Jump to content

Egzibicioni turniri


zoe Bg

Recommended Posts

2 minutes ago, alcesta said:

Iskreno rečeno ni ja nisam time oduševljena, legitimno je želeti pobedu ali nije to bilo finale slema ili ko zna šta, u tim okolnostima recimo da je u najmanju ruku neukusno.

Bio sam sarkastičan Alcesta 😃

Aludirao sam upravo na komentare gde se posteri ljute na gađanje u telo u dublovima, uvek bilo i biće to je legitimno, a da nije bilo bi sankcionisano pravilima.

Isto na komentare tipa "Šta je zapeo da pobedi u Fedovom oproštajnom meču". LOL.

Mislim stvarno, ovo je takmičenje. Sviđaju mi se Amerikanci što ne j. živu silu, idu na pobedu, bez obzira ako su inferiorni. Oni su i izneli ovu pobedu Sveta.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Pangea said:

Bio sam sarkastičan Alcesta 😃

Aludirao sam upravo na komentare gde se posteri ljute na gađanje u telo u dublovima, uvek bilo i biće to je legitimno, a da nije bilo bi sankcionisano pravilima.

Isto na komentare tipa "Šta je zapeo da pobedi u Fedovom oproštajnom meču". LOL.

Mislim stvarno, ovo je takmičenje. Sviđaju mi se Amerikanci što ne j. živu silu, idu na pobedu, bez obzira ako su inferiorni. Oni su i izneli ovu pobedu Sveta.

Znam da jesi, ja nisam :classic_biggrin:

I rekla sam da je legitimno, ali ovo je egzibicija pobogu, razlikuje se od regularnog takmičenja, na običnim turnirima to mi nikad nije smetalo.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...