Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Ebisilio i Kafu ne igraju nigdje i nakon odlaska iz Zvezde pa ta konstatacija kako smo se odrekli ne znam kakvih igraca ne stoji. Imamo prostor za 4 stranca i tu treba da pogodimo sa pravim. Po meni Kanjas, Marin, Garsija i Tomane su kvalitet a ostali Zander, Boaci i Ben ako ne mozemo da izguramo povecanje treba da idu. Stalnr rotacije ubijaju tim, ne mozemo tako doci do prave forme. Tu je zakazo sportski sektor i Mrkela i Terzic sa gomilanjem igraca odnosno sa nemogucnosti da realizuju tansfere Bena, Boacija i Pavkova.

 

Sto se tice Robija i Piksija sigurno je da bi igrali dopadljivije protiv Indjije, verujem da bi i u derbijima imali vise pobjeda sa ofanzivnijim trenerima. Isto tako prilicno sam siguran da bi u Evropi bili daleko slabiji i da takvim pristupom tesko da bi u kontinuitetu prolazili objektivno jace ekipe. A i ne vidim bas da cvetaju ruze timovima koje trenira Piksi ili reprezentaciji BiH koju vodi Robi.

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Константин said:

Хахах одмах се јавиле бабе и жабе.

Pa daj objasni sta je tu greska? I Kanjas je bolji od Jovancica ali je stranac a mi mozemo samo sa 4. I VLP je bolji od Vukanovica ali moras da gledas da ih imas 4. Pa onda biras hoces li izvesti Garsiju ili VLP ili Kanjasa. Prestanite gledati domace i strance istim ocima jer dokle imas ogranicenje na 4 stranca onda gledas da imas najbolja 4 u timu. Ja nisam video da je Ebisilio bolji od Marina, Bena, Boacija. Isto vazi i za mocnog Kafua.

Link to comment
Share on other sites

Boli me patka ko gde igra posle Zvezde, evo i Ben ce da ode ko zna gde ako uopste i moze i ako neko hoce da ga uzme. 

 

Ebesilio je bio doktor fudbala i najbolji igrac na pocetku sezone i to ne moze nijedan cuvar vatre da porekne koliko god se trudio. Kad god je kasnije dobijao sansu pokazivao je da je bolji od raznih poluproizvoda, a ono sto je pruzao kad je i odigrao lose je za 3 klase iznad Jovancica sada, ali eto, taj Jovancic ce da igra a on nije mogao. 

  • Like 13
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Kad se uspe prodati priča da je Jovančić bolji od Ebisilija a Simić od Kafua onda znaj da od fudbala nema ni f.  Nažalost u Srbiji se i gore stvari prodaju naivnoj raji pa nije čudo da i navijači popuše te priče o "gardistima "našoj deci" i slično. Z ato vreme preko te "naše dece" peru se ogromne pare.  

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

rsb i dalje pisa po Ebisiliju dok miljenik Simic biva zamenjen posle 37 minuta, a Causic pokusava da povredi sopstvene igrace. I nikad dosta.

 

Znam da Piksi nije omiljen rsb-u, ali samo da pitam da li to znaci da je on, posto je 10 godina igrao u (tadasnjoj, slaboj) japanskoj ligi, losiji igrac od npr Milorada ratkovic, koji je u isto vreme proveo 6 godina u Selti?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Znanje imanje said:

Savo Milošević bi dobio derbi i da je sedeo na Zvezdinoj klupi, ovo su jednostavno njegova vremena.

Uspeo je jadni Savo sa bivsim igracima Mancestera, Liverpula, Arsenala, Rome, Olija, Cska da sastavi ok ekipicu..

Odlican posao radi, ekipa mu igra brz i moderan fudbal, uz to jos i forsira klince, ali prica o Partizanu kao golom kurcu od ekipe je toliko suplja da nemam reci.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Prvi operativac Crvene zvezde se prvo izvinio navijačima kluba za loše izdanje u Humskoj. Istakao je da želi da se obrati javnosti i kad nije dobro, a ne samo kada se slavi.

