Jump to content

KK Crvena Zvezda 23/24 - Uzivo


Don Dusko

Recommended Posts

Mi smo ranijih sezona, bez obzira na sastav, uvijek imali neke serije od nekoliko pobjeda, dobijali neke tijesne završnice, jake protivnike. Makar na kraju ne imali rezultat u EL, imali smo i razloga za radost i za nadu tokom sezone. Sad ništa, poslije par kola vidjelo se da smo zakucati za donju četvrtinu EL. Da imamo nepremostive nedostatke u sastavu i da je sezona, vjerovatno već propala.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Koje crno prilazenje na 3p. Resavaju nas sa pola gasa.

 

Utisak iz hale je da Sfero kasni sa odgovarsjucom petorkom otprilike 5 minuta. Pogodio sa startnom. Cus Mateo prilagodio i ovaj krenuo da kaska i nikako da stigne.

 

Ne znam kako Tobija nije blam. A i Dedu. A i Simona.

 

Veterancina od 36 godina drzi cas zalaganja.

Edited by NMX
  • Like 10
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Bad said:

Nema više šta da se priča o ovoj utakmici, sad ćemo po starom dobrom običaju da pridjemo na 3 poena i onda potop u finišu

Ti si stvarno nepopravljivi optimista kad mislis da ce ovo da bude egal tekma i da lici na one iz proslosti. Real je za dva koplja iznad od onih ekipa s kojim smo igrali do sada. Bice ovo rutiniranje u drugom i tiha patnja za nas. 

Edited by DijametralnoSuprotan
Link to comment
Share on other sites

Just now, elmulinho said:

Jeste, za sve je Napier kriv. Covic je dao sve od sebe, ali avaj..

Jeste kriv. Umesto da bude prva violina u napadu,  neko ko ce vuci tim, igrati najvise, on ubedljivo najgori. 

 

Covec je djubre to stoji niko nije rekao da nije. Ali bi ovog lelemuda svako doveo pre pocetka sezone. Svako bi ga video u timu. Kako je mogao da zna da ce ovaj ovako da vrati.

Za mnogo toga covicu moze da se spocitava, i za Kuzmica, Simonovica,Davidovca,  i za sve ali ne i za ovog.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Markoss said:

Pisah nakon jedne od utakmica da ja u zivotu nisam video da dodje do promene trenera, a da ekipa izgleda identicno kao i kod prethodnog. Nama je svejedno dal nas vodi Dusko ili Sfero, bukvalno identicno delujemo. Cak je sad Sfero poceo i da rotira ala Dusko, verovatno od muke, jer ne zna vise koga da uvede u igru, posto sem Mitrovica i Bolomboja, nemamo kosarkasa, a da igra u reketu. 

 

Па кад нам се тренери најмање питају у свему очигледно. 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Don Dusko said:

Nije uprava kriva oni odrade sve sto je do njih. Dovedu igrace. Plate koliko treba.

Krivi su zli igraci koji se ne trude.

Pa i ovo neigranje Sabaza mi nesto smrdi na to da je poturanje price on nece da igra uz vec vidjeno da ne nosi nasu trenerku, da se ne trudi i sl.

Kako najlakse opravdati glupi potez silbovanja 

 

Ovom narodu stvarno pored Vucica je trebao jedan Covic

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DijametralnoSuprotan said:

Ti si stvarno nepopravljivi optimista kad mislis da ce ovo da bude egal tekma i da lici na one iz proslosti. Real je za dva koplja iznad od onih ekipa s kojim smo igrali do sada. Bice ovo rutiniranje u drugo i tiha patnja za nas. 

Jebiga Baskonija i Valensija su ipak blize nama po kvalitetu pa je i moglo da se pridje i mozda ukrade ali protiv Reala nema sanse.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, TB Told said:

U stvari za razliku od njega oni imaju utakmice u kojima su u bitnim momentima davali poene, a Nedović je i donosio pobede. 

 

pa oni su jedni od glavnih igrača i zapravo glavni skoreri, za razliku od dede koji je šljaker i hustler

tako da mi je bedno zamerati davidovcu što ne igra dobro protiv reala a ova dvojica npr ne mogu da prdnu.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, uini said:

 

pa oni su jedni od glavnih igrača i zapravo glavni skoreri, za razliku od dede koji je šljaker i hustler

tako da mi je bedno zamerati davidovcu što ne igra dobro protiv reala a ova dvojica npr ne mogu da prdnu.

Davidovac je uglavnom ništa, sa platom i minutažom u vrhu ekipe. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...