Jump to content

Roland Garros 2019. (26. maj - 9. jun)


Borko

Roland Garros 2019. - ko osvaja  

68 members have voted

  1. 1. Ko osvaja turnir u muskoj konkurenciji?

    • Novak Djokovic
    • Rafael Nadal
    • Rodzer Federer
    • Dominik Tim
    • Aleksandar Zverev
      0
    • Stefanos Cicipas
      0
    • Stanislas Vavrinka
    • Neki Tomas Johanson, od koga to niko ne ocekuje
  2. 2. Ko osvaja turnir u zenskoj konkurenciji?

    • Naomi Osaka
    • Karolina Pliskova
    • Simona Halep
    • Kiki Bertens
    • Andzelik Kerber
    • Petra Kvitova
    • Neki zenski Tomas Johanson


Recommended Posts

2 minutes ago, Borko said:

Ne vazi se ovo. Nema pomaganja, nema nehumanih pitanja. Mate miso, pitaj opet molim te, Isi neka prvi odgovori

 

Nisu mi pomogli inicijali, kasno sam ih video, već naravno Google. Inače nikad to ne bih znao... :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Boxy said:

Ako mogu ja 🙂
Koliko igraca je osvojilo i juniorski i seniorski RG?
Ko su ti igraci?

Marejevim glasom: male players emoji1.png

Neka ostane pitanje ako mate miso ne pita nista u sledecih 5 min, ali znam samo StanislaVa :classic_sad:

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Boxy said:

Misli misli emoji4.png

Stvarno nemam predstavu, jer su iz 20. veka 100% posto sumnjam da je Gaudio bio juniorski sampion u bilo cemu.. Vilander/Lendl/Kafeljnikov, verovatno tako nesto. Predajem se

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Boxy said:

@Borko pogodio si, Lendl i Vilander, Vilander osvojio juniorski pa sledece godine glavni, '81. i '82.

U jbt :classic_laugh::classic_laugh: ali ne moze ovo da mi se racuna kao pogodak, bio sam neodredjen i lupao sam imena

Link to comment
Share on other sites

Pa sto ste malodusni, red je da Novaku za ovih 8 meseci nesto ne ide na ruku, posto sve zrebove i rasporede kao da je Vajda pravio do sad.

 

I kakve veze ima, Tim je bitan, Zvereva ce svakako da bije u tri seta, polufinale bez obzira na sve zavisi od toga da li je Tim taj dan ukljucio mozak ili ne.

 

Ako nije, Djokovic ga dobija "spreman" kao u finalu Rima, ako mu je mozak presadjen, moze da bude i u modu iz 2011, tesko da ce se pitati.

 

P.S. Poz svima

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, McLeod said:

Pa sto ste malodusni, red je da Novaku za ovih 8 meseci nesto ne ide na ruku, posto sve zrebove i rasporede kao da je Vajda pravio do sad.

 

I kakve veze ima, Tim je bitan, Zvereva ce svakako da bije u tri seta, polufinale bez obzira na sve zavisi od toga da li je Tim taj dan ukljucio mozak ili ne.

 

Ako nije, Djokovic ga dobija "spreman" kao u finalu Rima, ako mu je mozak presadjen, moze da bude i u modu iz 2011, tesko da ce se pitati.

 

P.S. Poz svima

Vajda trenira Nadala??

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • zoe Bg locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...