Jump to content

Masters turniri 2024 AD


alcesta

Recommended Posts

Meni ovo izgleda kao posledica nedovoljnog treniranja, pogotovo kad vidim kako je masirao taj lakat i rame i u prethodnim mečevima. Opustio se mnogo još od OI pa bi onda da nabija kondiciju u mečevima, ne ide to tako. 

Veliko je pitanje koliko mu je ovde uopšte stalo da se cima u tri seta. Evo već ode servis.

Nije da mi je nešto krivo, nemam želju da gledam još jedan poraz od Sinera u finalu, mada ovako motivisan pitanje je i bi li stigao dotle.

Edit: ladno sam pomislila da je on izgubio servis, valjda što to očekujem :classic_biggrin: u svakom slučaju mislim da nema kondicije da izgura ovo bez perfektnog servisa do kraja. Sad ne mogu više da gledam pa možda i preokrene kad nisam tu da baksuziram, ali i dalje mislim da tp ne menja mnogo generalno.

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

Visko koji kudi tamo neku organizaciju zbog pogresne grafike na nekom liku i govori kako su neazurni, neozbiljni

Isto Visko "Novak je izgubio samo jednom ove godine kada osvoji prvi set, od Popirina u 3R na Wimbledonu" :Hail: 

 

Ovaj covek srama nema.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, McLeod said:

Nemoj tako za Drejpera sam ja rekao da ce imati dobru karijeru jos kad je izgubio juniorsko finale Vimbldona od Tsenga. On jeste prilicno tehnicki sirov, ali bije kao Gonzalez.

Pa na sirovost i mislim, Menšik ima sigurno veći kapacitet u tom smislu.

Još uvek mi tu prvo padne na pamet Sok i njegov masters :frusty:

 

8 minutes ago, delgado said:

Visko koji kudi tamo neku organizaciju zbog pogresne grafike na nekom liku i govori kako su neazurni, neozbiljni

Isto Visko "Novak je izgubio samo jednom ove godine kada osvoji prvi set, od Popirina u 3R na Wimbledonu" :Hail: 

 

Ovaj covek srama nema.

U zadnje vreme sam samo jedan prenos uspela da odgledam preko SK i bio je neki novi komentator koji me strašno nervirao. Kad je i ovakav sadašnji pogubljeni Viško bolji, šta čovek da kaže?

Link to comment
Share on other sites

Izvukao se za danas, svaka mu čast na trudu. Koliko vidim u druga dva seta nije dozvolio nijednu brejk loptu :classic_ohmy:

Da vidimo dokle može, do kraja sezone neće igrati na terenu i pred publikom koji mu više odgovaraju.

 

Link to comment
Share on other sites

I Siner je zaključio godinu kao broj jedan, više ga niko ne može prestići.

 

 

A Novak pa to, da, taman da vidi gde je pred novu sezonu, pa i da izgubi od Sinera, može se izvući pouka.

 

Pominjete Drejpera, meni je čudo Tomi Pol i njegova pozicija.

Alkaraz me brine, ta gubljenja mečeva od baš ono lošijih igrača, a stvarno mi se nameće kao favorit, naročito posle onog zero zero zero zero zero nabrajanja.

I još ovo, uvek kad Gofan igra, setim se kad je negde Novak mučio muku s njim, a neko je napisao, ako se izvuče od ovih Gofana, biće super :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Helena said:

A Novak pa to, da, taman da vidi gde je pred novu sezonu, pa i da izgubi od Sinera, može se izvući pouka.

Ako će još da gubi od njega ove godine bolje neka to radi na arapskoj egzibiciji gde nije bitno i ne ulazi u h2h :classic_biggrin: nema šta da gleda gde je na kraju sezone, to mu neće pomoći za sledeću svakako.

A ako dobije sutra bolje bi mu bilo da pripazi, mogao bi da mu se omakne plasman u Torino a već je isplanirao plandovanje :classic_tongue:

U svakom slučaju lepo je sad u njegovoj fazi karijere gde ništa više nije ostalo da se osvoji pa mu sve dođe bonus :classic_biggrin: 

 

Quote

I još ovo, uvek kad Gofan igra, setim se kad je negde Novak mučio muku s njim, a neko je napisao, ako se izvuče od ovih Gofana, biće super 

Da, baš ga je lepo opet videti da igra kao nekad, ja ga već poslala u penziju, kao i Nišikorija uostalom, uvek se iznenadim kad ga vidim u žrebu, a još više kad dobija mečeve :classic_biggrin:

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

Siner Djokovicu moze da bude igracki izazov samo zbog godina. Najveci problem su koncentracija i intenzitet, zbog cega ga mozda Fric prvi put dobije, inace da nije tako, ne bi mogao Siner da ga dobije u zivotu. Ako je na necemu Djokovic izgradio dominaciju, to je rutiniranje robotskih i sablonskih tenisera u koje spada i Siner.

Link to comment
Share on other sites

Nemoj molim te, vidi jadnog Feliksa, nije niko to zaslužio :classic_biggrin:

4 hours ago, McLeod said:

Siner Djokovicu moze da bude igracki izazov samo zbog godina. Najveci problem su koncentracija i intenzitet, zbog cega ga mozda Fric prvi put dobije, inace da nije tako, ne bi mogao Siner da ga dobije u zivotu. Ako je na necemu Djokovic izgradio dominaciju, to je rutiniranje robotskih i sablonskih tenisera u koje spada i Siner.

Mnogo ga potcenjuješ od početka, ali mrzi me sad da ulazim u to, nekom drugom prilikom :classic_smile:

Link to comment
Share on other sites

E moj Tejlore, ne koristis ovakvu sansu... Mada, mora se priznati i da je samo jedan rutinski smec Djokovica na brejk loptu delio od toga da lagano zavrsi mec. Izuzetno kvalitetan drugi set, Djokovic je odigrao TOP5 udarac karijere sigurno onim ludackom strec bekhendom sa poda... 

Edited by delgado
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Урош19 said:

Ni sam ne zna kako je spasio brejk sad

Zna, tako sto mu se vratilo za onu frljoku koju je Fric pogodio pocetkom drugog seta. Sada su egal po tom pitanju.

Prvi set je bio prava devastacija, Fric nije znao sta ga je snaslo. Tako je mec izgledao do rezultata 2 : 2 u drugom setu, kada je Novak imao one tri vrhunska bekhend vinera i promasio onaj zicer iz smeca, pa se Fric vratio u gem i tako produzio mec. Nakon toga je Fric zaigrao na gornjoj granici svojih mogucnosti, a Novak pao sa servisom i imao je problema sa balansom prilikom namestanja na bekhend. Ipak, sve sada zavisi od tog problema zbog kojeg je Novak zatrazio medicinsku pomoc.

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

Uf, koliko je samo sansi imao u ovom TB a nikako i da servis pogodi, set lopta na svoj servis, gubitak nekoliko poena koje je morao da uzme....

0-30 na gemu gde je Novak servirao za opstanak na 5-6...

Sve u svemu, odlican mec, Fricko nije razocarao kvalitetom i nivoom igre, ali ponovo jeste na mentalnom planu.

 

Cestitke Novakovim navijacima, covek je neunistiv. Ne bih se iznenadio da dobije i Sinera, bice silno movitisan. Fricko je sada siguran za London i vrlo verovatno siguran za TOP5. Nadam se da ce odigrati do kraja sezone jako.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...