Jump to content

VN Monaka 2019


DASUBO

Recommended Posts

Mislio sam da ce svi timovi imati neku poruku za Nikija al izgleda da nije bitan za pojedine timove

 

Ko nije ispratio? Nisam nesto obracao paznju. Pazi kapiram da “novopeceni” timovi i nemaju toliku vezu sa njim. Svi su pre pocetka trke odali pocast i minut cutanja, pa i crveni kacketi. Ne znam zasto bi Force Indija ili kako se vec zove, obelezavala to, HAS, TR, Reno.....pa i RB je tu novaija ako gledamo istoriju, jedino ako hoce da ispostuju njegovu ulogu u Jaguaru odakle su i potekli.

 

Ne bih im ja to uzeo za zlo. Malo ih treba i razumeti, da su to uradili, mozda bih ih bas prozivali sto to rade a nemaju “razloga”.

 

Inace, kad smo vec kod toga, onog jutra kada je objavljeno je preminuo, ovde u Nemackoj je bukvalno bilo 7 dana zalosti. Ljudima ovde je Niki bas prirastao za srce. Mnogo ljudi prati F1, mogu slobodno da kazem popularno koliko i fudbal. Imam par matoraca u firmi koji su gledali Nikija dok je jos uvek vozio, naravno u povratnickim sezonama. Njihove price o odlascima na trke sirom evrope su za roman.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bono i Luis u epizodi "Blue flags!", Monako 2019.

Da sam tresnuo "mučenicu" u sebe svaki put kad je Luis zavapio za plavim zastavama sad bi ležao polumrtav na podu.

Impresivna vožnja Luisa, impresivna samokontrola Bonoa (kao da radi u kontroli leta) i mali uvid u to kako se koristi podešavanje diferencijala i raspodele sile kočenja u kontroli potrošnje pneumatika.

 

Pokazatelj veličine tima je to da pobeđuje u situacijama kada prave greške.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...