Jump to content

Premier League 2023/2024


pierre van hooijdonk

Recommended Posts

Ohrabrujuc pocetak sezone za Spurse, nema sta. Kejna tesko da cu prezaliti, praticu i Bajern i navijati da mu bude lepo, ali do zadnjeg trenutka sam verovao da moze da ih odbije i ostane.. Sta ces, razumem coveka, hoce da osvoji neki trofej, ako osvoji, ispostavice se kao odlican potez, ovamo je imao siguricu, razne rekorde, i sve sto ide uz takvu jednu legendu ala Totti, ali da  se ne lazemo i ostao je dugo, dao im puno sansi da mu sastave bolji tim, okolnosti su se malo isprecile pa i povrede, ukljucujuci i njegove.. Sada rizik, ali prilika da igra sa nevidjeno dobrim igracima i kreatorima...

 

  Elem, vidi se da igramo bolji fudbal pod Posteom, malo je i promenio standardnu rotaciju i klupirao neke igrace, svidja mi se sto je konacno Bissuma ubacen da igra full startera i decko je u ove 2 utakmice nas najbolji igrac bio. Konte ga je drzao u kavezu i pomocnik posle, potpuno besmisleno, kad god je usao pravio je razliku. Ubacen je Sarr, strelac, a fantastican je bio i Pedro Porro. Richarlison i dalje -> jedno veliko nista. IMa tu i povredjenih igraca koji ce znaciti kad se vrate posebno Sessegnon i Bentancur, na klupi je i Lo Celso, koji mi je uvek bio zanimljiv igrac. Dugo nismo dobili Mancu, bas naprotiv, pa je bilo uzivanje gledati. Bruno se stvarno obrukao kad je ostao sam i glavom promasio zicer, imali su stativu Entonija i jednom je Vicario strasno reagovao, s druge strane i Porro je bas razvalio precku jednom, bila bi golcina, i bila je jos jedna skoro 100%na posle sjajnog pasa Sonna, ali se Sarr spetljao.

 

 Predivno videti i da je Celzi izgubio, a i da se Siti za sada pita za sve, videcemo kako ce na dalje uticati povreda Kevina. Sjajna sezona je krenula..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 said:

Da se zavrsi sezona posle 2 kola? 

 

Polako Miki, budi strpljiv 😄

 

15 hours ago, threepwood said:

 

Pricas o tvojoj prognozi da je Celzi zakljucan kao jedna od top 4 ekipe ili? :classic_tongue:

 

 

 

Zato sto znam da ce da potrose jos milijardu ako treba.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, McLeod said:

 

Polako Miki, budi strpljiv 😄

 

 

Zato sto znam da ce da potrose jos milijardu ako treba.

Treba vremena Chelsea i Poch da poslozi ovo ali bice Chelsea zajeban, posebno ker ne igraju Evropu pa ce imati vise vremena i za pripreme. 

 

Maguire😀 i Vlahovic i to je to.

 

Jesu potrosili ogromne novce, cak duplo vise od Utd pod ETH ali mogu reci da su bar doveli bolje igrace. 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, delgado said:

Ohrabrujuc pocetak sezone za Spurse, nema sta. Kejna tesko da cu prezaliti, praticu i Bajern i navijati da mu bude lepo, ali do zadnjeg trenutka sam verovao da moze da ih odbije i ostane.. Sta ces, razumem coveka, hoce da osvoji neki trofej, ako osvoji, ispostavice se kao odlican potez, ovamo je imao siguricu, razne rekorde, i sve sto ide uz takvu jednu legendu ala Totti, ali da  se ne lazemo i ostao je dugo, dao im puno sansi da mu sastave bolji tim, okolnosti su se malo isprecile pa i povrede, ukljucujuci i njegove.. Sada rizik, ali prilika da igra sa nevidjeno dobrim igracima i kreatorima...

