Jump to content

KK Partizan 2024/25 prelazni rok - (r)evolucija


Marvin

Recommended Posts

 

 

“Moja želja? Ja volim Partizan! Trener je najbolji kojeg sam imao, mnogo sam naučio, bolji navijači od Partizanovih ne postoje i to je sjajno mesto. Voleo bih da se vratim “, zaključio je Bruno Kaboklo za Meridan sport.

Edited by Aman 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Aman 2 said:

 

 

“Moja želja? Ja volim Partizan! Trener je najbolji kojeg sam imao, mnogo sam naučio, bolji navijači od Partizanovih ne postoje i to je sjajno mesto. Voleo bih da se vratim “, zaključio je Bruno Kaboklo za Meridan sport.

Mene ne bi uopste iznenadilo da je to neposotojeca izjava, al ajd da napisemo nesto ne bi li neko kliknuo i citao

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, jedibojan said:

Btw. Gledao sam malo mlade. Dimitrijevic je definitivno ozbiljan materijal za rad.

I povlacim ono sto sam rekao za frame. Moze on da iznese 5 sa onim telom

Definitivno osim tela ima i dosta smisla, vrlo prijatno za gledanje. Meni je samo bljak ozbiljan bljak hype oko Drezgica. Sem sto je akcelerant, od mladjih pionira trenira nenormalno mnogo individualno kod Susle, u svim selekcijama livada, niko nije na senku smeo da mu stane. Ne vidim sta jos moze da nauci. Javno cu loptu da pojedem ako od njega ispadne igrac

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Aman 2 said:

 

 

“Moja želja? Ja volim Partizan! Trener je najbolji kojeg sam imao, mnogo sam naučio, bolji navijači od Partizanovih ne postoje i to je sjajno mesto. Voleo bih da se vratim “, zaključio je Bruno Kaboklo za Meridan sport.

 

 

Ništa od NBA ponuda, odjednom druga priča. Ništa kasne plate, ništa razvod...  Klovn.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Bole Tyson said:

Definitivno osim tela ima i dosta smisla, vrlo prijatno za gledanje. Meni je samo bljak ozbiljan bljak hype oko Drezgica. Sem sto je akcelerant, od mladjih pionira trenira nenormalno mnogo individualno kod Susle, u svim selekcijama livada, niko nije na senku smeo da mu stane. Ne vidim sta jos moze da nauci. Javno cu loptu da pojedem ako od njega ispadne igrac

I meni je za Savu prva misao bila akcelerant, ali naravno, da mu damo sansu pa da vidimo. Kad vec ne ove, onda sledece sezone. Ima neku kombinaciju old school play-a sa swaggom

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, realno *w said:

Ništa od NBA ponuda, odjednom druga priča. Ništa kasne plate, ništa razvod...  Klovn.

Ma lik je lajsna. Nije se video protiv Nemaca i Francuza al cim je Japance natrtio malo se prokurcio.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Don Dusko said:

Ma lik je lajsna. Nije se video protiv Nemaca i Francuza al cim je Japance natrtio malo se prokurcio.

 

Upravo to. Čekao da nagrdi nekoga, pa da valjda izjava dobije na težini. Komedija.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, jedibojan said:

Feel free to elaborate za nas sa jeftinijim kartama

 

Ne znam kako to da nazovem, ali u njemu vidim ono isto što sam video u Kalini kad se pojavio, želju cojones talenat, sve u jednom, a čini mi se i da se razvija u dobrom pravcu i da vredi da bude sledeći mladi igrač u koga ulažemo

  • Like 3
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Aman 2 said:

 

 

“Moja želja? Ja volim Partizan! Trener je najbolji kojeg sam imao, mnogo sam naučio, bolji navijači od Partizanovih ne postoje i to je sjajno mesto. Voleo bih da se vratim “, zaključio je Bruno Kaboklo za Meridan sport.

 

On nije glup, flegma kome često nisu sve koze na broju. Jeste da već dva puta pravi problem svojim klubovima ali ja naivna ovčica bih pokušao opet da ga vratim. Možda mu i došlo iz dupeta u glavu. Nije odigrao dobro prve dve utakmice, ali protiv Japanaca brutalna partija. I u kvalifikacijama je bio odličan.

Edited by Volter
Link to comment
Share on other sites

Dosta se govorilo/nagadjalo o problemima u svlacionici, te se ovi svadjali, te oni usli u klinc itd. Jedini covek koji je napravio stvaran problem je Caboclo i neki bi ga ostavili?! Jeste da ne bi mozda ni osetili njegovu platu i da ne igra, ali neka hvala. Tvrditi pazar, uzeti sto vise obestecenja i cao.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...