Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

1 minute ago, Jonnhy Clash said:

Ako smo mi anticivilizacijska kloaka ili šta god, šta misliš da li bi neki italijanski ili poljski sportista bio kritikovan kada bi u sličnu konotaciju stavio papu

 

Za Italiju ne znam i nisam siguran, ali za Poljsku sam siguran, da se nakotilo fašističke/nacističke žgadije kolko oćeš, a to je nekako zajedničko nama iz istočnog bloka koji smo u ISTORIJI ZAPISANI kao BORCI I POBEDNICI NA STRANI ANTINACISTIČKIH I ANTIFAŠISTIČKIH SNAGA, da menjamo stranu i da se svrstavamo uz ANTICIVIZACIJSKE snage koje smo već jednom zgazili i uništili.  Grb i ime kluba na čijoj temi pišemo su dokaz toga. Čak su Poljaci više puta svih ovih godina imali masovne proteste da ih ove anticivilizacijske snage ne vraćaju u nazad u neka klerofaši vremena, kad se ekipa u vidu Kačija i pahija pitala za sve i svja.

 

tako da Donatan Edvardsuj sa relativizacijama. molim te, nije ti ovo forum vrtića Leptirić, no je forum na kojem ima i ozbiljnih ljudi koji ozbiljno pišu i nisu imuni na ovakve izlive nebuloza, relativizacija i anticivilizacijskih nastupa.

Link to comment
Share on other sites

Nikola Kalinic je jedan od najvecih simbola naseg kosarkaskog kluba. Iako je odigrao samo jednu sezonu, ostavio je neizbrisiv trag. Njegova generacija je prekinula decenijsku dominaciju Partizana i udarila temelje za nasu dominaciju u narednim sezonama, a upravo je Nikola Kalinic jedan od najzasluznijih za to.  Odigrao je brutalno najvazniju PO seriju u novijoj istoriji kluba. Donio je pobjednicki mentalitet i ratnicki duh, koji je toliko godina falio tom klubu. Pogadjao je kad se lomilo, udarao rampe i doslovno letio po terenu. Nije ga impresioniralo ni to sto za direktnog rivala ima Sasu Pavlovica, kojeg je ugasio u toj seriji. 

 

Kao sto na terenu nije nikad obracao posebnu paznju ko stoji sa druge strane, tako i van terena nastupa. Hrabro, drsko, bez ikakvog kompromisa. Ima svoje misljenje i svoje stavove, i ne libi se da ih predstavi, bez obzira kakvo ce misljenje izazvati kod javnosti. Kod mene ce uvijek imati veliko postovanje i podrsku. Kako za nastupe na terenu, tako i za nastupe van terena. 

Edited by Shunsuke Nakamura
  • Like 13
  • Thanks 7
Link to comment
Share on other sites

Just now, Jonnhy Clash said:

Ako je suština da ja napišem nešto što je za trajni ban to se neće desiti

 

naravno da nije, suština je da ta anticivilizacijska razmišljanja tipa: Ćuti i Puši, Šta imaš ti da pričaš, a ko je tebe za mišljenje pit'o i ostale nebuiloze koje sad ovde prafraziram i karikiram, ne smeju ostati neodgovorene i kao takve otati ovde kao neki normalan rezon i način pisanja/razmišljanja/stava.

tako da ova jeftina podmetanja, da te neko navlači na ban zaboravi.  Samo te (i tebe sličene) vraćam tamo gde ti je mesto...  jedno 50 godina pre rodjenja Arsenija Čarnojevića... tako negde.

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Bog postoji, oslepeli ste od teskih i lakih droga.

 

Nema dalje, ostajemo na temi 😊

 ako i postoji radi se o krvozednom pustinjskom demonu(according to holy Biblija), neki Hitler sa natprirodnim mocima

Edited by SunZero
Link to comment
Share on other sites

Just now, Jonnhy Clash said:

Trenutno spuštam loptu i nastavljam sa pričom o sportu

 

ne znam ni što si je dizao i u nekošeno uopšte ulazio za početak... pa sad kuku lele moderacijo joj joj joj... ene šta mi je rekoo....  jadan ja jadan ja...  srtam te bilo.  Budi čovek pa svoje bitke u koje si sam ušao iznesi sam.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Shunsuke Nakamura said:

Nikola Kalinic je jedan od najvecih simbola naseg kosarkaskog kluba. Iako je odigrao samo jednu sezonu, ostavio je neizbrisiv trag. Njegova generacija je prekinula decenijsku dominaciju Partizana i udarila temelje za nasu dominaciju u narednim sezonama, a upravo je Nikola Kalinic jedan od najzasluznijih za to.  Odigrao je brutalno najvazniju PO seriju u novijoj istoriji kluba. Donio je pobjednicki mentalitet i ratnicki duh, koji je toliko godina falio tom klubu. Pogadjao je kad se lomilo, udarao rampe i doslovno letio po terenu. Nije ga impresioniralo ni to sto za direktnog rivala ima Sasu Pavlovica, kojeg je ugasio u toj seriji. 

