Jump to content

Teniska kladionica


Drug Crni

Recommended Posts

Ja bih danas igrao na pobedu Soribes Tormo protiv moje miljenice Bjanke Andresku. I to čak i sa hendikepom gemova (-4.5). Razlog leži u činjenici da Andresku nije igrala tenis od Montreala prošle godine..to je bilo još u avgustu.
Plus joj šljaka nikada nije posebno prijala. Treba da se desi neka rapsodija Kanađanke da bi danas izbegla poraz..ili kompletan raspad Špankinje..ne verujem ni u jedno od dva..

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Drug Crni said:

Ja bih danas igrao na pobedu Soribes Tormo protiv moje miljenice Bjanke Andresku. I to čak i sa hendikepom gemova (-4.5). Razlog leži u činjenici da Andresku nije igrala tenis od Montreala prošle godine..to je bilo još u avgustu.
Plus joj šljaka nikada nije posebno prijala. Treba da se desi neka rapsodija Kanađanke da bi danas izbegla poraz..ili kompletan raspad Špankinje..ne verujem ni u jedno od dva..

 

Istina.

 

Mada smo juče imali dva slična slučaja u muškom žrebu. Nishikori posle pauze povratak i pobeda protiv talentovanog Dialloja. A Djere direktno iz operacijske sale 5 setova protiv Altmeiera.

 

Ali svakako ide u prilog to što je Sorribes Tormo ozbiljan zalogaj na šljaci skoro za svaku protivnicu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kvota 3.5 na Nadala protiv Zvereva. Pa da Nadal ima 50 godina i igra na stakama protiv mentalnog giganta kakav je Zverev ta kvota na Filipu Satrijeu ne moze da bude veca od 2.30 pa da je ne znam sta.

 

To mora da se singlira, pa makar izgubio 6-0, 6-0, 6-0.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Drug Crni said:

Ja bih danas igrao na pobedu Soribes Tormo protiv moje miljenice Bjanke Andresku. I to čak i sa hendikepom gemova (-4.5). Razlog leži u činjenici da Andresku nije igrala tenis od Montreala prošle godine..to je bilo još u avgustu.
Plus joj šljaka nikada nije posebno prijala. Treba da se desi neka rapsodija Kanađanke da bi danas izbegla poraz..ili kompletan raspad Špankinje..ne verujem ni u jedno od dva..

:roflmao:

Idi,begaj.
Evo zašto sam kompletno batalio tenisko klađenje.

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Jedan brzinski tiket za danas:

Medvedev  minus

Davidovich-Rud  +

Djokovic   +

Monfils-Museti  1

Struf-Bublik  2

Koboli-Rune  +

Mute- Ševčenko  +

 

Edited by Elias
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Tražim nešto sa W da stavim na parlay sa mečevima  1/8 Eura i vidim dosta visoka kvota na Bublika u prvom kolu. Jel to što je lik headcase jedini razlog ili se tu vuče neka povreda?

Link to comment
Share on other sites

Mensik je klinac, ima 19 godina, plus je skinuo neke solidne skalpove ove sezone, Dimitrova, Fonjinija, Jubenksa na travi, pa verovatno zato. Bublik je takodje u Haleu od tog Jubenksa izgubio, izgubio je i od Popirina u Istbornu odmah na pocetku. Uopste nije u dobroj formi, meni je to za preskakanje.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Meni je interesantan Bolt - Rud neki plusic ili cak senzacija, jer se Bolt naigrao na travi ove sezone, ima 18-2, prolazio i kvalifikacije za celindzere jer je jako nisko rangiran, prosao kvalifikacije i ovde, a Rud nije igrao uopste na travi, plus u karijeri ima 5-8, i znamo da ne igra dobro.

 

Kotov - Tompson mi je umobolna kvota na Tompsona, igra on bolje na travi, ali Kotov samo ne igra na travi iz nekog razloga, konstitucijom bi trebalo da mu cak najvise odgovara, jedino ako se opet jos vise usvinjio. Ali svakako kvota je 1.25 na Tompsona, Kotov dobio jedini medjusobni igran ove godine na sljaci.

 

Struf - Marosan bi trebalo da je fiks kec, ali ipak 1.25 je prilicno malo.

 

Baez - Nakasima mi je jako interesantno, Baez je nosilac, ali kvota na Nakasimu je 1.15 zato sto Baez ima karijerno 3-7 na travi.

 

Monf - Manarino mi je plus, igrali su vec pet setova ovde 2017.

 

Beretini - Fucovic isto, mozda cak probati iznenadjenje na Madjara jer je kvota na Italijana 1.15.

 

Haris - Mikelsen mi je poprilicno solidan kec na kvotu 1.70

 

Navone - Sonego, kvota na Sonega je 1.05, zato sto Navone nije dobio mec na travi u zivotu, ali igra brutalnu sezonu, ovde bih za mali ulog igrao na Navonea iskreno, jer nije da je Sonego neki dominator na travi, ima 22-19 u karijeri.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam totalni teniski duduk za sve na ovoj temi, al' ajd' da probam...

Dart - Bai 1 @1,50

Sheriff - Galfi 2 @1,50

 

Za one koji preferiraju plus/minus pre nego li konacne ishode...