 

  Elem, vidi se da igramo bolji fudbal pod Posteom, malo je i promenio standardnu rotaciju i klupirao neke igrace, svidja mi se sto je konacno Bissuma ubacen da igra full startera i decko je u ove 2 utakmice nas najbolji igrac bio. Konte ga je drzao u kavezu i pomocnik posle, potpuno besmisleno, kad god je usao pravio je razliku. Ubacen je Sarr, strelac, a fantastican je bio i Pedro Porro. Richarlison i dalje -> jedno veliko nista. IMa tu i povredjenih igraca koji ce znaciti kad se vrate posebno Sessegnon i Bentancur, na klupi je i Lo Celso, koji mi je uvek bio zanimljiv igrac. Dugo nismo dobili Mancu, bas naprotiv, pa je bilo uzivanje gledati. Bruno se stvarno obrukao kad je ostao sam i glavom promasio zicer, imali su stativu Entonija i jednom je Vicario strasno reagovao, s druge strane i Porro je bas razvalio precku jednom, bila bi golcina, i bila je jos jedna skoro 100%na posle sjajnog pasa Sonna, ali se Sarr spetljao.

 

 Predivno videti i da je Celzi izgubio, a i da se Siti za sada pita za sve, videcemo kako ce na dalje uticati povreda Kevina. Sjajna sezona je krenula..

 

Posle svega, ušli smo u sezonu bez velikih očekivanja. Nije se to promenilo posle ove dve utakmice, ali je optimizam i atmosfera oko ekipe mnogo pozitivnija, a razloga su dva: 1. normalan trener, koji normalno komunicira (nema plakanja, kukanja, proklinjanja sudbine, nadobudosti,...); 2. stil igre koji pokušava da implementira, a koji je jednostavan, da igramo fudbal, a ne ono Murinjo/Konte sranje... ljudima se taj fudbal smučio, hoće da se zabave..rezultata ionako nije bilo, pa daj onda bar da igramo za uživanje...

Po svima koji su bili na stadionu, atmosfera protiv Uniteda možda i najbolja od kad je otvoren novi stadion.

Bisuma, Medison, Solomon, njihovi vrckavi potezi, to je ono čega su se ljudi uželeli... to je Tottenham.

Edited by Lineker
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

A penal za Arsenal? Bukvalno Parti blokira igrača Palasa (prva nedozvoljena stvar), plus je u ofsajdu, i nikom ništa. Partizanu poništen gol u Ling longu za istu stvar. Sudije u PL su stvarno lošije nego u Srbiji, dotle smo došli. 

 

Edit: Stvarno sam jedva čekao da vidim Haverca u PL, ali on će za godinu-dve nazad u neki Dortmund. Ovo što igra nije ni za šta. 

Edited by zorex
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, threepwood said:

Sudije standardno gore nego u Ling Long Superligi. Daju bezvezan crveni, gde su oba zuta za Tomijasua bila upitna, da bi posle kompenzovali tako sto nisu svirali cist penal za Palas. 

 

Nisam video čist penal(možda sam subjektivan),ali nakon crvenog Nketija trči kontru i igrač Palasa startuje sa leđa i za njega nema kartona.

Izglada da mi ne razumemo igru iako je pratimo ceo život.Više se ne zna šta je igranje rukom u kaznenom prostoru,šta je start za direktan crveni.Evo za Mekalisterov start je dosuđen diretan crveni.Nemam problem sa tim.A da li će uvek biti isti kriterijum-naravno da neće.

Ovo što rade engleske sudije poslednjih godina je sramno.

Link to comment
Share on other sites

Je l ima budnih u Evertonu, ili su digli sidro u 2 kolu? 
 

Znam da su alergicni na trosenje, ali ovo mirise na bespovratnu karta u Championship. Sve oko kluba i tima izgleda toksicno. 
 

Za Vulvs sam ubedjen da ce se sabrati i pojacati ekipu, ali Evertonu ne gine opet fotofinis za opstanak.
3. kolo je Everton-Vulvs.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Admiral said:

Je l ima budnih u Evertonu, ili su digli sidro u 2 kolu? 
 

Znam da su alergicni na trosenje, ali ovo mirise na bespovratnu karta u Championship. Sve oko kluba i tima izgleda toksicno. 
 

Za Vulvs sam ubedjen da ce se sabrati i pojacati ekipu, ali Evertonu ne gine opet fotofinis za opstanak.
3. kolo je Everton-Vulvs.

 

Everton je u dugovima do guse. Nemaju oni funte za trosenje. Izgradnja novog stadiona, u vec napetoj finansijskoj situaciji, ih je zaklala totalno. 

Par godina u Cempionsipu deluje kao realnost za njih dok ne nadju novog gazdu ili srede malo racun.

Edited by threepwood
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...