Jump to content

ATP 250&500 turniri


Borko

Recommended Posts

Jebote, on je najbolji teniser na svetu zapravo. Koliko se puta vratio i svaki put kad ponovo dodje do top 10, zavrsnice slema, desi se ovako nesto.

 

Mnogo mi je zao i njega i Hasa, mogli su da urade mnogo vise da nisu tako stakleni.

  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Ma budala, sad vec to radi po narudzbi.

A ako ljudi dolaze na njegove meceve zbog toga onda tenis gubi smisao.. 

Zato je Ože u jednom danu izbubeco dva Nike krelca, Grisu i Nika:girl: i zakazao duel sa Stefasom koga je pobedio 2016 u polufinalu juniorskog US opena i ove gidine na IW. 

Niku danas nije dao ni jednu BP:thumbsup:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sigurna sam da ga nije pomenuo tek tako sam od sebe, neka brižna duša se našla već da ga podseti. Biće veselo kad počne W sa britanskim medijima, kao i obično.

 

Baš mi je drago što Endi počinje da se vraća polako :classic_smile:

Link to comment
Share on other sites

Gledala sam povremeno mec dublova, sasvim fino igra Andy.Mislim da svi koji ga gledaju u ovoj fazi , kada potrci da promeni pravac , izvede rotaciju iz kukova  da bi udario BH ima izraz na licu😬

 

A Djokovicu ce biti pakao sa medijima na Wim. Kratak predah je bio na RG sto se te tematike tice.Uoci W  PC bira player representative u bordu ATP.

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, McLeod said:

 

Ja sam mislio da ti volis tenis 😛

Nisam rekla da volim njegov tenis da gledam, samo mi je drago zbog njega, ne zbog mene :classic_biggrin:

 

Edit: zašto je Ćorić predao, je li mu se nešto desilo u toku meča?

Edited by alcesta
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, McLeod said:

Bravo bre mali, lomi ovog naduvenka, bije ga gde ga vidi od juniorskih dana, opasni kompleksi se nabijaju, ako ako!

 

Samo da podsetim da je Mek pre, čini mi se, 2 godine najavio dominaciju Felixa u svetu tenisa. Svaka čast na prognozi!

Link to comment
Share on other sites

  • zoe Bg locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...