Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

5 minutes ago, 1989 said:

Е видиш, ти да рецимо знаш било шта ти Бајков рођендан не би помињао сад. Ал' пошто не знаш, мислиш ајде поменућеш јер је велика вероватноћа да си у праву а и не очекујеш да неко други зна. Распитај се мало, питај неке упућеније ако уопште познајеш такве, да ти мало боље објасне детаље око Бајковог рођендана па кад те ствари будеш савладао дођи да ме питаш о компликованијим темама као што су аба лига и вучић/милошевић.

Pa daj prosvetli nas prijatelju nas... nemoj nas ostavljati u neznanju. 

 

I sta kazes, bio je Bajkov prvi rodjendan? Posto on na ledjima ne nosi zaokruzen redni broj, pa onda eto ne znam sta drugo to moze biti, mozda redni broj rodjendana koji slavi? 

 

A u istom trosku tastature, mozes i da odgovoris na moja tri pitanja, zapravo samo jedno, posto odgovore na prva dva znamo. 

 

 

5 minutes ago, 1989 said:

Није проблем ни не знати, проблем је понашати се као да си сву памет света попио и све тајне разоткрио а одајеш се на оваквим ситницама. 

 

2258700_champagne.jpg

 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, 1989 said:

Е видиш, ти да рецимо знаш било шта ти Бајков рођендан не би помињао сад. Ал' пошто не знаш, мислиш ајде поменућеш јер је велика вероватноћа да си у праву а и не очекујеш да неко други зна. Распитај се мало, питај неке упућеније ако уопште познајеш такве, да ти мало боље објасне детаље око Бајковог рођендана па кад те ствари будеш савладао дођи да ме питаш о компликованијим темама као што су аба лига и вучић/милошевић.

 

Није проблем ни не знати, проблем је понашати се као да си сву памет света попио и све тајне разоткрио а одајеш се на оваквим ситницама. 

Ne znam da li si nekada citao o pojmu 'pasivna agresija', ali mogao bi baciti koju google pretragu.

Bedan upis, nedorastao punoletnoj osobi.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Da ne bi morali vise da slusamo Covica kako pominje tvoj nick kao odgovor na svako pitanje.
I prosto da jednom zalicimo na moderno upravljan klub, koji ne brljavi gde stigne. Eto, jednostavno je. 
Nije ovo bila odbrana Čovića . Samo sam ubeđen da je tajming za obračun sa Čovićem najgori mogući...loši rezultati , smena trenera , samo još fali haos na tribinama.





Послато са M2101K9G помоћу Тапатока

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, stellarosa said:

Група никада неће ићи на утакмице Аба лиге 

 

Je l možemo ovo da dobijemo overeno kod notara sa dva svedoka, za slučaj da se predomislite?

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, John Terry said:

Aj objasni meni, Koineperk je mnogo upuceniji, ja pojma nemam. Ali napisi ga u nekoliko stranica detaljno sa logicki odvojenim celinama, jer imam dosta da nadoknadim, vrlo malo sam upoznat, a ti vidim znas upucenije ljude pa ti verujem ovo nece biti problem. Znanje i sluzi da se deli, slozices se.

За објашњење не да ти треба неколико страна него је и једна реченица много. Зато мене чуди како ви сви знате ко се, коме и за колико продао а овакве ситнице су вам енигма.

6 minutes ago, Kooineeperk said:

Pa daj prosvetli nas prijatelju nas... nemoj nas ostavljati u neznanju. 

 

I sta kazes, bio je Bajkov prvi rodjendan? Posto on na ledjima ne nosi zaokruzen redni broj, pa onda eto ne znam sta drugo to moze biti, mozda redni broj rodjendana koji slavi? 

 

A u istom trosku tastature, mozes i da odgovoris na moja tri pitanja, zapravo samo jedno, posto odgovore na prva dva znamo. 

 

 

 

2258700_champagne.jpg

 

Опет ти са тортом, опет тераш по свом. Погледај добро у то огледало, загледај се и запитај колико ти заправо знаш а колико си мишљења испројектовао на основу неких рекла-казала прича које си чуо или пројектовао ко зна где. 

  • Like 2
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, 1989 said:

За објашњење не да ти треба неколико страна него је и једна реченица много. Зато мене чуди како ви сви знате ко се, коме и за колико продао а овакве ситнице су вам енигма.

 

Pa napisi tu jednu recenicu, pomozi nama glupima, sto's takav?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, 1989 said:

Опет ти са тортом, опет тераш по свом. Погледај добро у то огледало, загледај се и запитај колико ти заправо знаш а колико си мишљења испројектовао на основу неких рекла-казала прича које си чуо или пројектовао ко зна где. 

 

Ako ti znas drugacije. Sto nam ne kazes?

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Gilmour said:

Ne znam da li si nekada citao o pojmu 'pasivna agresija', ali mogao bi baciti koju google pretragu.

Bedan upis, nedorastao punoletnoj osobi.

Нема потребе да гуглам, исту трпим откако сам прву поруку послао. Сви све знају а заправо нико ништа не зна, али није ни битно кад се пљују они за које се сви слажу да не ваљају. 

Edited by 1989
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Setite se 2011 said:

Nije ovo bila odbrana Čovića . Samo sam ubeđen da je tajming za obračun sa Čovićem najgori mogući...loši rezultati , smena trenera , samo još fali haos na tribinama.

