ljudi na ozbiljnim funkcijama tipa EPS koji "rade posao"i sl koji su imali slicne transfere a oni su velikom vecinom ispod radara.

G17 i SPS kadar prednjaci u tome.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, djole said:

 

Ako me oči i dalje dobro služe, oni izlaze sa krova. A i u opisu klipa stoji da su ih sprečili da se majmunišu.

 

Ako me ushi dobro sluze ja cujem da im kazu da nece moci da sidju sa krova i da ce biti zakljucani.Mada mozda si ti u pravu .Da je bio jachi otpor povukli bi se, jer nikog ne diraju i kad ih snimaju, znaci imaju 100 posto naredbu da ne prave sranja.Boli njih ona stvar sto ih neko snima.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

  • Lobotomija changed the title to Opozicija u Srbiji - istine, zablude, bojkot i trojanski konji...
  • 40Wins pinned and unpinned this topic
  • 40Wins locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...