Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2023/2024


LayupFromTheMidget

IR  

21 members have voted

  1. 1. IR

  2. 2. Izmene

  3. 3. Platforma



Recommended Posts

potencijalni info za ekipe koje suvereno krstare & mogu da čekaju upside između iza allstara i početka fantazi plejofa:

 

taylor hendrix - za nekoga od visokih koji isporučuju odmah; tj, isporučuje i hendrix sada ali će se vratiti john collins, za koga ide friški info da bi ga juta dilovala*, pa nisam siguran (tj siguran sam da nisam) da mogu da čekam taj potencijalni prazan hod između njegovog povratka i trade deadlinea.

 

*

https://www.sportskeeda.com/basketball/5-realistic-landing-spots-john-collins-amid-utah-jazz-reported-wish-to-trade-forward

 

uglavnom, za one koji ne znaju, hendrix je u realnom životu dobar potencijal, ako mu se otvori situacija a trebalo bi, ima da bude game changer pri kraju fantazi regularea i u PO

mislim, trejdovao bih radije jabari walkera iz blazersa ali ne mogu da tvrdim da će trejdovati ili šatdaunovati jerami granta, mada ne vidim zašto ne bi

 

u svakom slučaju, nisam siguran da bih trejdovao, znajući low-ball manire u ponudama, imao sam jednu koja me je nasmejala do suza, za neke druge igače

- samo me zanima da čujem šta se nudi, ako išta.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Malkolm Brogdon said:

Grofe moze trejd Micel za Bijomba?

 

Hteli bismo da imamo bar jednog tier 1 igraca u ekipi.

Prvo Brogdone neka titula, pa onda zbijaj šale na račun mog tima.

 

Isto i Matić, skoro 10 godina u ligi, samo jedno polufinale, ispada da mu "buše" Markanena, čini se da je gotov mnogo ranije, nego što se mislilo, što znači i ova sezona u kantu. Dobro, može da se pohvali što nikad nije ispadao iz iste.

 

 

@uiniBiće on dobar, ali još uvek će davati slabije statse, a veoma se lako može desiti da beleži DNP, teško da će ga neko uzeti u obzir, dokle god ne bude bio sa sigurnim minutima, a i treba da se vidi šta će stići u trejdu za Kolinsa.

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Dracarys said:

 

@uiniBiće on dobar, ali još uvek će davati slabije statse, a veoma se lako može desiti da beleži DNP, teško da će ga neko uzeti u obzir, dokle god ne bude bio sa sigurnim minutima, a i treba da se vidi šta će stići u trejdu za Kolinsa.

 

 

pa sada si otprilike prepričao moj post, samo malo pesimističnije :lol_2:

 

čitajući utah jazz izjave igrača, beat writtera, fanova, ne bih rekao da će imati dnp, jer su svi oduševljeni potencijalom ali će biti tanak sa minutima dok se collins ne reši.

a ovo da će ga teško neko uzeti u obzir dok ne bude imao sigurne minute - pa šefe, onda mi neće trebati trejd kada se to desi 🙃

 

zato i naglašavam da se obraćam ekipama koje to mogu da istrpe, nije ovo za svakoga

 

4 minutes ago, djole said:

gospodine zec kakve su ono nepristojne ponude

 

znači nisam jedini pred kojim otvara mantil u parku 

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Dracarys said:

Prvo Brogdone neka titula, pa onda zbijaj šale na račun mog tima.

 

Isto i Matić, skoro 10 godina u ligi, samo jedno polufinale, ispada da mu "buše" Markanena, čini se da je gotov mnogo ranije, nego što se mislilo, što znači i ova sezona u kantu. Dobro, može da se pohvali što nikad nije ispadao iz iste.

 

 

@uiniBiće on dobar, ali još uvek će davati slabije statse, a veoma se lako može desiti da beleži DNP, teško da će ga neko uzeti u obzir, dokle god ne bude bio sa sigurnim minutima, a i treba da se vidi šta će stići u trejdu za Kolinsa.

 

Do skoro je bilo videcete kad se vrati Morant, sad si vec presao na pricu o staroj slavi.

 

  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Malkolm Brogdon said:

Do skoro je bilo videcete kad se vrati Morant, sad si vec presao na pricu o staroj slavi.

 

Normalno je da je istorija bitna. Ne možeš da se smeješ nekom ko je veći fantazi igrač od tebe.

6 hours ago, LayupFromTheMidget said:

Covek se svake godine bori za opstanak a uzima aktivno FA, uspeh je to.

Matiću, gde ti je titula, kada toliko znaš o fantaziju, valjda bi nešto i osvojio.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Dracarys said:

Normalno je da je istorija bitna. Ne možeš da se smeješ nekom ko je veći fantazi igrač od tebe.