Dakvort - De Minor >31,5 @1,85

Link to comment
Share on other sites

Ja ču verovatno probati Borgesa. Nishioka nije loš igrač, ali mi nema igru za travu. Sa osnovne crte mnogo gradi oko svog forehanda, kojeg obično igra sa mnogo spina u cross court, a to na travi nema neku veliku vrednost i lako se iskontrira. Borges igra dosta "niže", direktnije, jače.

Možda iskontriram Martić. I u najboljim danima je bila mediocre at best na travi. Neam pojma što je ovoliki favorit protiv domače teniserke.

Link to comment
Share on other sites

Ja ću probati Evansa i Murraya da će da uzmu po jedan set....odnosno ukupno 4-5 setova  Jesu poprilični autsajderi, ali su i domaći igrači i sigurno neće "otići  nežno u tu dobru noć"  Pogotovo Murray kome je ovo možda i poslednji W u životu. 

Link to comment
Share on other sites

Posto sam juce maltene sve ubo, evo vam i za danas -

 

Hteo sam da igram na Dzaba protiv Sejbot Vajlda jer sam ocekivao obrnute kvote, a kad sam video 1.65 na Dzaba, bukvalno mi dodje da igram kontra. Ovde bi trebalo u svakom slucaju da bude 4+ seta.

 

Odigrao bih na Bilija Harisa protiv Munara 1 na 1.55, klasicno englesko drvo, prvi Vimbldon, ali je igrao SF Istborna i QF Kvinsa, a Munar ne zna da hoda na travi, karijerno ima 2-12, a Haris samo ove godine 11-4.

 

Darderi - Conski 4+ seta mozda, iako ni jedan ni drugi ne znaju da hodaju na travi. Inace Darderi je novi Zebaljos, lik je usao u top 40 zahvaljujuci celindzerima i juznoamerickim turnirima, kontam da mnogi nisu ni culi za njega, a bukvalno je na nokat od nosioca na slemu.

 

Rune - Kvon mi je 4+ seta isto, a mozda probati i iznenadjenje, jer Kvon ima 2-0 H2H sa Runeom i izbacio ga je sa AO pre dve godine, a znamo kako Rune moze uci u destruktivni mod. Ili bar preskocite ako razmisljate da igrate ovaj par.

 

To je to, ako necete da se igrate plusevima na neke favorite, recimo Noleta.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Na Puja se nisam kladio ima jedno 10 godina. Ako si se vec kladio i planiras da pratis, preporucujem da taj mec izbrises sa svih trakera i pogledas uvece sta se desilo.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Shunsuke Nakamura said:

Što ne igrate Puila protiv Đerea? 

 

Munara sam odigrao +, pobjede na Džaba, Filsa, Rusuvurija i Puila. 

 

Od žena pobjede od 2:0 na Bulter i Fernandez. Pera vs Potapova +

 

Ruusouvouri je baš ozbiljan wildcard. Kad ga krene može da odigra na nivou nekog Korde recimo. A kad ga neče, može da izgubi i od igrača van prvih 100. Sve zavisi od toga hoče li da pronađe ritam i pravi tajming sa osnovne linije. Mcdonald odigrao jako dobro zadnji put kad sam ga gledao (mislim da je bio Hertogenbosch). Par za izbegavanje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Iako se više ne kladim, ne mogu ne prokomentirati da mi je tu value na McDonalda, ne znam na osnovu čega je Finac favorit. A pogotovo me čudi kvota na Boulter 2-0, ne znam što si to igrao, Maria sve da 3 godine zaredom nije igrala ne smije biti toliki underdog kao što je postavljena. Treba respektirati činjenicu da je igrala polufinale prije dvije godine ovdje, ma koliko nije plijenila igrom. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Haris mi je verovatno zavrsio putesestvije na ovom Vimbldonu. Mislim ne mora da znaci nije do para, ali isuvise sam iznerviran da je bilo moguce da izgubi od jebenog Munara.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, McLeod said:

Haris mi je verovatno zavrsio putesestvije na ovom Vimbldonu. Mislim ne mora da znaci nije do para, ali isuvise sam iznerviran da je bilo moguce da izgubi od jebenog Munara.


Nije trava što je nekad bila…ima već decenijama unazad. Sjećam se da sam  prije 15-ak godina pao na Canasu protiv Montanesa također u W, na kvotu 1.6, također rezonirajući da to nema šanse da ne prođe s obzirom da Montanes bukvalno nije znao hodati po toj travi nekih 5-10 godina ranije protiv moćnog Larsa Burgsmuellera.

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, RatzenStadt said:

Ja sam totalni teniski duduk za sve na ovoj temi, al' ajd' da probam...

Dart - Bai 1 @1,50 2:0 (6:4, 6:0) 

Sheriff - Galfi 2 @1,50 0:2 (1:6, 2:6) 

 

Za one koji preferiraju plus/minus pre nego li konacne ishode...

Dakvort - De Minor >31,5 @1,85 39 (6:7, 6:7, 
6:7) 

 

Hahaha, naravno, dan pred platu, kad sam bez municije sve dodje bez ikakve muke.
Nemam nikakve tipove za sutrasnje meceve, da ne kvarim procente, a i bolje da kao povrsni poznavalac tenisa ne sugeriram ista.

Recimo da Medison Kiz osvaja @17.00. Mozda sam u seriji xD

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...