Jump to content

Nfl Fantasy 2023 - B liga


karipesic

Recommended Posts

Da polako krecemo novu temu.
Evo i spiska timova i koji bi trebalo da budu u ligi i jos par nedoumica koje moramo resiti u naredna 2 3 dana, do drafta.
 
Young Dragons - [mention=6]nlavrnja[/mention] -igra
Alfie - [mention=12]Ridji[/mention] - jos se nije oglasio
3 Yards Per Carry - [mention=31]MrTwister[/mention]  - ovde nam treba potvrda hoce li ili ne definitivno
49ers - [mention=363]Skyglider[/mention] - igra
Conquistadores - [mention=568]Contador54[/mention] - igra
Karipesic - [mention=433]karipesic[/mention] - igra
Laka Team - [mention=990]Laka[/mention] - igra
Lineker SO Celtis - [mention=337]Lineker[/mention] - igra
Snake Plisskeen - [mention=161]Ta'veren[/mention] - ovde nam treba konacna potvrda hoce li ili ne definitivno
Ubice bez haubice - [mention=138]Romantik[/mention] - igra
Lights Kamara Action - [mention=1811]Pero[/mention] - igra
Luzeri junajted - [mention=326]Gaga[/mention] - igra
Nenads Notable team - [mention=5240]Zijan[/mention] - igra
Vladislav Expert team - @mojdrugarprekobare - igra
 
Dakle imamo definitivnih 11 da hoce da igraju, 1 koji se nije oglasio a to je [mention=12]Ridji[/mention] i 2 koji se premisljaju i igrali bi ako nam treba zbog parnog broja a to su [mention=161]Ta'veren[/mention] i [mention=31]MrTwister[/mention] . 
 
Ajde da odlucimo, sta cemo sa Ridjijem, ako se ne javi jos dan dva, jel ga izbacujemo i onda nas ostaje 11 i moramo da zamolimo jednog od ova 2 momka da ni nas bilo 12 ? 
Ako se Ridji javi onda i Tvister igra i ima nas 14.  Dal neko ima Ridjijev kontakt licno, da ga pozove? Lovim u mraku, ne znam. Pade mi ti napamet, imas li ti Ridjijev kontakt mozda bratic [mention=14]Xpert[/mention] ?
 
 
 
 
 

Link to comment
Share on other sites

Prvi utisci, Kelce mi izmakao za jednu poziciiju, nadao sam se i da cu Kupera Kapa pokupiti u trecoj rundi, ali nije doslo, oba su bila nategnuta izbora tako da je to ok, ostatkom zadovoljan sa izuzetkom Jordana Adisona koga mi je skinuo @nlavrnja, kad je decko preziveo devetu rundu ja sam se nadao da cu ga pokupiti u 13-oj, zbog toga nisani su upereni ka lovu na zmajeve.

Link to comment
Share on other sites

Horor start sezone. Protivnik ostvari svega 85 poena ali ja izgubim jer iskljucujuci QB nijedan moj igrac, cak ni oni na klupi, nije ostvario TD. Ovo mi se nije desilo nikad za ovih 5-10 godina, koliko li vec igramo ovo. I na sve to oept sam ubo najgoru odbranu, bednih 3 poena u prvoj rundi, valja menjati za drugu.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ova tema nije uopste zazivela.

 

Ajde da pobam za promenu da se pohvalim umesto da kukam, mozda je pokrene 🙂

 

Uspeo sam da dobijem u ovom kolu uprkos dva vise nego "briljantna" poteza, izbacio sam odbranu koja je u ovom kolu donela celih 27 poena, i igrao sam bez QB :frusty:

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Contador54 said:

Ubice bez haubice?

 

Sledeca tekma ti je protiv mene. Prija cinjenica da ti dva RB imaju bye week, mada imas i na klupi vise nego korektne zamene poput Connera.

 

Za trkace ne brinem, konacno sam docekao sezonu gde sam dorbo opremljen sa njima.

 

Ono sto me brine je odbrana, taman nadjem onu koja mi odgovara, a oni ne igraju sledece kolo, a jedina logicna zamena (protivnik Dzajantsa😁) nije dostupna.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...