Matiću, gde ti je titula, kada toliko znaš o fantaziju, valjda bi nešto i osvojio.

A ti toliko znas da se svake godine boris za opstanak, usralo mucenika jedne godine da mu se sve poklopi i svake pre te u posle te velika borba za veliko 15 mesto.

TIER 0

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Dracarys said:

Jebeš ga Matiću, to je jadno objašnjenje za nekoga ko je bio šampion.

19*
14
1
16
13
Kazi ti meni  koji broj nije kao ostali i koji broj kvari idealnu disperziju?
Tebi je posle 5 godine igranje ove lige, trebalo 2 meseca da ukapiras nesto sto su ti ljudi odmah posle drafta rekli, birati Moranta i okruziti istog steklenjacima i nedokazanim rukija (jos si imao mesec dana gde je Ausar izgledao kao najbolji pik u istoriji lige), je stvarno genijalan potez.

Da ne visis 24/7 na Fa vec bi 2 sezone isao u B, ovako ipak  ubodes  mesec dana nekog Bijomba koji se zajebe pa "bude najbolji Fa sezone" pa imas prednost u odnosu na 2 ekipe koje se bore za B.

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, LayupFromTheMidget said:

19*
14
1
16
13
Kazi ti meni  koji broj nije kao ostali i koji broj kvari idealnu disperziju?
Tebi je posle 5 godine igranje ove lige, trebalo 2 meseca da ukapiras nesto sto su ti ljudi odmah posle drafta rekli, birati Moranta i okruziti istog steklenjacima i nedokazanim rukija (jos si imao mesec dana gde je Ausar izgledao kao najbolji pik u istoriji lige), je stvarno genijalan potez.

Da ne visis 24/7 na Fa vec bi 2 sezone isao u B, ovako ipak  ubodes  mesec dana nekog Bijomba koji se zajebe pa "bude najbolji Fa sezone" pa imas prednost u odnosu na 2 ekipe koje se bore za B.

Hahaha, ove rankove je mogao izvući samo neko ko je zaista neznalac u fantaziju. Ne poznaješ vojne doktrine mog fantazi tima, gde se svaka municija čuva za fantazi plej of, što je iz razlog što sam protutnjao kroz plej of iz samo jednog učešća. Ne uzimam igrače kao ti koji će da sabiju regularnu sezonu i onda ih kasnije nema niđe, što je i razlog zbog čega ti je max domet samo jedno polufinale na dugačak staž u ovoj ligi. Tvoje draftovanje zovem bezmudaško draftovanje. Samo da se plasiraš u plej of po svaku cenu, pa nema veze što ćeš biti istamburan odmah na početku plej ofa.

 

Ja koliko znam, cilj ovog fantazija je osvojiti titulu, a ne juriti neke rankove, nebitno je da li si bio peti ili šesnaesti.

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Dracarys said:

Hahaha, ove rankove je mogao izvući samo neko ko je zaista neznalac u fantaziju. Ne poznaješ vojne doktrine mog fantazi tima, gde se svaka municija čuva za fantazi plej of, što je iz razlog što sam protutnjao kroz plej of iz samo jednog učešća. Ne uzimam igrače kao ti koji će da sabiju regularnu sezonu i onda ih kasnije nema niđe, što je i razlog zbog čega ti je max domet samo jedno polufinale na dugačak staž u ovoj ligi. Tvoje draftovanje zovem bezmudaško draftovanje. Samo da se plasiraš u plej of po svaku cenu, pa nema veze što ćeš biti istamburan odmah na početku plej ofa.

 

Ja koliko znam, cilj ovog fantazija je osvojiti titulu, a ne juriti neke rankove, nebitno je da li si bio peti ili šesnaesti.

 

Uz duzno postovanje :P,  tvoje osvajanje titule,  je jedan od vecih, ako ne I najveći user ( uz moje opstanke u ligi) u istoriji B92 NBA fantasy-ja :classic_biggrin:

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Fat Zadd said:

 

Uz duzno postovanje :P,  tvoje osvajanje titule,  je jedan od vecih, ako ne I najveći user ( uz moje opstanke u ligi) u istoriji B92 NBA fantasy-ja :classic_biggrin:

 

u kom smislu user? secam se da je grof postepeno slagao ekipu tankerskih otpadnika, igrao sam protiv njega u nekom pretposlednjem ili sl kolu regularnog dela - imao sam solidnu iako ne ludu ekipu -> bukvalno nisam mogao da saznam gde vise bije;

 

plus je birao vrhunski sa fa u plejofu, bez toga nema titule.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...