 

 

– Čestitam Partizanu pobedu, sa više strasti su crno-beli ušli u ovaj meč. Manje su lošiji bili od nas u derbiju, koji nije bio dobar. Duboko sam nezadovljan igrom. Nedopustivo je da naš tim igra ovako, a mnogo je novca u njega investirano. Izvinjavam se zvezdaškoj javnosti zbog izdanja u derbiju – rekao je Zvezdan Terzić.

Generalni dirketor Crvene zvezde je optužio čelnike Partizana da ‘truju’ narod protiv Crvene zvezde rečima da su crveno-beli ljubimci države.

– Partizan na pokvaren način truje narod u Srbiji da je Zvezda ljubimac države i FS Srbije. I posle svega Milorad Vučelić mi se ne izvini. Nedopustivo je da jedan sportski radnik ne reaguje na adekvatan način. U to ‘trovanje’ su uvukli i Savu Miloševića kog ja neizmerno cenim – istakao je Terzić.

Zvezdan Terzić je na kraju rekao da bi i onako očajna Crvena zvezda pobedila da nije bilo poništenog gola.

– Sve to što pričaju je neistina. Sve je to spinovanje. Koriste činjenicu da je Aleksandar Vučič navijač Zvezde. Toliko su daleko otišli sa tim pritiscima, bavili su se penalom Zvezde protiv Inđije, iako je Zvezda izašla u javnost da je penal nije bio, odnosno da je sudija napravio previd. Taj pritisak se preneo na Srđana Jovanovića. Njemu sam na sastanku sa Kokezom i Vučelićem rekao “nemoj da zloupotrebiš to što si etiketiran kao Partizanovac”. I on je zloupotrebio. Pobedila bi Zvezda da nije bilo onog poništenog gola, koji je bio regularan. Ispali smo naivni i pošteni, pustiti smo ih da laju i kevću po društvenim mrežama. Podsetiću na penal Tavambe kada je Zvezdi oteta titula – zaključio je Zvezdan Terzić, uz još jednom kritike na račun igre Crvene zvezde.

 

 

 

jebe, ne vadi

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, pantelia24 said:

rsb i dalje pisa po Ebisiliju dok miljenik Simic biva zamenjen posle 37 minuta, a Causic pokusava da povredi sopstvene igrace. I nikad dosta.

 

Znam da Piksi nije omiljen rsb-u, ali samo da pitam da li to znaci da je on, posto je 10 godina igrao u (tadasnjoj, slaboj) japanskoj ligi, losiji igrac od npr Milorada ratkovic, koji je u isto vreme proveo 6 godina u Selti?

Fenomenalno poređenje, ovako nešto se ne može pročitati na RSB, to priznajem. Sa jedne strane Piksi, najbolji igrač u Japanu u svoje vrijeme, Bog fudbala, i šta sve ne. Sa druge strane 1 Lorenco Ebisilio koje ne može naći svoje mjesto u timu koji lagano ispada iz lige. Bravo još jednom.

Link to comment
Share on other sites

Ispeglace se sve izmisljenim penalom u sledecem kolu.

 

U svakom slucaju, situacija posle derbija je sledeca - komsije zadovoljne zbog pobede, zombificirani "navijaci" Zvezde ne treba da tuguju jer se ionako zna gde ce titula na kraju sezone, hotline drugarima puca ona stvar za derbi kad su tu milioni iz Evrope (Kako gde "tu"?Pa na njihovim racunima, sigurno ne u Zvezdinoj kasi), a mi ostali ponovo videli da je Miloje los ponavljac - posle drugog loseg derbija smo bili zabrinuti, sad vidimo da on neke stvari nikad nece nauciti, pa nam je vec i svejedno sta ce biti s njim.

