Jump to content

NFL Fantasy 2023 - A liga


Xpert

Recommended Posts

To ti je zavrseno, mozes izgubiti samo ako se ovaj prvi povredi na startu ko Aron Rodzers prosle godine. Kada je Etjenu izbijena ona lopta nadomak end zone, to je bi potez vredan nekih 12 poena, ponadao sam se da mogu dobiti, medjutim sa ovakvim hvatacima ne bih dobio ni Vukove u domacoj ligi, svih 6 hvataca (starteri i klupa) zajedno nisu skupili 100 jardi i nijedan, logicno, nije imo TD, teski fijasko.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kolbas said:

Čestitke starom rivalu Sky-u, džaba je bio i poklon u vidu startovanja povredjenog Higginsa. Pozitivno je to što sam već obezbedio opstanak u prvoj ligi 😀

 

Istina. Kad sam primetio da je out bilo je prekasno. 

 

Ipak, ostali moji starteri odigrali dobro, dovoljno za prvu pobedu. :capone:

Link to comment
Share on other sites

Ako ima neko zainteresovan za nekog od mojih povredjenih, a ima luksuz da ga saceka nekoliko sedmica na IR, neka napise poruku, da vidimo mozemo li neki trejd da dogovorimo. Ne mora glava za glavu, moze bilo koja opcija.
Sa ovoliko povredjenih a samo jednim IR slotom je prakticno nemoguce zonglirati u ovakvoj ligi. A ne bih da zapocnem sa 0-6 ili 1-5 jer nemam koga da stavim u startnu postavu.

Uzasna sreca za mene u poslednje 2 sezone sa povredama. Prosle u zavrsnici i plejofu, sad od samog starta.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...