Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

Imamo verovatno top 3 ekipe u EL ako bi se gledala inteligencija i kosarkaski IQ. Poprilicno smo pismenu ekipu sastavili, sto podrazavam da se odmorimo od Bentil Holandovih ispada. 
 

Ali zato nam atleticizam trpi do neba.
Oci bole koliko smo fizicki inferiorini.

Ako bi poredio sa proslosezonskom EL, atletski bi bili na zacelju. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, John Terry said:

Mi ganjamo Bjelicu, komšije Tarensa Rosa.... ma ubićemo ih bre.

Bjelica ima titulu, Ros nema

 

Ros je takav kosarkaski tupan da je to neverovatno, lik je Nedovic 3.0 kad ga ide ali takodje i Nedovic 3.0 kad ga ne ide.

 

@Miki28 slazem se sa ovim sto kazes, Bjelica i dalje zna kosarke, ali daj da se ne zajebavamo, pa jesu li veverice u upravi Fenera, draze im da daju 1.6m i da nemaju igraca nego jos 350k pa da ga imaju. Brate deluje kao vredjanje inteligencije, da su rekli delimo 50/50 ili priblizno pa i da poverujem

 

ajde Misko daj nekog beka za kraj, Ostoja te pljuje na svim podkastima, znam da pratis…

 

 

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, bosMan_jr said:

Bjelica ima titulu, Ros nema

 

Ros je takav kosarkaski tupan da je to neverovatno, lik je Nedovic 3.0 kad ga ide ali takodje i Nedovic 3.0 kad ga ne ide.

 

@Miki28 slazem se sa ovim sto kazes, Bjelica i dalje zna kosarke, ali daj da se ne zajebavamo, pa jesu li veverice u upravi Fenera, draze im da daju 1.6m i da nemaju igraca nego jos 350k pa da ga imaju. Brate deluje kao vredjanje inteligencije, da su rekli delimo 50/50 ili priblizno pa i da poverujem

 

ajde Misko daj nekog beka za kraj, Ostoja te pljuje na svim podkastima, znam da pratis…

 

 

Ne znam uslove ugovora ali ocigledno zele da ga se rijese u smislu da nije u timu, idu dalje, sta su za Fener te pare, oslobadjaju se igraca a mozda hoce tim nacinom da izdejstvuje neki sporazumni raskid, otkud znam. 

 

Bjelica sta god se desi nece imati ogromnu olatu u Zvezdi, to je jasno. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, John Terry said:

 

Desetak full meceva. Jel ovo ide u nekom pravcu?

Ide. Da potpisem dje oces da ce Bjelica biti bolji potpis nego Ross za Partizan?

 

Decko je glup ali glup igrac, bez odbrane, bez skoka, konstantno u missmatchu, ruke na protivnika. Jedini kvalitet sut za 3 poena koje sve slabije i slabije pogadja. 

Edited by Miki28
typo
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Miki28 said:

Ide. Da potpisem dje oces da ce Bjelica niti bolji potpis nego Ross za Partizan?

 

Pa ok, potpiši. Što bi to imalo veze sa mnom, ti imaš pravo na svoje mišljenje. Ross je još jedan igrač koji je fit i u najboljim godinama. Žoc pravi monstruoznu ekipu, mi pravimo ekipu domaćih matoraca da bi se Nebojša kurčio da smo srpski tim.

 

I to taman kad se otarasismo Raduljice. Koma.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, John Terry said:

 

Pa ok, potpiši. Što bi to imalo veze sa mnom, ti imaš pravo na svoje mišljenje. Ross je još jedan igrač koji je fit i u najboljim godinama. Žoc pravi monstruoznu ekipu, mi pravimo ekipu domaćih matoraca da bi se Nebojša kurčio da smo srpski tim.

 

I to taman kad se otarasismo Raduljice. Koma.

Fit? Zamisli Danila Andjusica iz Amerike samo jos glupljeg. 

Taj kod Zoca ne opstaje cijelu sezonu.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, srlepajce said:

Nisu oni pustili ceo kontigent karata

Bila bi mnogo veca ponuda da jesu

Od pustenih mozda jeste otisao veci deo, ali daleko od toga da za sektor 200 nece biti karata

 

Kalkulisu oni debelo 

 

   Siaznaćemo brzo koliko je karata ostavljeno za pojedinačnu prodaju . Nadam se da će se vratiti onaj perios iz F8 sezone kada je sezonska bila zakon 

Quote

KK Crvena zvezda Meridianbet ovom prilikom još jednom se zahvaljuje svim našim navijačima na ogromnom poverenju koje su iskazali kupovinom rekordnog broja sezonskih karata i to u periodu od samo 7 dana, ponedeljka 04.09.2023. godine do 11.09.2023. godine!

Klub će se u narednim danima oglasiti i sa konkretnim brojkama koje su kada je ovaj segment rada kluba – istorijske.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...