 

Trener kome je cilj da najvise radosti svojim navijacima donosi remijima, a ne pobedama, nema sta da trazi na nasoj klupi.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, prolup said:

Fenomenalno poređenje, ovako nešto se ne može pročitati na RSB, to priznajem. Sa jedne strane Piksi, najbolji igrač u Japanu u svoje vrijeme, Bog fudbala, i šta sve ne. Sa druge strane 1 Lorenco Ebisilio koje ne može naći svoje mjesto u timu koji lagano ispada iz lige. Bravo još jednom.

 

Vrlo dobro znas o cemu pricam i ne pravi se blesav.

 

Ovde je potezan argument da ce se, eto, videti da su Ebisilio i Kafu krs igraci posto cemo videti gde ce igrati posle Zvezde. Pa je receno da je Ebi krs jer ide u Japan, a Causic je ipak bolji posto je, eto, otisao u Rusiju.

 

Tom logikom Ratkovic je bolji od Piksija, posto je otisao u Japan, a ovaj u Seltu.

 

A sve to pada u vodu posto smo videli sta mogu Simic i Causic, a sta Ebisilio (Kafua nismo stigli ni da vidimo, sem u slucaju da mu je amputirana noga od Simica nije mogao biti gori).

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ne znam ko je to pisao sa Čaušićem i Ebisiliom pošto nema nikakvog smisla. Ono što je ipak neki hint o njegovim fudbalskim ili nekim drugim (ne)kvalitetima je da ne može izboriti mjesto startera u fenjerašu japanske lige. Možda ipak ima nešto i do njega i Kafua za kojeg niko ne zna ni gdje je bez nekog žestokog guglanja nego što je 100% krivica Miloja kako nije takva dva čarobnjaka uklopio u ekipu.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, prolup said:

Fenomenalno poređenje, ovako nešto se ne može pročitati na RSB, to priznajem. Sa jedne strane Piksi, najbolji igrač u Japanu u svoje vrijeme, Bog fudbala, i šta sve ne. Sa druge strane 1 Lorenco Ebisilio koje ne može naći svoje mjesto u timu koji lagano ispada iz lige. Bravo još jednom.

 

Nije mogao naci mesto ni u Zvezdi iako si cak i ti video da je doktor fudbala za razne Simice,Causice itd...Bas slabe argumente imate vas dvojica-trojica...

Link to comment
Share on other sites

Po stoti put, njih dvojica nisu carobnjaci, nego su prosto bolji igraci od "nase dece" koji su igrali umesto njih. Ebisilio je to pokazao kada god je usao u igru, Kafu nije ni stigao posto je ispred njega bio 1 Simic Veljko koga je zbog vrhunske igre jako tesko istisnuti iz tima.

Link to comment
Share on other sites

Just now, pantelia24 said:

Po stoti put, njih dvojica nisu carobnjaci, nego su prosto bolji igraci od "nase dece" koji su igrali umesto njih. Ebisilio je to pokazao kada god je usao u igru, Kafu nije ni stigao posto je ispred njega bio 1 Simic Veljko koga je zbog vrhunske igre jako tesko istisnuti iz tima.

Ok, vjerovatno i sad ima nekog novog Nakatu ispred sebe pa ga trener sputava.

Link to comment
Share on other sites

Just now, pantelia24 said:

Po stoti put, njih dvojica nisu carobnjaci, nego su prosto bolji igraci od "nase dece" koji su igrali umesto njih. Ebisilio je to pokazao kada god je usao u igru, Kafu nije ni stigao posto je ispred njega bio 1 Simic Veljko koga je zbog vrhunske igre jako tesko istisnuti iz tima.

Necu vise, samo jos jednom cu napisati.

Nama trebaju bolji stranci od Ebisilia i Kafua. To sto ti pricas imalo bi smisla kada ne bi postojalo ogranicenje stranaca. Ovako ako cemo imati 4 trebaju nam bolji od ta dva. Od Causica je bolji i Jovancic koji je isto grozan.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...