Jump to content

Premier League 2023/2024


pierre van hooijdonk

Recommended Posts

Napokon pobeda na Gudisonu.Čekalo se još od 2017. godine.Zaslužena tri boda.Arsenal je kontrolisao celu utakmicu i nije dao protivniku da ozbiljnije zapreti golu.Pozadi odlični,ali tome je velikom merom doprineo Rajs.Već je ogromno pojačanje.Sve lopte na sredini je pokupio.

U toku pauze zbog obaveza u reprezentacijima pojavila se priča da će Arteta zameniti Ramsdejla Rajom i to je uradio danas i ovaj je delovao sigurno iako nije imao preteranog posla.Vidi se kvalitet kada je lopta u njegovom posedu.

Brine forma Sake.Baš deluje istrošeno i valjalo bi da malo odmori.

Trosar majstor!

Što se tiče prognoze za kraj sezone,u ovom trenutku deluje da će prva tri mesta zauzeti Arsenal,Siti i Liverpul(ne i tim redom ali bih voleo),a zadnja Luton,Šefild i Everton.

Što se tiče top 4,tu je najbliži Totenhem,ali ne bih otpisivao Njukasl.Čelsi i Junajted u ovom trenutku deluju kao ekipe van top 6.

Biće i ove sezone lepo gledati Brajton.De Zerbi radi sjajan posao.I Vila se dobro pojačala,pa će se boriti za evropu i ove godine.

Nakon deset kola znaće se više.

Edited by sasha arsenal
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, McLeod said:

Totenhem vec solidno usporava, mislim da je Njukasl skoro siguran tu, Liverpul izgleda bolje od ocekivanog, Celsi mnogo gore, ostalo je u granicama ocekivanja.

 

Deluje da ce ovo biti najdosadnija sezona u prethodnih 10-ak godina.

 

Jos jedna od tvojih low effort prognoza?

 

Da si gledao 450 minuta i Njukasl i Totenhem, opet nisam siguran da bi tvoj zakljucak bio na dobrom putu.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Miki28 said:

@sasha arsenal da li sam ja dobro procitao da ce Arteta mijenjati golmane tokom utakmice, da bi promijenio ritam utakmice?

 

On ce zajebati i Pepa sa pametovanjem.

Kaže da je hteo da menja u dve utakmice ali nije imao hrabrosti.Fanatik.

@McLeod,Njukasl će se podići,to je sigurno.Odlična je ekipa i boriće se za top 4.Trenutno je Totenhem bolji,pa zbog toga dajem prednost njima.Još je rano govoriti.

Tek nakon 10-ak kola može se videti ko pretenduje za titulu a ko za top 4,mada ni to ne mora ništa da znači.

Što se tiče sezone,slažem se da će biti među dosadnijim.Dosta loših ekipa.

Link to comment
Share on other sites

On 9/17/2023 at 11:54 AM, Markoss said:

Od Alvareza je jedini bolji spic u PL - Haland. Bomba od igraca je mali. 


Meni je mali bolji igrac od Haalanda bez dileme. Haaland je iskljucivo finisher bez ucesca u igri sa apsurdnim fizikalijama i smijesnom tehnikom, ovaj mali ima i vrhunsku zavrsnicu i vrhunsku tehniku i odlicno sudjeluje u igri. Idealan nasljednik Aguera. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, advokat kuče, tečefon said:

Jedina veza  osvajača titule ove sezone i Arsenala će biti nadimak "Nepobedivi", pošto Siti tekmu neće izgubiti u ovoj sezoni. 

Mozda u 2024 nece izgubiti ali do kraja 2023 ce izgubiti barem 2 ako ne i 3 meca u PL. Jedan od ta 3 meca ce biti upravo protiv Arsenala a drugi protiv Utd.

Link to comment
Share on other sites

 

36 minutes ago, СтелаРоса said:

Jos je rano za prognoze, moze svasta biti. Arsenal za sada ne deluje toliko dobro kao sto sam mislio da ce biti slucaj s obzirom da su sacuvali tim i doveli dobra pojacanja. Totenhem je iznad ocekivanja, ali pitanje do kada. Siti ce morati da padne kad tad, pogotovo sad kad im je rotacija tanka.

Ne znam zasto ce Siti morati da padne, pa sada su im povredjena 4-5 bitnih igraca ukljucujuci najboljeg, a 2 nova igraca prvo nisu imali, a sad su prosli period prilagodjavanja. Ako su nekad trebali da padnu to je bilo sad. Kad se kompletiraju (ili budu gotovo kompletni) to ce da bude ludacka masinerija.


Arsenal ove godine igra i ozbiljnije LS, oni nisu naviknuti na to + ne mogu opet racunati na zdravlje KKP iz prosle sezone, i kod njih ce biti povreda, cekaj da vidimo njih bez Odegarda i/ili Sake.

 

Setnja ove godine, samo da Bernardo nije duze out, bez njega i KDB (+2,3 druga bitna igraca) je jebeno cak i Sitiju naravno.

 

i da, rotacija je ista kao prosle godine, nista slabija

Edited by bosMan_jr
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, bosMan_jr said:

 

Ne znam zasto ce Siti morati da padne, pa sada su im povredjena 4-5 bitnih igraca ukljucujuci najboljeg, a 2 nova igraca prvo nisu imali, a sad su prosli period prilagodjavanja. Ako su nekad trebali da padnu to je bilo sad. Kad se kompletiraju (ili budu gotovo kompletni) to ce da bude ludacka masinerija.


Arsenal ove godine igra i ozbiljnije LS, oni nisu naviknuti na to + ne mogu opet racunati na zdravlje KKP iz prosle sezone, i kod njih ce biti povreda, cekaj da vidimo njih bez Odegarda i/ili Sake.

 

Setnja ove godine, samo da Bernardo nije duze out, bez njega i KDB (+2,3 druga bitna igraca) je jebeno cak i Sitiju naravno.

 

i da, rotacija je ista kao prosle godine, nista slabija

A ko je tacno od tih najbitnijih out osim KDB? 

Jel Rodri tu? Ederson? Dias? Haaland? 

Eto sada se Bernardo povrijedio ali kada je Bernardo bio u top 3 najbitnija igraca City?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, alpaka Bereta Sida said:

City moze svakog nadoknadit sem Rodrija. On im je najbolji igrac i jedini za kog nemaju nikakvu alternativu. 

Mislim da mogu i njega i to sa Stonesom ( eto i on je povrijedjen ali pitanje dal bi i igrao uopste na startu sezone u prvih 11 ). 

Ne bi kontrolisali tempo utakmice kao sa Rodrijem koji je najbolji u tome ali mislim da bi mogli da nadoknade njegov izostanak.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...