Jump to content

Linkovi za sportske TV prenose


Son_of_a_gun

Recommended Posts

1 hour ago, pilif88 said:

Uzmi EL TV za 3600 cele godine i ne beri brigu. 

 

edit: (Da bude preciznije) 4300 je godisnja pretplata i uz kod 6.75 ima 15% popusta. Veceras cu testirati da li radi na vise uredjaja u isto vreme.

 

ne radi na vise uredjaja

 

korisnik sam vec 7 godina, nikad nije moglo, niti ce moci

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, LevonKendal said:

 

ne radi na vise uredjaja

 

korisnik sam vec 7 godina, nikad nije moglo, niti ce moci

 

Evo meni upravo radi. Jedna aplikacija je otvorena na telefonu a druga na racunaru. Probaj.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, NikadProtivKaline said:

meni rade SK kanali na supernovi, a nista posebno nisam budzio

 

Puka sreca da tvoj opseg IP adresa nije na black listi SBB-a ne bih da kvarim ali postoji mogucnost da ce se u buducnosti naci a mozda i ne.

 

Mogucnost gledanja EON sa pozajmljenog slota od nekog ko je na SBB-ovoj mrezi jedino uz pomoc kupovine vpn-a a i to je pitanje jer i to znaju da blokiraju.

Link to comment
Share on other sites

ne vidim na koji nacin to uopste moze da bude legalno

nigde nisam potpisao tako nisto, niti me je bilo ko obavestio

a i ako se upotrebi samo zdrav razum, ne vidim na osnovu cega bi neko mogao da kaze e mozes da gledas nase kanale za koje uredno placas pretplatu, sem ako si kod ovog internet provajdera

Link to comment
Share on other sites

Mozda sam te pogresno razumeo ako imas kupljen EON van mreze to je sve ok i tako je legalno, pricao sam za ove ljude koji bi da pozajme eon slot od nekog ko je u sbb mrezi onda vredi moj post gore.

Edited by nunilo
Link to comment
Share on other sites

Ovo što ljudi spominju da im ne radi EON su slučajevi kada od nekog ko ima SBB pretplatu uzmeš kredencijale i loguješ se kod sebe. To najčešće ne radi jer SBB blokira korišćenje van svoje mreže, osim kada je u pitanju mobilni internet.

 

Postoji opcija kupovine EON light (ranije je bio i EON sport) paketa koji košta 1.750 din mesečno i ima SK1- SK3, SK HD i SK 4K uz neke druge SBB-ove standardne programe. To je varijanta onda koja radi na svim mrežama.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...