Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Just now, marko_pantelic said:

 

Dobro je pitanje, zasto nisu?

Томане је био повређен до скоро, и била је дилема он или Петровић. Регистровали су Његоша. За Крстовића заиста немам адектватан одговор 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Боги said:

Томане је био повређен до скоро, и била је дилема он или Петровић. Регистровали су Његоша. За Крстовића заиста немам адектватан одговор 

 

Znam da je bio povredjen, ali znam da je bio lakse povredjen. Uostalom, igrao je utakmicu u petak, tri dana nakon prvog meca....
Ali nema veze. Valjda cemo imati "vise srece nego pameti".

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, tsva said:

 

Mogao je da stavi Krstovica na klupu ali se odlucio da to ne uradi.

 

Osim ako ti ne mislis da mu neko drugi sastavlja ekipu.

Da je stavio Krstovića ti bi ovde davio kako je Rajin pulen za pikslu i na klupi. Mani se živ bio.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, prolup said:

Da je stavio Krstovića ti bi ovde davio kako je Rajin pulen za pikslu i na klupi. Mani se živ bio.

 

To je nebitno.

 

Ti si tvrdio da nije imao napadaca da stavi na klupu. Ocigledno da po obicaju nisi bio u pravu. Sad se vadis.

 

Kakav god Krstovic da je opet je veca sansa da od njega bude nafake nego od piksle Simica.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, tsva said:

 

To je nebitno.

 

Ti si tvrdio da nije imao napadaca da stavi na klupu. Ocigledno da po obicaju nisi bio u pravu. Sad se vadis.

 

Kakav god Krstovic da je opet je veca sansa da od njega bude nafake nego od piksle Simica.

 

Nisam ja tvrdio ništa nego nakon što su izašli sastavi napisao da u utakmicu sezone ulazimo bez rezervnog napadača i to je tako. Uveo je klub u LŠ i sad u 18 ima Boaćija koji se raspada godinu dana i Krstovića koji se još nije dokazao van CG lige. I onda dođe vas par ovde i drvi kako je Milojević problem, pored živog Terzića. I btw najbolji igrač Kopenhagena u prvoj utakmici je biio N'Doye koji ima pune 34.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Swift Pancakez said:

ako moze neki stream...ili info na kojoj grckoj tv moze da se gleda bio bih zahvalan

Masa kafića na Sitoniji ima neki tip total TVa na kom ima naših kanala....verujem da je i u ostalim delovima Grčke slično...

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, BoNoLa said:

Masa kafića na Sitoniji ima neki tip total TVa na kom ima naših kanala....verujem da je i u ostalim delovima Grčke slično...

 

na sitoniji su srbi domaci, pa ima logike

ja sam, upravo da ne bi bio okruzen srbijancima pobegao na jug grcke, u mesto gde mahom grci letuju

 ovde sam poslednja 2 leta...i samo jednom prilikom sam cuo srpski

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...