Jump to content

RG 2024.


Helena

Recommended Posts

Eto tako. Čestitke za Igu svakako, nije ona kriva što je finale bilo dosadno :classic_smile:

Sviđa mi se stav ove male, borila se koliko je mogla, nije očajavala niti je nešto bila utučena, ali više od ovoga nije uspela,makar je meč trajao preko sat vremena. I još sutra igra finale dubla, kakav turnir za nju. Pozitivna energija vrca na sve strane :classic_smile:

Link to comment
Share on other sites

Ne sporim ja da je Karlos opravdano favorit....malo dvojim tu veličinu uloge favorita,malo u njegovu spremu..ostatak je čisto navijačka emocija koju gajim prema Saši..posebno na RG.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Radi Bokijevog zdravlja - nek’ pobijedi Carlitos. Baš me neka nostalgija uhvatila pa sam čitao stare postove, maloprije naletio na ovaj. Kako Bokija nema na tenisu već dugo vremena skroz sam smetnuo s uma koliko gotivi Sašu 😁

 

On 11/11/2020 at 1:19 PM, Old 666 said:

Naime, do pojave Saše Zvereva, Donald Young je bio moj omiljeni teniser za hejt.

 

  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Alkaraz igra na visem nivou jednostavno, samo je pitanje da li ce se raspasti sam od sebe ili ne. Ima ogromne oscilacije, ali kad je gore Zverev tesko da moze vise od gem do dva po setu.

Edited by McLeod
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

E sad je makar zanimljivo. Zanima me koliko vetar utiče na ovo što gledamo, očigledno nijedan ne igra kako ume. Ali makar je Zverev opustio malo ruku kad je trebalo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, McLeod said:

Alkaraz igra na visem nivou jednostavno, samo je pitanje da li ce se raspasti sam od sebe ili ne. Ima ogromne oscilacije, ali kad je gore Zverev tesko da moze vise od gem do dva po setu.

:Hail:

  • Ha-ha 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...