Jump to content

KK Partizan 2024/25 prelazni rok - (r)evolucija


Marvin

Recommended Posts

1 hour ago, MikiMilane said:

Imamo neke mlade igrač i igračice u inostranstvo koji su poreklom iz Krajine i koji bi mogli po konkurisati za naše mlade selekcije i koji ne mogu dobiti naš pasoš, just sayin'

Jao evo srce mi se cepa, suzu pustih...druze, sta kazes na to da nas obidjes sa ovim sranjima?!

  • Like 4
  • Tuzno 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MikiMilane said:

 

Ta liga koja je ranije bila pod ingerencijom KSS je osnovana na zahtvu zajednice klubova koju su tada predvodili KKP i KKCZ. 

 

A sada od jednom ne valja 🤔

 

Imamo neke mlade igrač i igračice u inostranstvo koji su poreklom iz Krajine i koji bi mogli po konkurisati za naše mlade selekcije i koji ne mogu dobiti naš pasoš, just sayin'


 

cek, kome smo mi dali pasos od stranaca do sad?

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sve da ih zamene do jednog, i Koprivicu bih najurio, realno je da je metiljav i da je pitanje samo sta ce ga sledece sezone muciti od povreda, a ima 24 god, nije da ima 19 pa kao ajde.

 

15 novih ratnika pa sto Bog da, bice promasaja, bice pogodaka i iznenadjenja, ali da se pokaze neka zelja, borba, muda.. 

 

Kako su se igraci zasitili,  verujem da samo se i mi kao navijaci zasitili da gledamo sve jedno isto kako kod stranaca isto tako i kod domacih igraca, a pogotovo se je Zeljko zasitio jednih istih razgovora i objasnjenja.

 

Ponavljanje gresaka iznova i iznova je pocelo da bude bolno za oci, mislim da onoliko koliko je Zeljko pricao sa Aleksom oko organizacije napada, sa Smajlijem oko preuzimanja i gradjenja def skoka, gledao Andjusicu i Jaramazu kroz prste za gubljenje lopti i pravljenje glupih malih faulova to ni jedan trener tog renomea ne bi radio, majstore klupa pa ti razmisli sta i kako radis, Dule bi ih podavio ko macice.

 

Jedino ih je drzalo to sto su domaci. Menjaj svih 15 igraca, uigraj maksimalno moguce, sl sezone dopuni i zameni sta treba i napadni taj F4 i to je to. 

 

Ma svih 15 neka budu stranci, crni garavi da ne mogu da budu crnji, ali da se bore a ne ko kapiten , da kukaju sudijama kako ih tuce Branko i ekipa i  pokaze muda tako sto se nece rukovati sa protivnikom. Rukuj se, stisni tu ruku, pogledaj protivnika u oci, pokazi karakter, e takvi nam trebaju.

 

KLS i Kup igraj sa omladincima, Boston ne bi osvojio ta 2 trofeja u Srbiji a ne Partizan sa tretmanom koji ima. Pocepaj Aba ligu, upadni u top 8 EL, osiguraj licencu na 3-5 god igraj kosarku. 

 

 

 

 

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, ScepanScekicSto said:


ovo je zivot a ne igric…

 

igraci poput Boldvina, Jamesa, Hezonje ne zele, podvlacim, ne zele da dodju u KKP… da dodju i budu 7 ili 12 u regularnom delu…

 

 

Iskreno, ja sam u to prestao da vjerujem kad je egomanijak poput Pantera prešao sa F4 na cipiripi Bursu. 

 

Počeli ste da izmišljate razloge kao mi kad smo na početku pravdali domaću osnovu, te ovo te ono, te Šengelija politika, te Šved pasoš. Posle kad sazreš shvatiš da nije politika već visina ugovora, da nije pasoš nego ugovor stranom igraču na uštrb domaćeg koji dijeli platu sa Tečom itd. 

 

Uspi Boldvinu 3 miliona pa da vidiš kako dolazi sa mašnicom i još sektaši Colsona da zajedno predju. Uspi Šengleliji tu treću godinu pa da vidiš kako se bavi politikom u Srbiji.  

 

Sve su to gluposti kojima smo pravdali one koji nas vode, mi Čovića , vi Obradovića. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Portovale said:

Sve su to gluposti kojima smo pravdali one koji nas vode, mi Čovića , vi Obradovića. 

