Jump to content

KK Crvena Zvezda 23/24 - Uzivo


Don Dusko

Recommended Posts

Mitrovic ne sme da oseti više od 7-8 minuta u EL. Naravno kao treća opcija. Ovo sto on prikazuje,  je horor. Ni ti može šta da pogodi ako nije milimetar od kosa, ne može da skoči, u odbrani busan kao sir. 

Podsecam da je čovek igrao u ovosezonskom izdanju prosečno 20 min. 

Link to comment
Share on other sites

Ma razumem ih, ispraznjeni i psihicki i fizicki, i oni cekaju samo da se sezona zavrsi...

U eventualnom finalu sa Partizanom cemo opet biti na max obrtaja gde je motivacija mnogo veca plus i podrska sa tribina...

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Stefi88 said:

Ma razumem ih, ispraznjeni i psihicki i fizicki, i oni cekaju samo da se sezona zavrsi...

U eventualnom finalu sa Partizanom cemo opet biti na max obrtaja gde je motivacija mnogo veca plus i podrska sa tribina...

Nemam razumijevanja jer jedno je promasivati ( desava se ) ali onako glupe odluke sto se tice napada je bas blamanatno a nije nam prvi put da se to desava ove sezone. Teo je 3 napada zaredom prodao sa ocajnim odlukama i prodatim loptama gdje je protivnim dao 8 poena.

 

Najzalijie mi zbog Kostica, mogao.je dobiti svih 10 minuta da odigra. 

 

A stvarno mi nije jasno da Teo na 20 razlike ostaje u igri a Yaga vadi napolje.

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
3 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Nemam razumijevanja jer jedno je promasivati ( desava se ) ali onako glupe odluke sto se tice napada je bas blamanatno a nije nam prvi put da se to desava ove sezone. Teo je 3 napada zaredom prodao sa ocajnim odlukama i prodatim loptama gdje je protivnim dao 8 poena.

 

Najzalijie mi zbog Kostica, mogao.je dobiti svih 10 minuta da odigra. 

 

A stvarno mi nije jasno da Teo na 20 razlike ostaje u igri a Yaga vadi napolje.

 

Upravo ovo, ne samo nebulozne odluke vec takve da se otvara kontranapad na drugoj strani i lagani poeni.

Edited by Borca
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, MC Thunder 2 said:

Cveće da nam posaljete za ovu sezonu i sto cete tonu igraca da prodate dobrano iznad trzisne vrednosti 😁

Ako se ovo na Jaga odnosilo, grizem prste svakom ko pridje

  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...