Jump to content

LIVE - Ostale reprezentacije


Recommended Posts

3 hours ago, Beonegro said:

Jedan detalj u porazu Amerikanaca od Njemačke na koji nisam odmah obratio pažnju: Amerikanci su u toj utakmici šutirali 26/40 (65%) za 2, 12/25 (48%) za 3 i 23/24 (95,8%) za 1. Bolje od ovoga u realizaciji ne može, što znači da koga god da pošalju na OI ta ekipa se neće prošetati samo na napadačku klasu i žoga bonito, nego će za trofej morati da se krvave koljena, a nisam siguran da je ekipa 35+godina koja se najavljuje baš pravi materijal za to.

 

Maler je što cela ta 35+ ekipa ima ime i marketing iza sebe, pa će im sudije iz Paname i sa Filipina ako bude potrebno davati faul na svaki prek pogled upućen njima, trokoraci i petokoraci će im biti ko dobar dan, kao i sav ostali sitan i ne tako sitan vetar u leđa taman dovoljan za pobedu. Ko Felpsu protiv Čavića.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Stiletto said:

 

Maler je što cela ta 35+ ekipa ima ime i marketing iza sebe, pa će im sudije iz Paname i sa Filipina ako bude potrebno davati faul na svaki prek pogled upućen njima, trokoraci i petokoraci će im biti ko dobar dan, kao i sav ostali sitan i ne tako sitan vetar u leđa taman dovoljan za pobedu. Ko Felpsu protiv Čavića.

Imali su i ovi suđenje protiv Litvanije, ne može jače od onoga

Link to comment
Share on other sites

Teško da će Ameri zaista poslati sve te veterane koji se sad pominju. Ja tipujem na 3 ili max 4 veterana iz te klase 33+ (Lebron, Stef, Drejmond, KD, Đimi, Lili) i 2-3 igrača koji su u ili ulaze u prajm (Booker, Mitchel, Tatum) + ostatak iz ovogodišnjeg sastava. Biće svakako daleko jači ali opet će problem biti pod košem jer ne mogu da zamislim da AD bude zdrav a Đole Bid je lajsna.

I opet će pitanje biti odbrana pogotovo voljni momenat.

 

p.s. ne znam jel fejk ona poruka Kuzme Bronu ali hahahahaha jbt. 

 

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Marvin said:

Teško da će Ameri zaista poslati sve te veterane koji se sad pominju. Ja tipujem na 3 ili max 4 veterana iz te klase 33+ (Lebron, Stef, Drejmond, KD, Đimi, Lili) i 2-3 igrača koji su u ili ulaze u prajm (Booker, Mitchel, Tatum) + ostatak iz ovogodišnjeg sastava. Biće svakako daleko jači ali opet će problem biti pod košem jer ne mogu da zamislim da AD bude zdrav a Đole Bid je lajsna.

I opet će pitanje biti odbrana pogotovo voljni momenat.

 

p.s. ne znam jel fejk ona poruka Kuzme Bronu ali hahahahaha jbt. 

 

Hejteru😀 

 

Sto se tice veterana pa dovoljno je svega 3. Svakako da ce gledati da tu budu i superstarovi u prajmu poput Tatuma, Bookera. Za mene su Edwards i Mikal sigurni putnici za Pariz. Odlicni igraci ali je vidljivo da nisu lideri ( Ant ima svega 22 godine ) tako da prisustvo iskusnijih igraca koji znaju sta rade za razliku od Brunsona ce itekako znaciti. 

 

Sto se visokih tice ako ne mogu AD i Embiid imaju oni visoke koji ce da skacu i cepaju odbranu. Nije da im je potreban prime Shaq u timu sa toliko kvaliteta na spoljnim pozicijama.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...