Jump to content

Premier League 2024/2025


Ko osvaja titulu?  

23 members have voted

  1. 1. Ko osvaja titulu?

    • Manchester City
      2
    • Arsenal
      15
    • Liverpool
      3
    • Manchester United
      1
    • Chelsea
      0
    • Tottenham
      1
    • Neko sedmi
      1

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 08/16/2024 at 07:00 PM

Recommended Posts

Guti, pored toga sto je bio solidna budala, je prije svega bio zrtva Galaktikosa i igrac kojeg se bacalo na milion pozicija u Realu ranih 2000ih. Jedna od najboljih zadnjih lopti koju sam u zivotu vidio. Dan danas se sjecam njegovog masterclassa protiv Seville na Bernabeu 2007. godine u legenradnoj Tamudazo sezoni kad je usao u drugom poluvremenu i preokrenuo utakmicu.
 

 

Remek djelo. 

Link to comment
Share on other sites

Mc je pricao da je oko Krosa preveliki hajp kad je bio mlad i bio je u pravu. Isto kao sto je bio u pravu i u vezi Kimiha. Jer takvi polivalentni igraci ako imaju dobru tehniku a Nemci su odmah se dizu u nebesa. Tako je bilo recimo i sa Balakom, koji objektivno nikada nije bio svetska klasa, ako i jeste, bio je jednu sezonu.

 

Kros se kasnije razvio u svetsku klasu i izgledao fantasticno u Realovom sistem, jedan od najbitnijih srafova. Ali je do tada proteklo vode. Isto kao i za Modrica, za sta sam priznao da si bio u pravu, s tim sto je Modric igrao mnogo ofanzivnije u Totenhemu i na toj poziciji kao sitan i fizicki nedorastao je udario u plafon, tako da ne vidim da sam i u vezi njega nesto specijalno pogresio, tebi svaka cast sto si video da moze da procveta u povucenoj roli, ja nisam ni razmisljao o tome.

 

Ali ako pricamo o fejlovima, cisto da pomenemo da si pricao da ce Januzaj i Marsijal da osvoje zlatnu loptu, kao i da si objasnjavao zasto je Marsijal bolji od Anrija, uporediv vec tad sa 19 godina, a da ce za 4-5 biti bolji nego sto je ovaj ikada bio.

 

Tako da ako sam ja mediokritet koji ne vidi, ti si sa Marsijalom ponistio bukvalno svaku drugu dobru procenu koju si imao, jer je bilo jasno da je lik obican akcelerant bez mozga i finese.

Edited by McLeod
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Ja nisam pisao na forumu tada, ali sam bio jedan od ljudi koji nisu Modriću predviđali mnogo više od Niko Kranjčar karijere, doduše period kada je svaki tim imao 10-ku gde Modrić nije nešto briljirao, i da, bio je nekako mršav i slabašan i nije mi se crtao za neke visine.

U međuvremenu fudbal se malo promenio, Modrić se malo promenio i on procvetao u drugačijoj ulozi.

 

Divno mi je što čitam ove tejkove za Januzaja i Marsijala, keep em coming.

Link to comment
Share on other sites

Martial i Januzaj su ekstremno talentovani fudbaleri, ali to je daleko od dovoljnog.

 

Januzaj je imao najbolje telo kad je imao 18 god, posle je izgledao kao lol gamer koji kalorije unosi jedino u 2 nocu, kroz neko pecivo.

 

Martial je ozbiljan komad letargične i neodgovorne budale. Za početak nije znao šta radi sa ženama i decom koju je sejao, pa onda tek sa fudbalom.

Mentalno jedan od najgorih igrača koji su igrali u Unitedu (a bilo ih je zilion katastrofalnih recently). I kad je u formi, dovoljno je da pogodi jednu stativu, i da deprimirano za njom zali 3 utakmice, sa oklembesenim govorom tela.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...