Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

Zna li se kako ce se ulaziti u ponedeljak, za one koji nemaju sezonske?

 

Samo se pojaviti na vreme i uci, ili ce biti potrebno preuzeti karte negde i proci golgotu cekanja na nesposobne zaposlene i  provajdere poput prosle sezone i COL.

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, MC Thunder 2 said:

Zna li se kako ce se ulaziti u ponedeljak, za one koji nemaju sezonske?

 

Samo se pojaviti na vreme i uci, ili ce biti potrebno preuzeti karte negde i proci golgotu cekanja na nesposobne zaposlene i  provajdere poput prosle sezone i COL.

 

Protiv Krke na Badnji dan je bilo pojaviš se i uđeš.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Vrijeme je.

Razbole se Ponitka,
Suši se ko grana,
Lečili ga brižljivo
Nekoliko dana.

Ali bolest neznana
Sve ga jače steže,
Pa ga Željko fenira
I za klupu veže.

Da bi Poni naš’o lek
Trenirati mora
I odvažno sačuvati
Dvesta pick’n’rolla.

Krupne suze Ponitki
Padoše u krilo
Kad bi Nunna pojeo
Lakše bi mu bilo!


ce2d15550ae439b76f185a317507ff0e.jpg

Edited by Son_of_a_gun
  • Like 5
  • Love 1
  • Ha-ha 21
Link to comment
Share on other sites

Utakmica u kojoj nemamo šta da izgubimo. Igramo protiv tima koji je skrojen za EL titulu. Igraju u dobroj formi već duže vreme i to dosta smislenu košarku. Jedan od najdominantnijih cenata, odlična četvorka a nije Ernangomez koji je došao kao veliko pojačanje, atletska spoljna linija sa verovatno najboljim defanzivnim bekom u ligi, jedan od najboljih plejmejkera u novijoj istoriji lige i na sve to Kendrik Nan. Igraju u svojoj dvorani koja je rasprodata, kukali su na suđenje non-stop tako da i tu treba očekivati da im se nešto vrati...mi sa druge strane bez najboljeg igrača. Čini mi se da se grobarija više nadala protiv Relaa u gostima nego za večerašnji duel, ali baš zato što deluje kao utakmica gde odlaziš turistički, mislim (i nadam se) da će se iz tog pritiska koji je na njima i naše opuštenosti izroditi neka neizvesna tekma na 2-3 poseda pa neka ovaj put pretegne na našu stranu. Samo da ne gledamo opet minus od 10-15 poena na pola prve četvrtine i odrađivanje sledećih 35 minuta.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Na snimcima mi deluje da je tim dosta opušten i mislim da bi i pored hendikepa mogli da odigraju dobru utakmicu, ali stvarno se ne nadam ničemu, PAO igra dobro, domaći teren, previše je tu faktora koje bismo morali da prevaziđemo da bismo pobedili. 

 

Što se mene tiče, samo da se niko ne povredi i da ne skinemo gaće u prvih 5 minuta.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Dobro to što ne igra kapiten jeste hendikep ali ne i alibi.

Mi smo gotovo kompletni, Zoc u prilici da odabere najspremnije, imalo se vremena za pripremu i trening tako da ima uslova za dobru našu predstavu. 

To bi trebala da bude tekma koja ce uliti optimizam za nastavak sezone. Naravno da ništa ne uspeva kao uspeh pa bi trebalo ići na pobedu.

Ne sumnjam da je Zoc pripremio ekipu na taj način.

Jedva čekam početak!

Link to comment
Share on other sites

Jedno je sigurno, a to su dve stvari , da nas neće dobiti trojkama Grigonisa, Slukasa i Huanča.

Isto tako ne vidim neku dominaciju Lesora i Mitoglua pod košem, kao i da je Nan ipak pročitan kao NBA divljak.

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Trifunovic je ključ, ako uspe na početku Nan-a da limitira mi imamo šansu, msm da ce se Naneli cuvati kao i obično, gde bi neka petorka trebala biti Pj-Smit-Trifa-Ledej-Kaboklo.


Plašim se iskanja na Slukasu i otvaranja Lesora, gde je ogromna sila postao, a sad čak i pas mu pravovremeno ide( Grigonis tu najvise ima korist), takodje preuzimanja bas ne vrede jer je sila i bez problema resava bekove.


Ponitku nikako gurati na bekove, on jedino može braniti krila i 4/3 igrace tipa Huanco msm da mu je idealan i da mu može ući u noge, a čvrst je Mateus nije tu problem snaga protiv Huanca.

Послато са SM-A135F помоћу Тапатока

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, MC Thunder 2 said:

Ne gledam, tako da je to ili pobeda ili ubedljiv poraz. Nema sredine

 

And for fuck's sake, nek neko sacuva Bruna od 3 faula u 1/4.

 Znaci da pocne Kaminski 😄

Link to comment
Share on other sites

 

Ko ima vremena, jedna druga strana kluba 

Za Ivču sam generalno čuo samo pohvale a i lično sam imao nekoliko prepiski sa njim, neverovatno opušten čovek sa obe noge na zemlji (jbg nisam hteo kažem down to Earth ali na kraju jesam)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...