 

Ne znam za Čovića, znam da ovde niko nije pravdao Obradovića. Bilo je kritike, u većem ili manjem obimu, više ili manje utemeljene. Ono što nije bilo, a neće ni biti, je pljuvanje i omalovažavanje. Željko je legenda KKPa i tako će ostati dok postoji KKP. Nisam uspeo da izbegnem patetiku,ali nema ni potrebe. To je jednostavno tako. Ne bi ga trebalo stavljati u istu rečenicu sa Čovićem, ali jbg,šta da se radi...

  • Like 5
  • Love 3
  • Thanks 8
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, MC Thunder 2 said:

Ja bih za izjednacavanje Obradovica sa Covicem banovao, ali that's just me. 

 

Svakako molim da se ova tema ne kalja takvim idiotijama.


Ignorisanje je najbolja opcija. Kaze Rambo Amadeus, citirajuci slikara Voju Stanica ako se dobro secam, razgovor se uvek odvija na nivou glupljeg. Samo reagovarnje na takve stvari je u stvari ulazak u diskusiju i spustanje na taj neki nivo evidentno glupljeg, nekad moze biti zanimljivo ako si u fazonu da trolujes, ali vrlo brzo postane zamorno. Slicno je kad pricas sa nekim pa on kaze nesto tipa: "u pravu je doktor Nestorovic". Ti odmah moras biti svestan da je to intelekt sa prirodnom neprobojnom barijerom i svaki pokusaj da tu nesto objasnis, razjasnis je neverovatno gubljenje vremena koje nikad neces dobiti nazad.  

 

  • Like 9
  • Thanks 2
  • Ha-ha 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Coz29 said:

Jedino ih je drzalo to sto su domaci. Menjaj svih 15 igraca, uigraj maksimalno moguce, sl sezone dopuni i zameni sta treba i napadni taj F4 i to je to. 

 

Ma svih 15 neka budu stranci, crni garavi da ne mogu da budu crnji, ali da se bore a ne ko kapiten , da kukaju sudijama kako ih tuce Branko i ekipa i  pokaze muda tako sto se nece rukovati sa protivnikom. Rukuj se, stisni tu ruku, pogledaj protivnika u oci, pokazi karakter, e takvi nam trebaju.

 

Nema ovde tima bez iole kakve-takve domaće osnove. I ne treba da bude, u zemlji koja baštini takvu košarkašku tradiciju kao što je naša. I iskreno se nadam da bi masa ljudi takav Partizan prestala da prati, ja svakako. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, ScepanScekicSto said:

I moneke je ?

 

https://x.com/ArelGinsber8/status/1807037340751114304
 

za one koji nemaju twiter, doticni pise da nam je Brandon Davies pik za prvog centra

Video sam ovo, ostavio je bio i komentar samom sebi na objavu da ce transfer biti tesko realizovan, koji je izgleda obrisao. 😄

 

Cisto sumnjam da je prvi pik B. Davis. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Zumbul said:

 

Nema ovde tima bez iole kakve-takve domaće osnove. I ne treba da bude, u zemlji koja baštini takvu košarkašku tradiciju kao što je naša. I iskreno se nadam da bi masa ljudi takav Partizan prestala da prati, ja svakako. 

Generalno se ne slazem, verujem da je retko ko pratio Partizan  zbog Jaramaza, Andjusica, Koprivice, Smailagica, Avramovica, Trifunovica. Pratio smo zbog Partizana samog i ljubavi prema klubu koju imam. Ko god igrao vazno je da pokaze zelju, borbu, i da daje svoj maksimum u svakom trenutku, a ne onda kada on to zeli. 

 

Navijaci uvek to osete, i takvi igraci bili oni domaci ili strani koji daju maksimum uvek budu nagradjeni od publike.

 

Reprezentacija je jedno i ljubav prema drzavi. Drzavu ne mozes da biras sa tim smo svi rodjeni ali klub mozemo. Partizan je stvar izbora i neka druga vrsta ljubavi koja ide iz porodice, makar ako mene neko pita. Imam pravo da vise volim Lesora nego Koprivicu. 

 

3 minutes ago, ScepanScekicSto said:


sto, sta mu fali?

 

Pa u sustini ne fali mu nista, moze biti legit prvi centar, ali isto tako mu je prosao pik, par sezona vec stagnira a u najboljim je kosarkaskim godinama za centra. Mislim da ce nasi probati sa nekim igracem iz Nba koji je zeljan dokazivanja i ako se uklopi moze dosta da donese i bude ozbiljan faktor, jer doveden je Jones koji nije za prvog centra ali je tu kao osigurac da ce moci energetski i defanzivno da nadoknadi nedostatak ako ne bude pun pogodak sa prvim centrom.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...