 

Slazem se, trebali smo da ga teramo jos kad je postavio svog poltrona za trenera (a kojeg nije ni u FMPu mogao da spasi od otkaza), kad mu je doveo buljuk igraca bez da se trener ista pita... a prevrsilo je kad je Raduljicu doveo, pa onda brljao sa papirima zbog cega nismo mogli da registrujemo Kampaca pa onda jos dalje brljao sa vodjenjem Topica na EL utakmicu... 

 

Trebalo je i ranije, ali ajd sad. Kasnimo, jbg. 

 

 

 

1 minute ago, 1989 said:

За објашњење не да ти треба неколико страна него је и једна реченица много. Зато мене чуди како ви сви знате ко се, коме и за колико продао а овакве ситнице су вам енигма.

Опет ти са тортом, опет тераш по свом. Погледај добро у то огледало, загледај се и запитај колико ти заправо знаш а колико си мишљења испројектовао на основу неких рекла-казала прича које си чуо или пројектовао ко зна где. 

Pa daj vise objasni nam covece 😄 Dok si jos tu. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Don Dusko said:

 

Ako ti znas drugacije. Sto nam ne kazes?

Шта да кажем? Је л ти знаш ко је донео торту? Ево да ти помогнем, један играч ју је донео, везе са трибином нема. А ако не знате зашто пишете онда ствари за које не знате да ли су тачне?

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, 1989 said:

Шта да кажем? Је л ти знаш ко је донео торту? Ево да ти помогнем, један играч ју је донео, везе са трибином нема. А ако не знате зашто пишете онда ствари за које не знате да ли су тачне?

Super to smo resili. Ajmo sada dalje... 

 

Zasto necete? 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kooineeperk said:

Super to smo resili. Ajmo sada dalje... 

 

Zasto necete? 

Пошто горе колега рече да је срамота за пунолетну особу какве уписе остављам, могао би ти да покажеш како то иде па да се извиниш рецимо што си причао неистине сад кад знаш истину. Уместо што скачеш са "ајмо даље". Јер нисам ја џубокс да ико овде наручује било шта па ни одговоре а поготово не таквим тоном. 

  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, 1989 said:

Пошто горе колега рече да је срамота за пунолетну особу какве уписе остављам, могао би ти да покажеш како то иде па да се извиниш рецимо што си причао неистине сад кад знаш истину. Уместо што скачеш са "ајмо даље". Јер нисам ја џубокс да ико овде наручује било шта па ни одговоре а поготово не таквим тоном. 

 

Hocu, izvinicu se, cim se javis novinarima i kazes im da isprave vesti koje su tada preneli. Da ti ih ne citiram sada. Jer ja nista nisam izmislio vec preneo. 

 

I bez zelje da ulazim u dalju polemiku, to ko mu je predao tortu, je totalno nebitno u odnosu na to ko je to sranje organizovao. 

 

 

Skreces sa teme s ciljem da ne odgovoris na pitanje koje ti je postavljeno, ok, to je tvoj legitiman ali bedan stav. Ne bih te onda dalje zadrzavao. 

 

Link to comment
Share on other sites

Izgleda da sam se registrovao u pogresnom trenutku, pa bih samo da napomenem da nisam Coviceva sns botina, nego sam bas suprotno tome, zbog takvih posle 40 godina navijanja, gostovanja, hapsenja...svega sto tribina nosi sa sobom - zaledio navijanje za Zvezdu do nekih boljih i cistijih vremena.  Jednostvano osecao sam se sizofreno i kao saucesnik bodreci taj sada ocigledno na zalost sns klub.  Volim Zvezdu od kada znam za sebe, ali volim i svoj obraz koji sam pazljivo cuvao skoro 50 godina uprkos mnogim prilikama kada sam ga mogao prodati.   Bagra je uspela na zalost mnogo toga da mi ogadi..

Nisam mislio pisati jer ovde vec postoji uhodana i dobra ekipa interesantna za citanje, i registrovao sam se samo da bih citao pod forume koji se zakljucavaju, jer pratim forum vec par godina i osecao sam se zakinuto.  Ali osetio sam potrebu zbog ove najezde prodanih da se predstavim i  napisem da nisam od tih i ako se datum registracije eventualno poklapa.
I nadam se da necete dozvoliti da ovo mesto postane rsb ili delije net, jer je jedno od retkih mesta u ovom odvratnom, tragicnom i bednom sns dobu na kojem se moze procitati ili napisati nesto sto nije na liniji sns okupatora.   

Edited by Utopista
Velicina slova.
  • Like 5
  • Love 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 6
  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Hocu, izvinicu se, cim se javis novinarima i kazes im da isprave vesti koje su tada preneli. Da ti ih ne citiram sada. Jer ja nista nisam izmislio vec preneo. 

 

I bez zelje da ulazim u dalju polemiku, to ko mu je predao tortu, je totalno nebitno u odnosu na to ko je to sranje organizovao. 

 

 

Skreces sa teme s ciljem da ne odgovoris na pitanje koje ti je postavljeno, ok, to je tvoj legitiman ali bedan stav. Ne bih te onda dalje zadrzavao. 

 

Е ако су новинари пренели то је онда свето писмо, нема даље расправе. То ко му је дао торту је много битно пошто си ти то поменуо онако успут, ваљда да пецнеш на фињака само ко за инат испало је да је у питању неистина "и шта ћемо сад?". Ко је донео торту, ко је организовао, знаш или не знаш? А што помињеш ако не знаш? Ето ако смем и ја нешто да питам пошто цео дан само одговарам.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...