 

Kao sto na terenu nije nikad obracao posebnu paznju ko stoji sa druge strane, tako i van terena nastupa. Hrabro, drsko, bez ikakvog kompromisa. Ima svoje misljenje i svoje stavove, i ne libi se da ih predstavi, bez obzira kakvo ce misljenje izazvati kod javnosti. Kod mene ce uvijek imati veliko postovanje i podrsku. Kako za nastupe na terenu, tako i za nastupe van terena. 

Imali su i Moka i Simonovič Duci ogrimn zasluge za KKCZ pa sumnjam da se iko slaze sa.nekim njihovim izjavama i životnim stavovima.Kalinic bi mogao da proseta do sedidta SPC i iznese svoje primedba na njihov rad a ne da prdi po tviteru.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, perkos said:

Imali su i Moka i Simonovič Duci ogrimn zasluge za KKCZ pa sumnjam da se iko slaze sa.nekim njihovim izjavama i životnim stavovima.Kalinic bi mogao da proseta do sedidta SPC i iznese svoje primedba na njihov rad a ne da prdi po tviteru.

Ovo je bas bezveze razmisljanje. Kao da ti odje napises neku kritiku na racun Terzica, a neko ti odgovori:  sta prdis po forumu, idi kod Terzica u kancelariju pa mu reci to. 

 

I ne mogu se nikako Kalinicevi stavovi trpati u kos sa Ducijevim. Za Moku stvarno ne znam sta prica.  

Edited by Shunsuke Nakamura
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, perkos said:

Kalinic bi mogao da proseta do sedidta SPC....

 

Mogao bi i Irinej... na primer... ne mora peške može i u Audiju... nije problem što se mene tiče.

A ti Perkose vrlo dobro znaš šta ja pišem i na šta se ovo odnosi.  pa ako želiš da objasniš nije problem.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Stondisha said:

 

ne znam ni što si je dizao i u nekošeno uopšte ulazio za početak... pa sad kuku lele moderacijo joj joj joj... ene šta mi je rekoo....  jadan ja jadan ja...  srtam te bilo.  Budi čovek pa svoje bitke u koje si sam ušao iznesi sam.

Sve što sam imao da napišem o Kalinićevom tvitu i mom stavu oko toga sam jasno obrazložio, nemam šta da dodam niti da se sa tobom natežem. Zbog ovih bezobrazluka tipa "sram te bilo", "stavio sam te na mesto" i sličnih minijatura ideš na moju ignore listu a o tvojoj "objektivnosti" i radu na mestu moderatora ću pisati na prikladnom topiku. Ne znam što si umislio da si ti kao forumaš i moderator neko zbog koga ću ja kukati. Samo ne zloupotrebljavaj svoja ovlašćenja na mestu moderatora i pristojno se obraćaj forumašima ako je moguće.

Edited by Jonnhy Clash
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Jonnhy Clash said:

Sve što sam imao da napišem o Kalinićevom tvitu i mom stavu oko toga sam jasno obrazložio, nemam šta da dodam niti da se sa tobom natežem. Zbog ovih bezobrazluka tipa "sram te bilo", "stavio sam te na mesto" i sličnih minijatura ideš na moju ignore listu a o tvojoj "objektivnosti" i radu na mestu moderatora ću pisati na prikladnom topiku. Ne znam što si umislio da si ti kao forumaš i moderator neko zbog koga ću ja kukati. Samo ne zloupotrebljavaj svoja ovlašćenja na mestu moderatora i pristojno se obraćaj forumašima ako je moguće.

 

https://www.vijesti.me/media/20190214160212_941002af9d72b0b1e19d87ebabf8cc5e32e40a86787f75cf154725d4ad8623bb.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Stvarno ako moze da se iskulira dalja prica oko Irineja, popova, Kaline i twitera. Manje vise je svako rekao sta je imao, nekoliko puta.

Znam da se coveku najlakse otvori dizna na pricu o veri i politici, al ovo odavno prelazi u flodovanje.

Nije da nema lepsih tema o kojima danas moze da se pise.

  • Like 3
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Mnogo mi je zao ljudi koji su sinoc preziveli strahotu, neki od njih nisu ni bili na utakmici, bilo je tu zena, dece. Mogu samo da zamislim sta su preziveli i koja je to trauma. Vidim i da nijedan medij nista nije objavio. Sigurno njih 15 sa palicama potpuno je demoliralo 5-6 automobila koji su se zaustavili jer su znakovi usmerivaci bili postavljeni na sred puta. Ta stoka ne zasluzuje da zivi...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...