Jump to content

Roland Garros 2019. (26. maj - 9. jun)


Borko

Roland Garros 2019. - ko osvaja  

68 members have voted

  1. 1. Ko osvaja turnir u muskoj konkurenciji?

    • Novak Djokovic
    • Rafael Nadal
    • Rodzer Federer
    • Dominik Tim
    • Aleksandar Zverev
      0
    • Stefanos Cicipas
      0
    • Stanislas Vavrinka
    • Neki Tomas Johanson, od koga to niko ne ocekuje
  2. 2. Ko osvaja turnir u zenskoj konkurenciji?

    • Naomi Osaka
    • Karolina Pliskova
    • Simona Halep
    • Kiki Bertens
    • Andzelik Kerber
    • Petra Kvitova
    • Neki zenski Tomas Johanson


Recommended Posts

Vi niste normalni, nabili ste od sinoć još trista postova koje stvarno nemam nameru da sad sve čitam :classic_biggrin:

Može ukratko šta sam propustila? Vidim malopre se Barbara izvinjava za nešto na ES, nisam bila pri netu neko vreme.

E da... vreme je već da se Rafi čestita titula, ko god prošao u finale. Takmičenje za trofej je jučerašnjim prekidom de facto gotovo. :classic_cool:

 

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

Just now, alcesta said:

Vi niste normalni, nabili ste od sinoć još trusta postova koje stvarno nemam nameru da sad sve čitam :classic_biggrin:

Može ukratko šta sam propustila? Vidim malopre se Barbara izvinjava za nešto na ES, nisam bila pre netu neko vreme.

E da... vreme je već da se Rafi čestita titula, ko god prošao u finale. Takmičenje za trofej je jučerašnjim prekidom de facto gotovo. :classic_cool:

 

 

Ma jok! Oni će ovih 1,5 ili 2,5 setova igrati do recimo 2 sata. Finale je nedelja 14h.

24 sata - sasvim dovoljno odmora za igru tenisera koji je sposoban da dođe do finala grend slema.

 

Ja bih to pre formulisao ovako:

Rafine šanse za osvajanje RGa su iste onakve kakve su bile i pre dve nedelje.  :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Ne mogu se vredjati i etiketirati sagovornici zbog neslaganja stavova, forumsku zastitu i postovanje zasluzuju ljudi koji su clanovi foruma a ne javne licnosti! 

 

Pocinje tenis uskoro, imate cime da se zanimate. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, CheshireCat said:

Ja bih to pre formulisao ovako:

Rafine šanse za osvajanje RGa su iste onakve kakve su bile i pre dve nedelje.  :classic_biggrin:

Ja bih rekla da su Rafine šanse protiv Tima iste a protiv Novaka veće, bolje reći, pošto je Rafa svakako favorit, Novakove šanse su mnogo manje nego pre dve nedelje.

Novak do prošlog W nikad nije osvojio titulu kad je igrao dva dana polufinale, a prošle godine mu je za to trebao iznureni Anderson u finalu. Tako da ja ovo danas gledam samo kao pitanje ko će osvojiti te bodove za finalistu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • zoe Bg locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...