Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Koliko ja mogu da vidim, ovo je tamnija verzija Kataia.

 

Nisam oduševljen. Vidi se da zna sa loptom, ali ima dosta bespotrebnog driblanja u mestu i "wasted motion-a" u skoro svim potezima. Po mojoj proceni bolji od onog marokanca iz Slovana, tu negde sa onim bugarom i dosta slabiji od onog brazilca iz Apoela.

Link to comment
Share on other sites

Koliko ja mogu da vidim, ovo je tamnija verzija Kataia.
 
Nisam oduševljen. Vidi se da zna sa loptom, ali ima dosta bespotrebnog driblanja u mestu i "wasted motion-a" u skoro svim potezima. Po mojoj proceni bolji od onog marokanca iz Slovana, tu negde sa onim bugarom i dosta slabiji od onog brazilca iz Apoela.


Katai je najveci majstor sto je igrao u Zvezdi od 90ih do danas (posle Marina).
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Пара је доста обећавао у Херенвену (сећам га се помало јер сам пратио Ђуричића тада), касније отишао у Вулвсе, имао солидну ту прву сезону и шмуцао се после по Брајтону, Хадерзфилду, Мидлзброу.. Играо је за све селекције Холандије до 21. године, а прошле сезоне само 5 наступа. У принципу, очекивања да уради нешто су много већа била од тога да игра неку епизодну улогу у ПЛ и шмуца се по Чемпионшипу. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Sprivel said:

 


Katai je najveci majstor sto je igrao u Zvezdi od 90ih do danas (posle Marina).

 

 

Ne kazem da nije majstor. Samo mislim da bi ovoj ekipi puno bolje legao onaj brazilac.

 

S obzirom na odgovornosti koje u Milojevicevoj postavci imaju krila, mislim da bi on teško mogao da ispunjava te zadatke. Po meni njemu bi bolje odgovarala neka secondary striker uloga, ali toga u ovoj formaciji nema

Link to comment
Share on other sites

Just now, Боги said:

Брате мили 100е за три утакмице, 4000 најефтније. Мало је рећи да су претерали 

Kad je onaj violinista što je dolazio u BG u proleće koštao preko 100 evra valjda toliko vrede i Kutinjo, Marin, Miler, Kejn, Lazar Ranđelović i ostali.

Link to comment
Share on other sites

Прошле године знам за север да је било 7500 за 3, односно 2500 по утакмици. Да су ове године дигли и на 9000, па да кажеш.. Али ово је баш алавост и безобразлук. Чак и за људе са сезонском, који добију упола цене 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Боги said:

Прошле године знам за север да је било 7500 за 3, односно 2500 по утакмици. Да су ове године дигли и на 9000, па да кажеш.. Али ово је баш алавост и безобразлук. Чак и за људе са сезонском, који добију упола цене 

Evropski klub - evropske cene. 😄 Šalu na stranu, šta se dešava sa tim famoznim krilom? Dolazi, ne dolazi. Neki info od insajdera?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

Ovi paketi su skoro duplo skuplji nego prosle sezone. Cini me da sam prosle godine platio paket za jug 60-70 eura. 

Bogi  lepo napisao, 2500 pojedinacna karta, 7500 u paketu za sever i jug prosle godine.  I ovo ce da se rasporda. Znam ljude koji su duplo placali da bi dosli do karata. Malo se gundja ali se na kraju kupi. Doduse lako je reci za jug i sever ali za centar zapada...

Edited by suptil
Link to comment
Share on other sites

5.000 људи гледа у просеку Црвену звезду на домаћим мечевима пингпонг супер лиге..Цена је одлична због ових што гледају само ЛШ

 

А продаће се све, колико год Терза ставио то је неминовно

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, suptil said:

Kakve povlastice imaju clanovi kluba, za koliko ce oni moci da kupe karte?

Чланови и сезонци ће вероватно моћи у претпродаји да узми, с'тим да ће сезонци добити упола цене 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...