Jump to content

US Open 2024


Milutinov Tata

Recommended Posts

I Alkaraz i Novak su ispali zbog Olimpijade. Ne znam šta Alkaraz o tome misli, ali Novak verujem da ovo zlato ne bi menjao za još jednu titulu u Njujorku, tako da je s te strane sve OK. A da se nije saznalo ovo o Sineru apsolutno mi ne bi smetalo da on osvoji.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Sabalenka prva finalistkinja, 6-3 7-6.Otprilike njen klasican mec gde krene silovito, a onda polako pada. Imala je brejk u drugom setu, ali je Navaro u zavrsnici odigrala sjajno i uspela da preokrene, cak je bilo i izjednacenje kod 6-5, ali je Sabalenka tada odserivrala strasan servis i izvukla se. U TB od 2-2 serija sjanih poena za Sabalenku i pobeda bez dodatne drame.

Edited by Milutinov Tata
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Servirala je za meč, pa ju je Navaro brejknula.

Najbolji meč koji sam gledala ove godine na USO u obe konkurencije.

Ceronja prilično ubeđen u titulu Sabalenke, ali gledajući kako Muhova lepo igra, ne bih ja nju potpisivala.

(msm još igra polufinale :lol_2:)

Link to comment
Share on other sites

Gledao sam i ja skoro ceo drugi set izmedju Sabalenke i Navarro, i priznajem da sam pozitivno iznenadjen kvalitetom igre

Odlicno se Navarro izborila da brejkne Arinu kad je servirala za mec, ali nije izdrzala u TB. Povela sa 2-0, i onda ju je Beloruskinja raznela... U finalu protiv Pegule ipak

 

IMam nesto manje od 12h da se spremim psihicki za polufinale izmedju Fricka i Tife..

Link to comment
Share on other sites

Na kraju Siner ocekivano, bez vecih trzavica do finala, onako rutinski mec favorita protiv igraca iz pozadine koji je u formi.

 

U drugom polufinalu ocekujem pobedu Frica, Tiafoe ima jedinu prednost u komunikaciji sa publikom, ali ne verujem da ce Frica pojesti atmosfera i mogucnost da udje u finale. Svi igracki parametri su na njegovoj strani, samo treba da bude strpljiv.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja ladno nisam konstatovala da je prvo polufinale već odigrano, nešto sam prezupčila da su oba posle ponoći.

Ne vidim kako Tijafo može nešto Fricu osim ako se ovaj baš ne raspadne, inače je mnogo bolji i stabilniji igrač. Nažalost isto važi i za Sinera u odnosu na Frica.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, 40Wins said:

Sranje sto će dopingero lagano do gren slema. Ova situacija normalizovace pojavu da ako si bitan sponzorima sta ima veze jednom dva puta godisnje malo da se izdrogiras za 20 EURa.

 

Do sada sto sam procitao novinskih clanaka nigde nisam dosao do zaključka da se dopingovao.

Link to comment
Share on other sites

Nećeš ni doći, jer bio je samo "pozitivan na petmilijiarditi deo klostebola"

Supstanca jeste zabranjena i on je bio dva puta pozitivan, ali hej, sve je lepo objasnio, što kvariti sreću djetetu.

To što drugima kvare sreću sad nešto nije mnogo važno-hint Tara Mur.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Neće. Još je dobro i prošao, nisam izdržala duže od početka 4. seta kad je izgledalo dosta čupavo po njega. Tijafo je stvarno bio inspirisan ali Fric je baš gomilu važnih lopti izbacivao u aut kad ne treba.

Samo se nadam da iduće godine nećemo gledati Šeltona u finalu kako je krenulo.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Helena said:

Nećeš ni doći, jer bio je samo "pozitivan na petmilijiarditi deo klostebola"

Supstanca jeste zabranjena i on je bio dva puta pozitivan, ali hej, sve je lepo objasnio, što kvariti sreću djetetu.

To što drugima kvare sreću sad nešto nije mnogo važno-hint Tara Mur.

 

Ma to je isto kao kad na kreditnoj kartici ili pasosu nadju nano kolicine kokaina ili heroina. Posle pretrage te puste jer znaju da je do toga doslo samo zbog kontakta sa drugim ljudima, predmetima.

 

Previše buke oko ničega.

Link to comment
Share on other sites

Kad se drugima nađe to isto oni budu suspendovani istog momenta i to se zna, ne krije se po pola godine da bi im se  omogućilo da se takmiče normalno i moraju da se vuku po sudovima mesecima umesto da igraju turnire. Sve da se i nije dopingovao namerno, ovo nije u redu prema svim ostalim igračima. Baš da vidimo prvi idući slučaj kako će biti tretiran.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Nisam gledala poslednji mec sa Sinerom (frustrira me i nervira onoliko a bio mi je vidjen za buduceg ljubimca) ali procitah i ne mogu da verujem pa da proverim ko je gledao : kaze tj pise novinar da je u jednom (bitnom) momentu uveliko presao broj sekundi za serviranje ali onda je vrlo ljubazno otisao do sudije i izvinuo se i sudija ga nije kaznio za to prebacivanje vremena  - eto, budes ljubazan i lepo vaspitan i sve moze

Jel neko to gledao, jel to istinita prica?

Edited by ciao
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...