Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

2 hours ago, Knipex said:

Obično se ne zadržavaju dugo ovde, presedaju kao u Frakfurtu na aerodromu :classic_biggrin:

 

@Jataganac

Izvini, nije ni meni delovalo kao sarkazam. Ne ulazi se baš svakome na profil i prati ko šta piše, nismo svi udba, ovaj moderacija jbg :s_d: 

 

Ne piše ovde 10 ljudi pa da se lako popamti. Tek kolegi @MC Thunder 2 ne možeš zameriti jer verujem da ne čita redovno crveno-bele strane.

 

Ma ne zameram, ali bas zato ne treba apriori lepiti etikete o "primercima" i slicne generalizacije. Sta ja mislim o Covicu, navijacima i odnosima 2 kluba se dobro zna, a ako se ne zna lako se moze saznati. Ne osecam potrebu da se pravdam, ali ono sa slikom je cisto trolovanje najnovije iteracije Nebojse Covica, posprdno nazvane "Teca". Ne bih dalje ni diskutovao na tu temu, sto bi rekao (na zalost odsutni) kolega Mozzer - idemo dalje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja bih da iskoristim pauzu da ukazem na to da me je sramota da se moj tim povlaci zbog vredjanja VESNE COVIC! Smrdo coravi, time pokazujes da je Miloseva 'cerka kopile' manje bitna od Vesne. Sram te bre bilo! Sta se sve dozivljava na ovim utakmicama u prethodnom periodu,sa obe strane, a zbog Vesne povlacis ekipu! Mars iz Zvezde dzukelo!

  • Like 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kiflice said:

Ja bih da iskoristim pauzu da ukazem na to da me je sramota da se moj tim povlaci zbog vredjanja VESNE COVIC! Smrdo coravi, time pokazujes da je Miloseva 'cerka kopile' manje bitna od Vesne. Sram te bre bilo! Sta se sve dozivljava na ovim utakmicama u prethodnom periodu,sa obe strane, a zbog Vesne povlacis ekipu! Mars iz Zvezde dzukelo!

Aman nisu se povukli zbog skandiranja vec zbog gadjanja predmetima njihovih ''navijaca'

  • Like 19
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Kiflice said:

Ja bih da iskoristim pauzu da ukazem na to da me je sramota da se moj tim povlaci zbog vredjanja VESNE COVIC! Smrdo coravi, time pokazujes da je Miloseva 'cerka kopile' manje bitna od Vesne. Sram te bre bilo! Sta se sve dozivljava na ovim utakmicama u prethodnom periodu,sa obe strane, a zbog Vesne povlacis ekipu! Mars iz Zvezde dzukelo!


Druze, povlace se zbog brda tvrdih predmeta obacenih na teren.. Kao sto je i bacano i na utakmici finala ABA lige.
Ako ne gledas utakmicu ili nisi informisan bolje ne komentarisi.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Just now, atmsfr lnČ said:

Aman nisu se povukli zbog skandiranja vec zbog gadjanja predmetima njihovih ''navijaca'

Aman, to je samo izgovor i ne mogu da verujem da to ljudi ne kapiraju. Zasto se nije igralo 5 minuta pre povlacenja? Ok, mogu da se slozim da su grobari ispali mentoli sto su bacili bilo sta u tom momentu, ali je i Davidovac u prvom poluvremenu, jasno se video, sklonio jedan upaljac. Zasto tada nije prekinuto?

1 minute ago, zvezdale said:


Druze, povlace se zbog brda tvrdih predmeta obacenih na teren.. Kao sto je i bacano i na utakmici finala ABA lige.
Ako ne gledas utakmicu ili nisi informisan bolje ne komentarisi.

Ti mi trebas da me informises sigurno. Ako vi verujete u tu pricu, onda stvarno nemam potrebu da se nastavljam dalje. Iskazao sam svoj stav i razmisljanje i moze biti da gresim. Moje pitanje je samo, zasto se nije igralo 5 minuta pre povlacenja?

  • Like 1
  • Ha-ha 2
  • Tuzno 4
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kiflice said:

Aman, to je samo izgovor i ne mogu da verujem da to ljudi ne kapiraju. Zasto se nije igralo 5 minuta pre povlacenja? Ok, mogu da se slozim da su grobari ispali mentoli sto su bacili bilo sta u tom momentu, ali je i Davidovac u prvom poluvremenu, jasno se video, sklonio jedan upaljac. Zasto tada nije prekinuto?

Ti mi trebas da me informises sigurno. Ako vi verujete u tu pricu, onda stvarno nemam potrebu da se nastavljam dalje. Iskazao sam svoj stav i razmisljanje i moze biti da gresim. Moje pitanje je samo, zasto se nije igralo 5 minuta pre povlacenja?


Nije se igralo zato sto su sudije (delegat) zaustavile mec. Gde se jasno videlo da Teodosic pokazuje sudiji da se mec nastavi i da se ''navijaci'' iskuliraju.
Onda je nasa klupa zasuta sa flasama i tvrdim predmetima i u tom trenutku smo napustili halu.
Ne znam kakve ti teorije zavere pravis ili verujes u njih ali su krajnje smesne.

  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, zvezdale said:


Nije se igralo zato sto su sudije (delegat) zaustavile mec. Gde se jasno videlo da Teodosic pokazuje sudiji da se mec nastavi i da se ''navijaci'' iskuliraju.
Onda je nasa klupa zasuta sa flasama i tvrdim predmetima i u tom trenutku smo napustili halu.
Ne znam kakve ti teorije zavere pravis ili verujes u njih ali su krajnje smesne.

Smesno je sto tudje stavove nazivas smesnim. Dakle, naravno da Teodosic trazi da se nastavi jer nije kukao ni na 'cerku kopile sto ne zna cija je'. Tu i jeste problem, jer zbog skandiranja Vesni se trazi prekid. Prekid nije trazen za Savica, Zeljka, Nedovica, Teodosica....

6 minutes ago, zvezdale said:


Nije se igralo zato sto su sudije (delegat) zaustavile mec. Gde se jasno videlo da Teodosic pokazuje sudiji da se mec nastavi i da se ''navijaci'' iskuliraju.
Onda je nasa klupa zasuta sa flasama i tvrdim predmetima i u tom trenutku smo napustili halu.
Ne znam kakve ti teorije zavere pravis ili verujes u njih ali su krajnje smesne.

I ponavljam, i u prvom poluvremenu su upadali predmeti u teren i to se jasno videlo.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Урош19 said:

Ma ne druze daj da se gadjaju igraci celu utakmicu i da se igra za bolje i nismo, pa onda da se na majstorici i posle majstorice kuka kako nema smisla da se vredjaju igraci.

Naravno da nisam za to. Prvi sam rekao da na prvo ubacivanje bilo cega treba isprazniti halu istog momenta. Nije lepo da mi izvrces reci jer bih ruke odsekao onima koji ubacuju bilo sta. Poenta je nesto sasvim drugo.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Kiflice said:

Naravno da nisam za to. Prvi sam rekao da na prvo ubacivanje bilo cega treba isprazniti halu istog momenta. Nije lepo da mi izvrces reci jer bih ruke odsekao onima koji ubacuju bilo sta. Poenta je nesto sasvim drugo.

Svašta sam iščitao od prekida pa sam iznerviran malo, izvinjavam se na nesporazumu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...