Jump to content

Euroleague 2023/24


Chaos Is Me

Recommended Posts

1 hour ago, Volter said:

Real rutinski odrađuje Baskoniju. Šteta što nije Partizan umesto Baskonije, bilo bi daleko zanimljivije. :smiley53:

 

1 hour ago, jedibojan said:

Doubt

 

Tačno tako, mi bismo ovu utakmicu izgubili laganim, jednostavno ove godine nismo zaista bili konkurentni - a mislim ni da niko ispod osmog mesta zaista ne bi ništa mogao da uradi Realu, Oliju, Barsi, Feneru... Svaka čast Malaviju, odlični su i prava je šteta što nema navijača, da se igra u Tel Avivu ne bi ih PAO dobio do prekosutra, ali pošto se igra bez publike već vidim kako 'kradu' jednu pobedu i onda rešavaju Makabi u petoj

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Večeras zanimljive utakmice. Jedna počinje kad i derbi, al jebeš derbi i naš zaprljani fudbal koji mi se definitivno ogadio posle poslednjeg derbija. Verovatno će Vučko danas odlučiti ko će pobediti, fuj. Pu naš fudbal, dabogda prop'o (Smrtokapa, je l' sam ispravno napisao dabogda, zajedno se piše?). Izvinjavam se, iznervirao sam se pa sam skrenuo sa teme. Što se tiče večerašnjih košarkaških utakmica, prema mojoj proceni koja će se ispostaviti kao tačnom, Monako će dobiti Fener, a Oli odmah na startu napraviti brejk protiv Barse. :smiley53:

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Volter said:

u naš fudbal, dabogda prop'o (Smrtokapa, je l' sam ispravno napisao dabogda, zajedno se piše?)

Piše se zajedno dabogda a Rođa Raičević fura odvojeno Da Bog da :s_d:

 

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...