Jump to content

Masters turniri 2024 AD


alcesta

Recommended Posts

Imam neku stranu koja ima snimke mečeva i mislim da može da se gleda direktno, dosta toga tamo ima i za pogledati, ako ti ne smeta ruski.

Inače, ATP tviter je danas objavio i odvalio, pa pobrisao tvit gde pominje Sinera i cream misleći verovatno na krem sportistu :classic_laugh: 

 

 

 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Fricko dobio Atmanea i Vatanukija i zagazao dvoboj sa Runeom. Ove godine izgubio od njega u R16 IW iako je imao mec loptu (doduse na Runeov servis) i pobedio ga prosle godine u R16 Majamija 2-0. Rekao bih da je poprilicno otvoren mec i da ce verovatno biti 3 seta. Osnovni cilj je ispunjen, osmina finala i 100 poena, sada da vidimo dokle se moze. Na intervjuu posle pobede nad Atmaneom pitali Fricka o zavrsnom turniru, on kaze to je vec a little bit panicky, moj mindset je da zavrsim godinu u TOP5. S tim u vezi, ovo je jako bitan mec. 

 

 

Edited by delgado
Link to comment
Share on other sites

Je li to bilo drugo upozorenje?

Inače stalno zaboravljam da napišem, ne sviđa mi se što im deca opet dodaju peškire. Ne znam jesu li svi turniri to vratili ili samo pojedini. 

 

Čula sam u par navrata kako sudije opominju publiku na kineskom. Živo me zanima zvuči li to onako kako su zamislili ili ispada nešto sasvim drugo sa stranim akcentima :classic_biggrin:

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Iskreno rečeno čega je sve bilo meni ovo Tijafovo nije ništa specijalno. Na prvu loptu setim se Zvereva kako tuče reketom po sudijinoj stolici i Medvedeva koji baca novčiće, pa i Rubljov skoro, da ne pominjem neke ranije ispade.

Ali u zadnje vreme se čini da generalno ponašanje igrača prema sudijama postaje sve gore i mislim da bi trebalo s tim kaznama nešto menjati.

 

Fricu taman dobro došao ovakav Rune da se odmori malo, odservira šta je do njega i pusti protivnika da odradi ostatak :classic_wacko:

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

Kakva je Zverev razmazena primadona. Cuj, gubis GS finala zbog sudija. Sa uvodjenjem robota na vecini turnira, sudijski uticaj u tenisu je toliko beznacajan da je smesno govoriti.

Broje poene i gemove, a neki i to nisu sposobni ;D

 

Fricko protutnjao protiv Runea, nisam ocekivao ovako lagan mec, ali Rune je pomogao stoicki ;D  

Jos ako Gofke izbaci Zvekija, otvara se put ka novom polufinalu. Mada, nije da se i Zveki ne moze dobiti 😜

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, alcesta said:

Iskreno rečeno čega je sve bilo meni ovo Tijafovo nije ništa specijalno. Na prvu loptu setim se Zvereva kako tuče reketom po sudijinoj stolici i Medvedeva koji baca novčiće, pa i Rubljov skoro, da ne pominjem neke ranije ispade.

Ali u zadnje vreme se čini da generalno ponašanje igrača prema sudijama postaje sve gore i mislim da bi trebalo s tim kaznama nešto menjati.

 

Fricu taman dobro došao ovakav Rune da se odmori malo, odservira šta je do njega i pusti protivnika da odradi ostatak :classic_wacko:

No, sudije isto brljaju, valjda ih je ta robotika i uspavala.

Inače, sad čitam tviter i utisak je većine koje pratim i koji mi iskaču, a ima dosta fedalovaca, je kao moj, da igrači nisu bili nikad gori.

Sad sam gledala ispad Cicipasa na Marfija koji je za mene najbolji sudija u tim ružnim situacijama.

Čovek lepo objašnjava, a on tera svoje.

Pročitala sam i za Novaka samo naslov da se posvađao sa sudijom, al ne znam ništa konkretno.

22 minutes ago, delgado said:

Kakva je Zverev razmazena primadona. Cuj, gubis GS finala zbog sudija. Sa uvodjenjem robota na vecini turnira, sudijski uticaj u tenisu je toliko beznacajan da je smesno govoriti.

Broje poene i gemove, a neki i to nisu sposobni ;D

 

Fricko protutnjao protiv Runea, nisam ocekivao ovako lagan mec, ali Rune je pomogao stoicki ;D  

Jos ako Gofke izbaci Zvekija, otvara se put ka novom polufinalu. Mada, nije da se i Zveki ne moze dobiti 😜

Zverev gubi u setovima i Gofan ima brejk u drugom :classic_laugh:

Link to comment
Share on other sites

Evo nema više, ali Zverev ne bi smeo igrača s Gofenovim servisom da pušta da ga ovako agresivno šeta po terenu.

Mada moram reći da mi je prijatno iznenađenje Gofen ovde, ne pamtim kad sam ga gledala da mu igra na nešto liči, a i uglavnom je povređen bio.

Sad je vraćen brejk pa da vidimo hoće li u TB.

 

35 minutes ago, Helena said:

Pročitala sam i za Novaka samo naslov da se posvađao sa sudijom, al ne znam ništa konkretno.

Novak je prigovarao nešto sudiji pred kraj, čini mi se oko opomene za vreme, ali kratko je bilo pa nisam stigla da čujem. Koliko sam razumela britanske komentatore bunio se što igrači nisu unapred upozoreni na skraćeno vreme za drugi servis, ali nisam sigurna.

Link to comment
Share on other sites

Jeste, na ovo sam mislio kada sam napisao da neke sudije ne mogu ni da broje poene ;D

 

Inace, Helena, crta se dvoboj nasih pulena u SF, ako obojica odrade svoje meceve u QF gde su masni favoriti. Na W Fricko nije uspeo da dodje do SF a radovao sam se tom potencijalnom mecu, eto sada sanse da vidimo opet njihov susret nakon Australije. Mozda bi Fricko mogao da ucini taj mec jako zanimljivim ako se sada odrzi.

 

A ovamo Sinner vs Alcaraz opet u polufinalu. Mada nije Mahac naivan, Siner je bas razbio Medu.

Edited by delgado
Link to comment
Share on other sites

U Mahaca usao neki duh inteligentnog Berdiha, ako je takav ikada postojao 🤣

 

Kako igra, izgleda da ce Pol biti u pravu "this guy plays as a fucking top 5 player now" i na kraju kad su se pozdravili "I don't know man, win this tournament please" :roflmao:

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, delgado said:

Jeste, na ovo sam mislio kada sam napisao da neke sudije ne mogu ni da broje poene ;D

 

Inace, Helena, crta se dvoboj nasih pulena u SF, ako obojica odrade svoje meceve u QF gde su masni favoriti. Na W Fricko nije uspeo da dodje do SF a radovao sam se tom potencijalnom mecu, eto sada sanse da vidimo opet njihov susret nakon Australije. Mozda bi Fricko mogao da ucini taj mec jako zanimljivim ako se sada odrzi.

 

A ovamo Sinner vs Alcaraz opet u polufinalu. Mada nije Mahac naivan, Siner je bas razbio Medu.

Ja se slažem sa Mekom, još sad ovaj sat pa se Noliša nervira siroma' :classic_sleep:

Nisam ga gledala, ali čim je Čeh (valjda je 😊) meni već nije svejedno.

Biram Menšika za pobednika.

MAHAČA sam mislila, ljudi menjali smo ulazna vrata, prsšćajte :classic_laugh:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...